به انجمن های تخصصی دانلود رایگان خوش آمدید

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان / تالار عمومی / تالار گفتگو عمومی / تالار اخبار و تازه ها / اخبار ورزشی v / لوکا تونی: به سپاهان گل می زنم

نام کاربری یا ایمیل:  
پسورد:     
ثبت نام | بازیابی پسورد
ثبت نام راهنما لیست اعضا مشاهده ارسال های جدید مشاهده ارسال های امروز
X اطلاعات تالار نشان میدهد که شما عضو نیستید. لطفا از این لینک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنید

ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

لوکا تونی: به سپاهان گل می زنم

نویسنده پیام
*
اعتبار: 226
سپاس کرده: 3,004
سپاس شده: 9,457 در 5,513 موضوع

امتياز: 6,429.12

ارسال: #1
لوکا تونی: به سپاهان گل می زنم
اسنا - مهاجم تيم فوتبال النصر امارات گفت: سپاهان يكي از تيم‌هاي مطرح آسيا است و آن گونه كه من مي‌دانم هميشه در ليگ آسيا خوب كار كرده است.

لوكا توني درباره بازی النصر و سپاهان گفت: خيلي خوشحالم كه براي اولين بار به ايران آمده‌ام، اميدوارم كه بتوانيم تيم سپاهان را شكست دهيم.

وي افزود: تيم سپاهان هميشه در آسيا مطرح بوده است و به خوبي نتيجه‌ مي گرفته است و من تمام تلاشم را مي‌كنم كه فردا گلزني كنم.

مهاجم اسبق تيم ملي فوتبال ايتاليا اظهار كرد: من به تازگي به تيم النصر پيوسته‌ام و اميدوارم در اولين سال حضور خود در اين تيم بتوانيم يك كار بزرگي در اين تيم انجام دهيم.

به گزارش ايسنا، لوكا توني سابقه قهرماني با تيم ملي فوتبال ايتاليا در جام جهاني 2006 را دارد و در تيم‌هاي باشگاه‌هاي همچون بايرن‌ مونيخ و يوونتوس بازي كرده است.
سه شنبه ۱۶ اسف ۱۳۹۰ ۲۱:۱۶ عصر
یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
1 کاربر به دلیل این ارسال از صحرا سپاسگزاری کرده است. **maryam
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان - تالار گفتگوی ایرانیان © 1397.