به انجمن های تخصصی دانلود رایگان خوش آمدید

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان / تالار عمومی / تالار گفتگو عمومی / تالار اخبار و تازه ها / اخبار حوادث v / از بچگي به لباس پليس علاقه داشتم!

نام کاربری یا ایمیل:  
پسورد:     
ثبت نام | بازیابی پسورد
ثبت نام راهنما لیست اعضا مشاهده ارسال های جدید مشاهده ارسال های امروز
X اطلاعات تالار نشان میدهد که شما عضو نیستید. لطفا از این لینک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنید

ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

از بچگي به لباس پليس علاقه داشتم!

نویسنده پیام
*
اعتبار: 296
سپاس کرده: 35,012
سپاس شده: 13,690 در 6,573 موضوع

امتياز: 28,365,487.10

ارسال: #1
از بچگي به لباس پليس علاقه داشتم!

مرد ميانسالي كه به اتهام اخاذي دستگير شده است در بازجويي‌ها ادعا كرد از بچگي علاقه داشته روزي پليس شود
اما چون به آرزوي خود نرسيده است يك دست لباس نيروي انتظامي و مقداري تجهيزات پليسي خريده و با معرفي خود به‌عنوان مامور پليس، اخاذي از مردم را شروع كرده است. مدتي قبل دختر جواني با كلانتري 144 تهران تماس گرفت و مدعي شد مردي كه لباس پليس به تن دارد و احتمالا مامور قلابي است قصد اخاذي از او را دارد.

به‌دنبال اين تماس، گروهي از ماموران عازم آدرسي كه دختر جوان اعلام كرده بود شدند و در آنجا مردي را ديدند كه لباس نيروي انتظامي به تن داشت و سد راه اين دختر شده بود.

با حضور ماموران در محل، مامور قلابي دستگير شد و در همان بازجويي‌هاي اوليه مدعي شد: از بچگي علاقه داشتم پليس شوم اما هيچ‌وقت نتوانستم وارد اين كار شوم.

به همين خاطر از مدتي قبل لباس و كارت شناسايي ناجا را تهيه كردم و با معرفي خودم به‌عنوان مامور، سد راه مردم مي‌شدم و بعضي مواقع از آنها اخاذي مي‌كردم. ساعتي قبل هم با پوشيدن لباس پليس از خانه خارج شده بودم كه متوجه تصادف خودرويي با يك موتورسيكلت شدم.

وقتي ديدم راننده خودرو يك دختر جوان است، تصميم گرفتم نقشه اخاذي از او و راننده موتور را عملي كنم. به همين خاطر خودم را به آنها رساندم و با نشان دادن كارت شناسايي جعلي، خودم را به‌عنوان سرهنگ نيروي انتظامي معرفي كردم.

سپس با اين بهانه كه راننده موتور مظنون به مصرف مشروبات الكلي است و دختر جوان نيز حجاب خود را رعايت نكرده، مدعي شدم كه بايد به آنها دستبند زده و هر دو نفر را به اداره پليس ببرم. اما زماني كه قصد داشتم با اين بهانه از آنها اخاذي كنم، ماموران سر رسيدند و مرا دستگير كردند.
شاكيان بيايند

سرهنگ عباسعلي محمديان، رئيس پليس آگاهي تهران بزرگ با اعلام اين خبر گفت: از آنجايي كه احتمال مي‌رود متهم جرائم ديگري نيز مرتكب شده باشد، قاضي پرونده با صدور دستور چاپ عكس بدون پوشش چهره متهم در روزنامه‌ها از شاكيان احتمالي خواسته است براي پيگيري پرونده خود به شعبه چهارم بازپرسي در دادسراي ناحيه 4 تهران يا اداره پنجم پليس آگاهي تهران بزرگ واقع در خيابان وحدت اسلامي مراجعه كنند

امضا كاربر

مـن یـکـــــ زنــ ـــ ــم ...

هـــر چـقــدر هـــم که ادای محـکــم بــودن را دربـیــاورم !

هـــر چـقــدر هـــم که ادای مسـتـقــل بـــودن .

ایـنــکه " مـمـنـ ــون " !

خـــودم از پـسـش بــرمی آیــــم .

بـاز هـــم تـه تهـــش ...

بـه آن سـیـنــه پـهــن مــردانـه اتـــــــ نـیــاز دارم !

بـه دسـتـــــ هــایــت حـتــی .

نـمــی دانـی چـه لــذتــی دارد ...

وقـتــی " تـ ــ ـو " از خـیــابــان ردم مـی کـنــی !!!
يك شنبه ۱۳ فرو ۱۳۹۱ ۲۱:۳۰ عصر
یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان - تالار گفتگوی ایرانیان © 1397.