به انجمن های تخصصی دانلود رایگان خوش آمدید

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان / تالار عمومی / تالار گفتگو عمومی / تالار اخبار و تازه ها / اخبار حوادث v / سرقت مسلحانه به سبك «پَت» و «مَت»!

نام کاربری یا ایمیل:  
پسورد:     
ثبت نام | بازیابی پسورد
ثبت نام راهنما لیست اعضا مشاهده ارسال های جدید مشاهده ارسال های امروز
X اطلاعات تالار نشان میدهد که شما عضو نیستید. لطفا از این لینک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنید

ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

سرقت مسلحانه به سبك «پَت» و «مَت»!

نویسنده پیام
*
اعتبار: 174
سپاس کرده: 2,616
سپاس شده: 8,157 در 3,660 موضوع

امتياز: -7.00

ارسال: #1
سرقت مسلحانه به سبك «پَت» و «مَت»!
سرويس حوادث: رئيس پليس آگاهي تهران بزرگ از دستگيري عاملان سرقت مسلحانه از يک مغازه عکاسي در ميدان شهدا خبر داد.

ساعت 18 روز 21 مهر امسال مأموران کلانتري 110 شهدا از طريق مرکز فوريت‌هاي پليسي در جريان يک فقره سرقت مسلحانه از يک مغازه عکاسي در ميدان شهدا قرار گرفتند. با حضور مأموران در محل سرقت، صاحب عکاسي در اظهارات اوليه خود به مأموران گفت: يک مرد مسن به همراه يک جوان وارد مغازه شدند و ضمن تهديد با سلاح کمري، اقدام به سرقت مبلغ 250 هزار تومان و دوربين عکاسي داخل مغازه به ارزش چند ميليون تومان کردند. با تشکيل پرونده مقدماتي و به دستور بازپرس شعبه نهم دادسراي امور جنايي تهران، پرونده در اختيار اداره يکم مبارزه با سرقت‌هاي مسلحانه قرار گرفت. شاکي در اظهارات خود به کارآگاهان اداره يکم گفت: 21 مهر به همراه خواهرم و در محل کارمان در يک عکاسي واقع در طبقه دوم يک مجتمع در ميدان شهدا مشغول به کار بوديم ؛ ساعت 17 و 40 دقيقه بعد از اين که همه مشتريان از مغازه خارج شدند، دو نفر که يکي از آنها جوان و ديگري مسن بودند وارد مغازه شدند و خواستند که عکس بگيرند ؛ فرد جوان وارد آتليه شد و من از وي عکس گرفتم و از آتليه خارج شدم تا نام وي را براي چاپ عکس در دفتر ثبت كنم که ناگهان فرد مسن‌ سلاحي را پشت سرم گذاشت و مرد جوان نيز به سمت خواهرم حمله کرد و ما را به داخل کارگاه بردند و با تهديد روي صندلي نشاندند و اموالي از جمله 250 هزار تومان وجه نقد، دوربين عکاسي مغازه و تلفن‌هاي همراه هر دو نفرمان را سرقت كردند و متواري شدند شاکي پرونده در ادامه اظهارات خود به کارآگاهان گفت: پس از گرفتن عکس يکي از سارقان (سارق جوان)، حافظه دوربين عکاسي را خارج کردم تا مراحل چاپ عکس را انجام دهم که ناگهان سارقان با تهديد سلاح اقدام به سرقت دوربين عکاسي، تلفن همراه و مبلغي پول از مغازه كردند اما يادشان رفت که حافظه دوربين را از من بگيرند و در حال حاضر نيز حافظه دوربين در اختيار من است.

شناسايي مجرم سابقه‌دار

با به دست آمدن تصوير يکي از سارقان، کارآگاهان اداره يکم بلافاصله به بررسي بانک مجرمان سابقه دار پرداختند و موفق به شناسايي يکي از مجرمان سابقه‌دار به هويت سعيد سي ساله شدند که پيش از اين دستگير و روانه زندان شده بود. با شناسايي هويت دقيق متهم و بهره‌گيري از اطلاعات موجود در سوابق متهم، کارآگاهان تحقيقات خود براي شناسايي مخفيگاه متهم را آغاز و به فاصله کوتاهي اطلاع پيدا کردند که متهم به همراه همسر و پدرزنش در خانه‌اي در حوالي ميدان خراسان زندگي مي‌کند. با شناسايي مخفيگاه سعيد، مراقبت‌هاي پليسي و نامحسوس از محل انجام شد تا سرانجام کارآگاهان سعيد را هنگام خروج از مخفيگاه دستگير کردند. با دستگيري سعيد، وي در همان مراحل اوليه دستگيري به سرقت مسلحانه از عکاسي ميدان شهدا اعتراف و پدر زن خود به هويت نعمت را به عنوان همدست خود معرفي كرد که بلافاصله با هماهنگي‌هاي لازم با مقام قضايي، پدر زن او به نام نعمت دستگير و در بازرسي از مخفيگاه متهمان اموال سرقت شده و همچنين يک قبضه سلاح کمري كشف شد. سرهنگ عباسعلي محمديان رئيس پليس آگاهي تهران بزرگ در اين باره گفت: با شناسايي متهمان از سوي مالباخته و اعتراف متهمان به سرقت مسلحانه، تحقيقات تکميلي از متهمان براي شناسايي ديگر جرايم ارتکابي در دستور کار اداره يکم پليس آگاهي تهران بزرگ قرار گرفته است
پنج شنبه ۱۸ اسف ۱۳۹۰ ۱۸:۰۱ عصر
یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان - تالار گفتگوی ایرانیان © 1397.