به انجمن های تخصصی دانلود رایگان خوش آمدید
نام کاربری یا ایمیل:  
پسورد:     
ثبت نام | بازیابی پسورد
ثبت نام راهنما لیست اعضا مشاهده ارسال های جدید مشاهده ارسال های امروز
X اطلاعات تالار نشان میدهد که شما عضو نیستید. لطفا از این لینک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنیدارسال موضوع  ارسال پاسخ 
 
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

داستان عجیب وزیر ورزش

نویسنده پیام
*
ارسال ها: 16,155
اعتبار: 226
سپاس کرده: 3,004
سپاس شده: 9,457 در 5,513 موضوع

امتياز: 6,429.12

ارسال: #1
داستان عجیب وزیر ورزش
هفت صبح: "محمد عباسی" قبل از شروع رای گیری ریاست فدراسیون اعلام کرد که به احترام جمع به هیچ کدام از گزینه ها رای نمی دهد و با بیان اینکه قصد ندارد فعالیتش در مجمع انتخاباتی فدراسیون جانبدارانه باشد گفت:«من با اینکه حق رای و حق انتخاب دارم تصمیم گرفته ام که به عنوان وزیر ورزش از نامزدها حمایت نکنم».

در صحبت های او البته دو نکته وجود داشت؛ نکته اول اینکه وزیر دوباره می خواست نشان دهد که حتی به عنوان عضوی از مجمع هم حاضر نیست از کسی جانبداری کند و نکته دوم هم اینکه اشاره وزیر به حق رایش به خاطر سوالی بود که در ذهن همه وجود داشت.

طبق اساسنامه، رییس مجمع می تواند عضوی افتخاری باشد که حق رای هم ندارد. شاید به استناد همین بند همه فکر می کردند که او همان رییس افتخاری است و حق رای ندارد. با این همه وزیر گفت:«من قبلا هم به آقای سجادی گفته بودم که رای من سفید است تا از کسی حمایت نکرده باشم».

عباسی در مجمع قبلی فدراسیون فوتبال و وقتی که برای زمان برگزاری انتخابات رای گیری می شد گفته بود به خاطر احترام به دو طرف رای نمی دهد. با این تفاسیر، وزیر ورزش رایی را که تصور می شد سفید باشد به صندوق انداخت و این حرکت او با تشویق حضار و اعضای مجمع همراه شد. در حالی که همه تصور می کردند یکی از آرای صندوق سفید خواهد بود، پس از شمارش آرا مشخص شد هیچ رای مخدوشی در صندوق وجود ندارد! همان جا مشخص شد عباسی هم به گزینه مورد نظر خودش رای داده و برگه اش را سفید به داخل صندوق نینداخته است.

با این حال عباسی این تصمیم استراتژیک خود را احتمالا در دور دوم انتخابات جبران کرد. پس از شمارش آرای دور دوم یکی از رای ها سفید درآمد و احتمال زیادی وجود داشت که این رای مربوط به وزیر ورزش بوده است.

سه شنبه ۱۶ اسف ۱۳۹۰ ۱۹:۲۲ عصر
یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 


تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان - تالار گفتگوی ایرانیان © 1397.