به انجمن های تخصصی دانلود رایگان خوش آمدید

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان / تالار عمومی / تالار گفتگو عمومی / تالار اخبار و تازه ها / اخبار حوادث v / فرار دختر جوان از چنگ مرد آدم‌ربا

نام کاربری یا ایمیل:  
پسورد:     
ثبت نام | بازیابی پسورد
ثبت نام راهنما لیست اعضا مشاهده ارسال های جدید مشاهده ارسال های امروز
X اطلاعات تالار نشان میدهد که شما عضو نیستید. لطفا از این لینک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنید

ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

فرار دختر جوان از چنگ مرد آدم‌ربا

نویسنده پیام
*
اعتبار: 296
سپاس کرده: 35,012
سپاس شده: 13,690 در 6,573 موضوع

امتياز: 28,365,485.60

ارسال: #1
فرار دختر جوان از چنگ مرد آدم‌ربا
به گزارش فارس،‌ صبح 13 بهمن پارسال مرد جوانی با مراجعه به مسئولان دادسرای امور جنایی تهران دادیار جنایی را از وقوع یک حادثه با خبر کرد.
این مرد جوان مدعی شد خواهر 27 ساله‌اش شب قبل توسط یک مرد جوان ربوده شده و به محل نامشخصی انتقال داده شده است که از سرنوشت وی اطلاعی در دست نیست.
خاکی دادیار شعبه سوم دادسرای امور جنایی تهران درباره این پرونده گفت: تحقیقات آغاز شد تا این که ساعت 7 شب 13 بهمن دختر جوان از دست مرد آدم‌ربا متواری شد.
این دختر جوان در حضور قاضی پرونده مدعی شد یک سال قبل توسط یکی از دوستانم به فردی به نام مهدی معرفی شدم تا در شرکت وی مشغول به کار شوم.
وی ادامه داد: پس از مدتی مهدی به من ابراز علاقه کرد و به خواستگاری من آمد و من هم پس از مدتی به وی جواب مثبت دادم و به این ترتیب با هم نامزد کردیم.
وی افزود: در این مدت متوجه شدم مهدی معتاد است و فساد اخلاقی هم دارد که به این ترتیب نامزدی خود را با وی به هم زدم اما مهدی دست از مزاحت بردار نبود.
این دختر جوان به نام سارا مدعی شد شب حادثه زمانی که قصد داشتم خودروی پژو 206 خود را به داخل پارکینگ انتقال دهم مهدی به زور داخل خودرو نشست و با تهدید چاقو مرا به نقطه نامعلومی برد.
وی ادامه داد: فردای آن روز مهدی دست و پایم را بست و من را مورد آزار و اذیت قرار داد و از من فیلم تهیه کرد اما زمانی که وی از خانه خارج شد از آن محل متواری شدم.
دادیار شعبه سوم دادسرای امور جنایی تهران گفت: در حال حاضر تحقیقات برای دستگیری مهدی آغاز شده ‌است

امضا كاربر

مـن یـکـــــ زنــ ـــ ــم ...

هـــر چـقــدر هـــم که ادای محـکــم بــودن را دربـیــاورم !

هـــر چـقــدر هـــم که ادای مسـتـقــل بـــودن .

ایـنــکه " مـمـنـ ــون " !

خـــودم از پـسـش بــرمی آیــــم .

بـاز هـــم تـه تهـــش ...

بـه آن سـیـنــه پـهــن مــردانـه اتـــــــ نـیــاز دارم !

بـه دسـتـــــ هــایــت حـتــی .

نـمــی دانـی چـه لــذتــی دارد ...

وقـتــی " تـ ــ ـو " از خـیــابــان ردم مـی کـنــی !!!
يك شنبه ۱۳ فرو ۱۳۹۱ ۲۱:۳۰ عصر
یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان - تالار گفتگوی ایرانیان © 1397.