به انجمن های تخصصی دانلود رایگان خوش آمدید

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان / تالار عمومی / تالار گفتگو عمومی / تالار اخبار و تازه ها / اخبار حوادث v / همه صحنه‌ها ساختگي است!

نام کاربری یا ایمیل:  
پسورد:     
ثبت نام | بازیابی پسورد
ثبت نام راهنما لیست اعضا مشاهده ارسال های جدید مشاهده ارسال های امروز
X اطلاعات تالار نشان میدهد که شما عضو نیستید. لطفا از این لینک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنیدارسال موضوع  ارسال پاسخ 
 
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

همه صحنه‌ها ساختگي است!

نویسنده پیام
*
ارسال ها: 2,581
اعتبار: 296
سپاس کرده: 35,012
سپاس شده: 13,690 در 6,573 موضوع

امتياز: 28,365,487.10

ارسال: #1
همه صحنه‌ها ساختگي است!

زن جوان صبح 19 آبان هنگامي كه به اتهام سرقت طلا و جواهرات در مقابل 54 طلافروش از استان‌هاي مختلف كشور قرار گرفت، ادعا كرد تصاوير ضبط شده در دوربين‌هاي طلافروشي‌ها ساختگي است و او بيگناه است
تحقيقات پليسي براي دستگيري اين زن جوان و همدستش از سال 83 و هنگامي آغاز شد كه مالك يك طلافروشي در شهرري، با مراجعه به شعبه پنجم دادسراي شهرري، از 2 زن سارق كه از طلافروشي وي سرقت كرده بودند، شكايت كرد.

مرد طلافروش پس از ارائه فيلم سرقت از طلافروشي به بازپرس دادسرا در توضيح ماجرا گفت: صبح امروز لحظاتي بعد از آنكه مغازه طلافروشي‌ام را باز كرده و سرگرم آماده كردن ويترين بودم، 2 زن به بهانه خريد انگشتر وارد مغازه‌ام شدند. يكي از آنها كه جوان‌تر بود، مرا به بهانه آوردن سرويس‌هاي طلا سرگرم كرد، اما چند دقيقه بعد، آنها بدون اينكه خريدي انجام دهند، از طلافروشي بيرون رفتند.

اين مرد افزود: دقايقي بعد از رفتن آنها، وقتي متوجه ناپديد شدن چند تكه طلا شدم، به بازبيني فيلم‌هاي دوربين مداربسته مغازه پرداختم و تصاوير 2 زن شياد را در حال سرقت طلاها ديدم.

با شكايت مرد طلافروش، تحقيقات پليسي براي شناسايي و دستگيري سارقان آغاز شد، اما در حالي كه پليس سرگرم تحقيقات بود، در آخرين ماه‌هاي سال 87- 4 سال بعد از وقوع نخستين سرقت- ۳ طلافروش ديگر با مراجعه به پايگاه نهم پليس آگاهي تهران، از 2 زن به اتهام سرقت از طلافروشي‌هايشان شكايت كردند.

با تحقيق از مالباخته‌ها، كارآگاهان پليس دريافتند شگرد 2 زن تبهكار شباهت زيادي با 2 زن تحت تعقيب دارد، بنابراين با احتمال اينكه آنها سرقت‌هاي خود را ازسر گرفته باشند، كارآگاهان پليس به پيگيري ماجرا پرداختند و مدتي بعد توانستند 2 متهم را هنگام سرقت از يك طلافروشي به دام بيندازند.

بعد از دستگيري در حالي كه متهمان منكر هر گونه سرقتي بودند 4 طلا فروش ديگر با ارائه فيلم‌هاي ضبط شده در دوربين مداربسته مغازه شان دست سارقان را رو كردند.بازپرس پرونده نيز با احتمال اينكه متهمان مرتكب سرقت‌هاي ديگر هم شده اند، دستور چاپ عكس بدون پوشش متهمان را صادر كرد.

با چاپ عكس اين 2 زن در روزنامه‌ها بود كه هر روز تعداد زيادي از طلافروشان مالباخته از سراسر ايران به پايگاه نهم اداره آگاهي تهران مراجعه كرده و عليه اين 2 زن به اتهام سرقت از طلافروشي‌شان شكايت كردند.

اين در حالي بود كه تحقيقات درباره اين 2 متهم نشان مي‌داد يكي از آنها به نام نسيم داراي 9 فقره سابقه كيفري در شهرهاي مختلف كشور در زمينه سرقت بوده و با همدستش نيز رابطه فاميلي دارند.

به اين ترتيب اين 2 زن زماني كه با دلايل محكمه پسند ماموران روبه‌رو شدند به سرقت‌هاي زنجيره‌اي خود در سطح كشور اعتراف كردند. در حالي كه ارزش تقريبي اين سرقت‌ها صدها ميليون تومان برآورد شده بود بازپرس دادسراي شهرري با صدور كيفرخواست پرونده را براي رسيدگي به شعبه 105 دادگاه شهرري ارسال كرد.
صحنه‌ها واقعي نيست

صبح19 آبان در حالي كه تعداد زيادي طلافروش از سراسر كشور براي رسيدگي به شكايتشان به دادگستري شهرري آمده بودند، دادگاه متهمان به رياست قاضي خردمند و بدون حضور متهم اصلي كه شاكيان مدعي بودند مدتي قبل مجددا به اتهام سرقت دستگير شده است، برگزار شد و شاكيان به طرح شكايت خود پرداختند.

در ادامه اين جلسه، وقتي دومين متهم در جايگاه دفاع قرار گرفت با رد اتهام سرقت از طلافروشي‌ها گفت: تمام تصاويري كه طلافروشان از صحنه سرقت مغازه‌هايشان به دادگاه ارائه كرده‌اند ساختگي است.

من در هيچ‌يك از سرقت‌ها نقش نداشته‌ام و اتهام سرقت را قبول ندارم. زن جوان در ادامه دادگاه هنگامي كه قاضي شواهد موجود درباره شركت او در سرقت‌ها را بيان كرد نيز مجددا ادعا كرد كه همه فيلم‌ها دروغ است و زني كه در فيلم‌ها ديده مي‌شود شباهت كمي با او دارد.
قاضي پرونده در پايان جلسه رسيدگي با اعلام ختم دادگاه گفت به‌زودي حكم قانوني درخصوص اين 2 متهم صادر خواهد شد.


منبع: همشهري آنلاين

امضا كاربر


مـن یـکـــــ زنــ ـــ ــم ...

هـــر چـقــدر هـــم که ادای محـکــم بــودن را دربـیــاورم !

هـــر چـقــدر هـــم که ادای مسـتـقــل بـــودن .

ایـنــکه " مـمـنـ ــون " !

خـــودم از پـسـش بــرمی آیــــم .

بـاز هـــم تـه تهـــش ...

بـه آن سـیـنــه پـهــن مــردانـه اتـــــــ نـیــاز دارم !

بـه دسـتـــــ هــایــت حـتــی .

نـمــی دانـی چـه لــذتــی دارد ...

وقـتــی " تـ ــ ـو " از خـیــابــان ردم مـی کـنــی !!!
يك شنبه ۱۳ فرو ۱۳۹۱ ۲۱:۳۰ عصر
یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 


تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان - تالار گفتگوی ایرانیان © 1397.