به انجمن های تخصصی دانلود رایگان خوش آمدید

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان / انجمن تفریح و سرگرمی / تالار عكس / عکس بانوان v / عاقبت رنگ کردن مو

نام کاربری یا ایمیل:  
پسورد:     
ثبت نام | بازیابی پسورد
ثبت نام راهنما لیست اعضا مشاهده ارسال های جدید مشاهده ارسال های امروز
X اطلاعات تالار نشان میدهد که شما عضو نیستید. لطفا از این لینک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنید

ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

عاقبت رنگ کردن مو

نویسنده پیام
*
اعتبار: 7
سپاس کرده: 0
سپاس شده: 24 در 14 موضوع

امتياز: 174.90

ارسال: #1
عاقبت رنگ کردن مو

به گزارش پرداد به نقل از دیلی میل: اين خانم 25 ساله شب كريسمس موهايش را رنگ كرد اما صبح هنگاميكه بيدار شد متوجه شد سرش به اندازه يك توپ فوتبال بزرگ شده و چشمانش جايي را نميبيند. او مدت 3 روز در بيمارستان بستري شد.

خانم كارمن رز ميگويد : من از 13 سالگي موهايم را رنگ ميكردم حتي شب قبل از رنگ كردن موهايم آن را روي پوست سرم كمي تست كردم اما مشكلي بوجود نيامد.
وي ميگويد: لحظات بدي داشتم. صبح كه از خواب بيدار شدم متوجه شدم نيمي از سرم متورم شده و چشمانم جايي را نميبيند. سريعا به بيمارستان رفتم و تا آنجا رسيدم متوجه شدم كل سرم متورم شده است. همانجا مرا بستري كردند و به من گفتند علت آن آلرژي به مواد است.

بعد از آن سرم شروع به پس دادن عفونت كرد و اين بدترين جاي قضيه بود چرا كه بوي بدي داشت كه حالم رابه هم ميزد.
وي ميگويد اين اتفاق چندين بار افتاد و به دليل بستري شدن هاي متوالي در بيمارستان شغلم را از دست دادم. من نگران خودم نيستم و بيشتر ناراحتي من براي دختران كم سني است كه ممكن است از اين رنگ براي زيباتر شدن موهايشان استفاده كنند . فقط فكر كنيد چه بلايي ممكن است سر آنها بيايد.

چهار شنبه ۱۷ اسف ۱۳۹۰ ۱۵:۲۷ عصر
یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
1 کاربر به دلیل این ارسال از M : J سپاسگزاری کرده است. مریم بارونی
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان - تالار گفتگوی ایرانیان © 1397.