به انجمن های تخصصی دانلود رایگان خوش آمدید
نام کاربری یا ایمیل:  
پسورد:     
ثبت نام | بازیابی پسورد
ثبت نام راهنما لیست اعضا مشاهده ارسال های جدید مشاهده ارسال های امروز
X اطلاعات تالار نشان میدهد که شما عضو نیستید. لطفا از این لینک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنید

ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

خرابکاری لایو زیلا در پوسته

نویسنده پیام
*
اعتبار: 0
سپاس کرده: 0
سپاس شده: 0 در 0 موضوع

امتياز: 110.00

ارسال: #1
sneeze  خرابکاری لایو زیلا در پوسته
سلام دوستان و مدیران گرامی .. من چند روز پیش اسکریپت لایو زیلا رو روی سرور آپ کردم بعد هم همه کاراشو درست انجام دادم هیچ مشکلی هم پیش نیومد تا این که رسیدم به جایی که میخواستم کدهایی که بهم داده رو بزارم تو قالب !!! کدها رو میزارم تو قالب اسکریپتم درست کار میکنه فقط تنها مشکلی که داره اینه که قالبمو بهم میریزه هر جای قالبم که فکرشو بکنید گذاشتم ولی هیچ فرقی نکرده !!! اصلا نمیفهمم مشکل از کجاست ! وقتی که کدها رو اضافه میکنم نوشته ی هدر سایتم که تک <h1> داره کوچیک میشه و منوی بالا جاش تغیر میکنه و یک سری عکسها که در ساید بار قالبم وسط قرار داشتن میرن طرف راست ! چند روزیه که دارم بهش ور میرم ولی درست بشو نیست ! منم که زیاد وارد نیستم ، لزا خواهشم از دوستان و مدیران اینه که یه فکری به حال من بکنن ! ثواب داره به خدا این کار ما رو راه بندازین ! مر30 .
راستی آدرس سایتمم ( http://www.98help.com ) هست ، میتونید خودتون برید ببینید !!! خواهش میکنم هر چه زودتر رسیدگی کنید .
چهار شنبه ۱۷ اسف ۱۳۹۰ ۲۲:۳۹ عصر
یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان - تالار گفتگوی ایرانیان © 1397.