به انجمن های تخصصی دانلود رایگان خوش آمدید

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان / تالار عمومی / تالار گفتگو عمومی / تالار اخبار و تازه ها / اخبار حوادث v / جسدی كه 10 سال در يک مبل مخفی بود !

نام کاربری یا ایمیل:  
پسورد:     
ثبت نام | بازیابی پسورد
ثبت نام راهنما لیست اعضا مشاهده ارسال های جدید مشاهده ارسال های امروز
X اطلاعات تالار نشان میدهد که شما عضو نیستید. لطفا از این لینک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنید

ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

جسدی كه 10 سال در يک مبل مخفی بود !

نویسنده پیام
*
اعتبار: 296
سپاس کرده: 35,012
سپاس شده: 13,690 در 6,573 موضوع

امتياز: 28,365,487.10

ارسال: #1
جسدی كه 10 سال در يک مبل مخفی بود !

رسانه‌هاي دولتي انگلستان از كشف يك جسد متلاشي شده از داخل يك مبل خبر داده و اعلام كردند: اين جسد به مدت 10 سال درون اين مبل مدفون بوده است.

رسانه‌هاي دولتي انگلستان از قول پليس اين كشور اعلام كردند: پليس منطقه بريستول در اين كشور با تلاش ماموران و پيگيري‌هاي همسايه‌ها موفق شد جسد يك مرد 73 ساله را كه از 10 سال پيش جان باخته و طي اين يك دهه درون يك مبل مدفون بود، پيدا كرده و مراسم تدفين وي را به جاي آورند.

آلن دريك دوست و هم خانه اين مرد در مصاحبه‌اي با شبكه خبري بي‌بي سي اضافه كرد: در سال 1998 ميلادي پس از بازگشت به منزل متوجه شدم دوستم دنيس پرينگ بر روي مبل جان باخته است، او را در همان مبل مدفون كردم و طي اين 10 سال هم اصلا به فكر بيرون آوردن جسد و دفن رسمي آن نبودم.

اوگفت: دنيس يك مستاجر غيرقانوني بود و من براي آن كه دولت او را دستگير نكند،به او گفتم در منزلم اقامت كند. پس از اينكه او جان باخت، باز هم از ترس اين كه پليس از اين موضوع آگاه شود، مرگ او را گزارش ندادم.

اين در حاليست كه پليس اين مرد را كه صندوق دار بازنشسته دولت و مشاور املاك شهري است، پس از يافتن جسد دوست و هم خانه‌اش دستگير كرد ، اما پس از انجام مراحل قانوني مشخص شد كه وي نقشي در مرگ او نداشته و پيرمرد 73 ساله به مرگ طبيعي جان خود را از دست داده است.

رسانه‌هاي انگليس نيز از قول همسايه‌هاي اين مرد اعلام كردند كه طي اين 10 سال هميشه به دليل بوي تعفني كه از منزل اين پيرمرد منتشر مي‌شده، شكايت داشتند، اما هر بار كه پليس مراجعه مي‌كرد به دليل شلوغي و كثيف بودن منزل چيز مشكوكي را نمي‌يافت.
همچنين پليس پس از كشف جسد 10 ساله عنوان كرد كه دولت، برق، آب و گاز اين منزل را به دليل بدهي‌هاي زياد قطع كرده است.

امضا كاربر

مـن یـکـــــ زنــ ـــ ــم ...

هـــر چـقــدر هـــم که ادای محـکــم بــودن را دربـیــاورم !

هـــر چـقــدر هـــم که ادای مسـتـقــل بـــودن .

ایـنــکه " مـمـنـ ــون " !

خـــودم از پـسـش بــرمی آیــــم .

بـاز هـــم تـه تهـــش ...

بـه آن سـیـنــه پـهــن مــردانـه اتـــــــ نـیــاز دارم !

بـه دسـتـــــ هــایــت حـتــی .

نـمــی دانـی چـه لــذتــی دارد ...

وقـتــی " تـ ــ ـو " از خـیــابــان ردم مـی کـنــی !!!
يك شنبه ۱۳ فرو ۱۳۹۱ ۲۰:۵۹ عصر
یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Icon13 شكنجه دو هفته‌اي در كلبه سرد كوهستاني nazanin 0 294 سه شنبه ۷ دي ۱۳۸۹ ۰۳:۳۴ صبح
آخرین ارسال: nazanin

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان - تالار گفتگوی ایرانیان © 1397.