به انجمن های تخصصی دانلود رایگان خوش آمدید

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان / تالار عمومی / تالار گفتگو عمومی / تالار اخبار و تازه ها / اخبار حوادث v / بعد از مرگ دخترشان مهريه او را طلب كردند

نام کاربری یا ایمیل:  
پسورد:     
ثبت نام | بازیابی پسورد
ثبت نام راهنما لیست اعضا مشاهده ارسال های جدید مشاهده ارسال های امروز
X اطلاعات تالار نشان میدهد که شما عضو نیستید. لطفا از این لینک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنید

ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بعد از مرگ دخترشان مهريه او را طلب كردند

نویسنده پیام
*
اعتبار: 296
سپاس کرده: 35,012
سپاس شده: 13,690 در 6,573 موضوع

امتياز: 28,365,485.60

ارسال: #1
بعد از مرگ دخترشان مهريه او را طلب كردند
به گزارش خبرنگار اجتماعي فارس، والدين زن جواني كه در تصادف رانندگي كشته شده بود، با حضور در مجتمع قضايي خانواده مهريه فرزندشان را مطالبه كردند.
والدين اين زن با حضور در شعبه 262 مجتمع قضايي خانواده، از قاضي صداقتي خواستند مهريه دخترشان را كه مدتي قبل در تصادف رانندگي كشته شده بود، از دامادشان بگيرد.
پدر دختر فوت‌شده به قاضي گفت: چند روز بعد از عروسي دخترم، آنها تصميم گرفتند براي زيارت امام رضا (ع) به مشهد سفر كنند كه قبل از رسيدن به مشهد تصادف كردند و دختر من فوت كرد.
وي افزود: حوالي يكي از شهرهاي نزديك مشهد، خودروي داماد من با يك تراكتور تصادف مي‌كند و هر دوي آنها به شدت زخمي‌ مي‌شوند، اما دختر من قبل از رسيدن به بيمارستان فوت مي‌كند.
مرد ميانسال گفت: راننده تراكتور در اين تصادف مقصر شناخته شد و دادگاه او را به پرداخت ديه محكوم كرد.
وي افزود: دختر و داماد من رابطه بسيار خوبي با هم داشتند و با وجود اينكه مدت زيادي از آشنايي و ازدواج آنها نگذشته بود، اما به يكديگر بسيار علاقه‌مند بودند.
مرد ميانسال با وجود اينكه از علاقه زياد بين اين زوج اطلاع كامل داشت، اما در مقابل، اصرار زيادي نيز در مطالبه مهريه و جهيزيه دخترش از همسر داغدار او نشان مي‌دهد.
وي ادامه داد: ما مشكل خاصي با داماد خود نداريم و فقط مهريه و جهيزيه دخترمان را مي‌خواهيم و فكر نمي‌كنم كه خواسته نا بجايي داشته باشم.
داماد جوان كه غم از دست دادن همسرش به خوبي در چهره‌اش نمايان بود، به قاضي صداقتي گفت: من هنوز در غم از دست دادن همسرم هستم و نتوانسته‌ام با اين موضوع كنار بيايم.
وي ادامه داد: والدين همسرم از وضع مالي من با خبر هستند و مي‌دانند كه با توجه به هزينه‌هاي ناشي از تصادف و فوت همسرم، قادر به پرداخت نقدي مهريه دخترشان نيستم و بايد آن را به صورت اقساط پرداخت كنم.
در ادامه اين جلسه قاضي صداقتي به مرد ميانسال گفت: طبق موازين شرعي تنها نيمي از مهريه دختر شما كه 514 سكه بهار آزادي بوده است، به شما تعلق مي‌گيرد.
مرد جوان نيز گفت: سعي مي‌كنم مهريه همسرم را از محل دريافت ديه او به خانواده همسرم پرداخت كنم.
در پايان اين جلسه،‌ توافق بين دو طرف ايجاد و قرار شد ديه زن بابت مهريه به خانواده او پرداخت شود و مرد جوان متعهد شد زمان پرداخت مهريه، جهيزيه همسرش را نيز تحويل خانواده او بدهد.

امضا كاربر

مـن یـکـــــ زنــ ـــ ــم ...

هـــر چـقــدر هـــم که ادای محـکــم بــودن را دربـیــاورم !

هـــر چـقــدر هـــم که ادای مسـتـقــل بـــودن .

ایـنــکه " مـمـنـ ــون " !

خـــودم از پـسـش بــرمی آیــــم .

بـاز هـــم تـه تهـــش ...

بـه آن سـیـنــه پـهــن مــردانـه اتـــــــ نـیــاز دارم !

بـه دسـتـــــ هــایــت حـتــی .

نـمــی دانـی چـه لــذتــی دارد ...

وقـتــی " تـ ــ ـو " از خـیــابــان ردم مـی کـنــی !!!
يك شنبه ۱۳ فرو ۱۳۹۱ ۲۱:۳۰ عصر
یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان - تالار گفتگوی ایرانیان © 1397.