به انجمن های تخصصی دانلود رایگان خوش آمدید

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان / تالار عمومی / تالار گفتگو عمومی / تالار اخبار و تازه ها / اخبار حوادث v / دام شکلاتي سارق 18 ساله براي دختران

نام کاربری یا ایمیل:  
پسورد:     
ثبت نام | بازیابی پسورد
ثبت نام راهنما لیست اعضا مشاهده ارسال های جدید مشاهده ارسال های امروز
X اطلاعات تالار نشان میدهد که شما عضو نیستید. لطفا از این لینک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنیدارسال موضوع  ارسال پاسخ 
 
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دام شکلاتي سارق 18 ساله براي دختران

نویسنده پیام
*
ارسال ها: 2,581
اعتبار: 296
سپاس کرده: 35,012
سپاس شده: 13,690 در 6,573 موضوع

امتياز: 28,365,487.10

ارسال: #1
دام شکلاتي سارق 18 ساله براي دختران

به گزارش خبرنگار اجتماعي فارس، عصر 2 فروردين امسال شخصي با مراجعه به كلانتري 175 باقرشهر ضمن شكايت از جواني 18 ساله كه ساعتي قبل توسط مأموران دستگير شده بود به آنها گفت: اين متهم را در حالي كه تلاش داشت تا گوشواره‌هاي دختر 4 ساله‌ام را سرقت كند مشاهده كردم كه بلافاصله با مركز فوريت‌هاي پليسي 110 تماس گرفتم.
با تشكيل پرونده مقدماتي، به دستور مقام قضايي شعبه 101 دادگاه كهريزك، پرونده متشكله به همراه متهم اسماعيل 18 ساله در اختيار كارآگاهان پايگاه نهم پليس آگاهي تهران بزرگ قرار گرفت.
كارآگاهان پايگاه نهم پليس آگاهي با جمع‌بندي اطلاعات به‌دست آمده از سرقت‌هاي مشابه انجام شده در محدوده‌هاي شهرري و باقر شهر موفق به شناسايي تعداد ديگري از مالباختگاني شدند كه طلا و جواهرات دختران كوچك و خردسالشان به سرقت رفته بود.
متهم كه در ابتداي دستگيري تلاش داشت تا خود را بي‌گناه نشان دهد و دستگيري خود را ناشي از يك سوء تفاهم عنوان كرد پس از آنكه از سوي تعدادي ديگر از مالباختگان و دختران آنها مورد شناسايي قرار گرفت به ناچار لب به اعتراف گشود و در اعترافاتش به كارآگاهان گفت: قبل از سرقت، اقدام به خريد شكلات‌هاي كاكائويي مي‌كردم و پس از آن با پرسه‌زني در خيابان‌هاي فرعي و در داخل كوچه‌ها، دختر بچه‌هايي را كه با يكديگر در داخل كوچه و محله در حال بازي بودند را زير نظر گرفته و آنهايي را كه با خود گوشواره طلا و يا ديگر زيورآلات قيمتي داشتند را شناسايي مي‌كردم.
وي ادامه داد: سپس در يك لحظه به بهانه اينكه مي‌خواهم به آنها شكلات بدهم به آنها نزديك مي‌شدم و در يك فرصت مناسب با كشيدن گوشواره و سرقت ديگر طلاهاي همراه آنها، به سرعت از محل فرار مي‌كردم.
متهم در خصوص نحوه فروش طلاهاي مسروقه به كارآگاهان گفت: پس از سرقت طلاها، آنها را به يك خريدار اموال مسروقه به نام باقر در منطقه دروازه غار بردم و در عوض طلاها يا پول از وي تحويل مي‌گرفتم يا براي تأمين مواد مصرفي خود از او موادمخدر مي‌گرفتم.
با شناسايي باقر 40 ساله در منطقه دروازه غار و انجام تحقيقات در خصوص فعاليت‌هاي وي، مشخص شد كه باقر از مجرمان سابقه‌دار است كه به مصرف مواد مخدر اعتياد داشته و علاوه بر خريد و فروش اموال مسروقه به ويژه طلاهاي مسروقه در امر خريد و و فروش موادمخدر هم فعاليت دارد كه با انجام هماهنگي‌هاي لازم قضايي وي در تاريخ 11 فروردين دستگير و در بازرسي از مخفيگاهش علاوه بر كشف مقاديري از اموال مسروقه به ويژه طلاهاي سرقت شده، مقادير متنابهي موادمخدر كشف شد.
منبع:‌خبرگزاري فارس

امضا كاربر


مـن یـکـــــ زنــ ـــ ــم ...

هـــر چـقــدر هـــم که ادای محـکــم بــودن را دربـیــاورم !

هـــر چـقــدر هـــم که ادای مسـتـقــل بـــودن .

ایـنــکه " مـمـنـ ــون " !

خـــودم از پـسـش بــرمی آیــــم .

بـاز هـــم تـه تهـــش ...

بـه آن سـیـنــه پـهــن مــردانـه اتـــــــ نـیــاز دارم !

بـه دسـتـــــ هــایــت حـتــی .

نـمــی دانـی چـه لــذتــی دارد ...

وقـتــی " تـ ــ ـو " از خـیــابــان ردم مـی کـنــی !!!
يك شنبه ۱۳ فرو ۱۳۹۱ ۲۱:۳۰ عصر
یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 


تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان - تالار گفتگوی ایرانیان © 1397.