به انجمن های تخصصی دانلود رایگان خوش آمدید

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان / تالار عمومی / انجمن ورزش / تالار فوتبال / اخبار فوتبال خارجی / لیگ انگلیس v / گالياني: آرسنال را دست‌کم نمي‌گيريم

نام کاربری یا ایمیل:  
پسورد:     
ثبت نام | بازیابی پسورد
ثبت نام راهنما لیست اعضا مشاهده ارسال های جدید مشاهده ارسال های امروز
X اطلاعات تالار نشان میدهد که شما عضو نیستید. لطفا از این لینک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنید

ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گالياني: آرسنال را دست‌کم نمي‌گيريم

نویسنده پیام
*
اعتبار: 282
سپاس کرده: 13,028
سپاس شده: 16,395 در 8,524 موضوع

امتياز: 79,918,552.62

ارسال: #1
گالياني: آرسنال را دست‌کم نمي‌گيريم
به نقل از کوریره دلو اسپورت، آدریانو گالیانی معتقد است زلاتان ابراهیموویچ مهاجم کنونی میلان نیز فوق‌العاده بوده و حتی شایسته به‌دست آوردن توپ طلا نیز می‌باشد.
گالیانی در این مورد گفت: دوست دارم زلاتان این عنوان را به‌دست آورد. البته برای این‌که بازیکنی بتواند عنوان بهترین بازیکن را به‌دست آورد، تیم نیز باید نتیجه‌های خوبی بگیرد. تصور می‌کنم قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا و جام جهانی کمک زیادی در به‌دست آوردن این عنوان خواهد کرد.
گالیانی در مورد دیدار با آرسنال نیز گفت: انگلیسی‌ها تیم خوبی دارند. البته همه به خاطر دارند که میلان در لیگ قهرمانان اروپا در سال 2004 دیدار رفت را ۴ بر یک از دپورتیوو لاکرونیا برد ولی در بازی برگشت ۴ بر صفر شکست خورد و حذف شد. هنوز هیچ چیز تمام نشده و ما نمی‌خواهیم نتیجه این دیدار را اکنون پیش‌بینی کرده و خودمان را در مرحله بعد ببینیم.
سه شنبه ۱۶ اسف ۱۳۹۰ ۱۶:۰۲ عصر
یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مانچيني: اگر مي‌باختيم مي‌گفتم لحظه بدي است hoseindavudi 0 218 يك شنبه ۹ مهر ۱۳۹۱ ۱۸:۳۹ عصر
آخرین ارسال: hoseindavudi

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان - تالار گفتگوی ایرانیان © 1397.