به انجمن های تخصصی دانلود رایگان خوش آمدید

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان / تالار عمومی / انجمن ورزش / تالار فوتبال / اخبار فوتبال خارجی / لیگ ایتالیا v / رانيري: اميدوارم در اينتر بمانم

نام کاربری یا ایمیل:  
پسورد:     
ثبت نام | بازیابی پسورد
ثبت نام راهنما لیست اعضا مشاهده ارسال های جدید مشاهده ارسال های امروز
X اطلاعات تالار نشان میدهد که شما عضو نیستید. لطفا از این لینک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنید

ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

رانيري: اميدوارم در اينتر بمانم

نویسنده پیام
*
اعتبار: 248
سپاس کرده: 3,037
سپاس شده: 5,231 در 2,371 موضوع

امتياز: 32,256,142.85

ارسال: #1
رانيري: اميدوارم در اينتر بمانم
[color=#000] سرمربي تيم اينتر ميلان پس از تساوي مقابل کاتانيا اميدوار است که بتواند موقعيت خود را در اين تيم حفظ کند. [/color]

[color=#000] به نقل از فوتبال ایتالیا، سرمربی اینترمیلان اعلام کرد که با تساوی ، موقعیت او در اینتر بهتر نشده است.

رانیری پس از این دیدار اظهار داشت: همانطور که دیدید رقیب موفق شد در نیمه اول به ما دو گل بزند و این موضوع باعث ترس و وحشت ما شده بود و تیم عزم و اراده خود را از دست داده بود. در ابتدا بازی را خیلی خوب آغاز کردیم، اما با خوردن گل اول، از سرعت ما کاسته شد، من در تیمم قهرمانانی را داشتم که در رختکن به چشمان همدیگر نگاه کردند و بعد از آن با قدرت وارد زمین شدند.
رانیری با استفاده نکردن از وسلی اشنایدر از همان ابتدای بازی ریسک بزرگی کرد. اما او در نیمه دوم وارد زمین شد.

سرمربی اینتر در این خصوص گفت: اشنایدر یک قهرمان است. پس طبیعی است که همیشه از توانایی ها و عملکرد خوب او حرف بزنیم. اما باید به او زمان داده شود. او دارد خودش را پیدا می کند و می تواند در آینده به من و تیم کمک بسیاری کند. فورلان هم خیلی خوب عمل کرد. اما میلیتو باید در پستی بازی کند که با توانایی های او سازگار باشد.
وی در پاسخ به این سوال که آینده خود را در اینتر چگونه می بیند، گفت: موقعیت من در تیم مهمترین موضوع در اینتر است. نهایت تلاش خود را برای اینتر خواهم کرد. بالاخره پس از مدت ها موفق به زدن گل شدیم. مطمئن باشید که این تیم تسلیم نخواهد شد و این نکته مهمی است. من از مشکلاتی که تیم با آن مواجه شده فرار نخواهم کرد. پس از آنهمه پیروزی، تیم در این فصل در موقعیت عجیبی قرار گرفته است. پس باید با برنامه ریزی پیش برویم و ببینیم که کدامیک از بازیکنان می توانند برای تیم مفید باشند.

رانیری افزود: با این تیم قرارداد 2 ساله دارم و امیدوارم که در اینتر بمانم. تنها کاری که می توانم بکنم این است که نهایت تلاش خود را برای اینتر بکنم. کار راحتی نیست اما ایمان دارم که می توانم.
رانیری در پاسخ به این سوال که آیا می توانند به رده سوم جدول سری آ صعود کنند، گفت: اول اجازه دهید ببینیم می توانیم روی کسب پیروزی تمرکز کنیم. امروز پس از مدت ها توانستیم نتیجه نسبتا خوبی را کسب کنیم.
[/color]
سه شنبه ۱۶ اسف ۱۳۹۰ ۲۱:۱۱ عصر
یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان - تالار گفتگوی ایرانیان © 1397.