به انجمن های تخصصی دانلود رایگان خوش آمدید

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان / تالار عمومی / تالار گفتگو عمومی / تالار اخبار و تازه ها / اخبار حوادث v / مي‌خواستم ببينم دستگير مي‌شوم؟

نام کاربری یا ایمیل:  
پسورد:     
ثبت نام | بازیابی پسورد
ثبت نام راهنما لیست اعضا مشاهده ارسال های جدید مشاهده ارسال های امروز
X اطلاعات تالار نشان میدهد که شما عضو نیستید. لطفا از این لینک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنید

ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مي‌خواستم ببينم دستگير مي‌شوم؟

نویسنده پیام
*
اعتبار: 296
سپاس کرده: 35,012
سپاس شده: 13,690 در 6,573 موضوع

امتياز: 28,365,485.60

ارسال: #1
مي‌خواستم ببينم دستگير مي‌شوم؟

سارق آبميوه‌اي كه متهم است در جريان سرقت‌هاي زنجيره‌اي خود باعث مرگ 2 نفر از طعمه‌هايش شده است، پاي ميز محاكمه قرار گرفت.
اين زن وقتي خود را در برابر اتهام 2 فقره قتل ديد، مدعي شد: «به اين خاطر دست به سرقت مي‌زدم تا ببينم آيا دستگير مي‌شوم يانه؟»
آغاز سرقت‌هاي مرگبار

از نخستين ماه‌هاي پاييز 84 كارآگاهان پليس آگاهي پايتخت، در جريان سرقت‌هاي مشابهي قرار گرفتند كه در جريان آنها زن جواني با خوراندن آبميوه‌هاي مسموم، دست به سرقت از زنان مسن زده بود.

با آغاز بررسي‌هاي پليسي، ماموران به تحقيق از افرادي پرداختند كه طعمه اين زن شده بودند و در جريان اين تحقيقات دريافتند زن سارق بيشتر طعمه‌هاي خود را در مناطق امامزاده حسن در جنوب تهران يا بازار شكار كرده است.

اين بررسي‌ها نشان مي‌داد متهم پس از آنكه خود را به‌عنوان پزشك يا مأمور بهداشت معرفي مي‌كند به سراغ زنان تنها مي‌رود و به بهانه اينكه حال آنها خوب نيست و دچار ضعف شده‌اند به آنها آبميوه‌هاي مسموم مي‌خوراند و سپس طلاهاي آنها را به سرقت مي‌برد، اين در حالي بود كه بررسي‌هاي اوليه نشان مي‌داد 2 نفر از قربانيان بعد از خوردن آبميوه‌هاي مسموم جان باخته‌اند.

در حالي كه آمار مالباختگان سرقت‌هاي زنجيره‌اي به سرعت در حال افزايش بود، كارآگاهان به چهره‌نگاري رايانه‌اي زن سارق دست زدند و تصوير چهره‌نگاري شده او را در اختيار تمامي گشت‌هاي پليس و متوليان امامزاده‌ها قرار دادند و به كمين پزشك قلابي نشستند.
عصر 30 مهر 85، زماني كه اين زن براي اجراي نقشه‌هايش به امامزاده حسن رفته بود، ماموران موفق شدند او را شناسايي و دستگير كنند.

سارق جوان گرچه در بازجويي‌هاي اوليه منكر هر گونه سرقتي شد اما وقتي به دستور بازپرس پرونده، تصوير او در روزنامه‌ها چاپ شد و 30 شاكي به اداره پليس رفتند، راهي جز بيان حقيقت برايش باقي نماند و لب به اعتراف گشود.
53 شاكي زنده و 2 قرباني

در حالي كه در جريان رسيدگي به اين پرونده در دادسرا، 53 نفر از مالباختگان با حضور در شعبه بازپرسي، زن سارق را به‌عنوان سارق اموالشان شناسايي كرده بودند و بررسي‌ها نشان مي‌داد 2 نفر از مالباختگان به‌دليل استفاده از نوشيدني مسموم جان خود را از دست داده‌اند، اين پرونده با صدور كيفرخواست به اتهام سرقت و قتل غيرعمد براي رسيدگي به شعبه 1143 دادگاه بعثت ارسال شد و صبح ديروز زن جوان براي دفاع از خود مقابل قاضي حسين پور قرار گرفت.

ابتداي جلسه دادگاه، اولياي دم 2 قرباني با حضور در جايگاه براي متهم تقاضاي اشد مجازات كردند. سپس هريك از شاكيان به تشريح شكايت خود و ماجرايي كه بر آنها گذشته بود پرداختند.

يكي از شاكيان كه زن 60ساله‌اي بود در اظهاراتش مدعي شد: به زيارتگاهي در خيابان خيام رفته بودم و بعد از خواندن نماز در حال استراحت بودم كه اين زن كنارم نشست. بعد از مدتي يك پاكت آبميوه از داخل كيفش در آورد و شروع به خوردن كرد.

اين زن در همان موقع يك پاكت آبميوه هم به من داد من ابتدا از خوردن آن امتناع كردم اما او گفت كه لب‌هايم خشك شده و بهتر است آبميوه بخورم. همين كه شروع به خوردن آبميوه كردم متوجه تلخي آن شدم و به زن جوان گفتم كه آبميوه‌اش به‌شدت تلخ است.

او هم پاكت آبميوه را از من گرفت و خواست يك پاكت ديگر به من بدهد كه ديگر چيزي نفهميدم و وقتي چشم‌هايم را باز كردم خودم را روي تخت بيمارستان ديدم. من 25 روز بيهوش بودم و وقتي به هوش آمدم متوجه شدم زن سارق بعد از خوراندن آبميوه مسموم، نزديك به يك ميليون تومان پول و طلاهايم را سرقت كرده است.

بعد از اين ماجرا بود كه با مراجعه به دادسرا از او شكايت كردم و مدتي بعد وقتي عكس اين زن را در روزنامه ديدم او را شناختم و متوجه شدم وي دستگير شده است. بعد از اظهارات اين زن و ساير شاكيان پرونده، متهم در جايگاه قرار گرفت تا از خودش دفاع كند.
ادعاي عجيب در دادگاه

زن جوان وقتي خود را در برابر اتهام 2 فقره قتل غيرعمد و 55 فقره سرقت ديد در دفاع از خود گفت: اتهام 2 فقره قتل را قبول ندارم و نمي‌دانم اين دو زن چگونه كشته شده‌اند.

از بين سرقت‌ها هم فقط 3 فقره از آنها را قبول دارم و بقيه را من انجام نداده‌ام!. وي درخصوص انگيزه اصلي‌اش از ارتكاب سرقت‌ها مدعي شد: چندوقت قبل از اينكه سرقت‌هايم را شروع كنم، در يكي از روزنامه‌ها خواندم يك زن با اين شگرد سرقت مي‌كرده و پليس توانسته وي را 24 ساعت بعد از سرقت دستگير كند.

براي همين تصميم گرفتم دست به اين كار بزنم تا ببينم پليس در چه مدتي مرا دستگير خواهد كرد. اين زن كه داراي چندين سابقه در زمينه سرقت است در ادامه ادعاهاي خود عنوان كرد: من تمامي طلاها و پول‌هاي سرقتي را به افراد مستمند مي‌دادم و ريالي از آن را براي خودم خرج نكرده بودم.

من مشكل مالي ندارم و تنها انگيزه‌ام كنجكاوي‌ام بود!. بعد از حرف‌هاي زن سارق، قاضي حسين‌پور - رئيس شعبه 1143 دادگاه بعثت - ختم جلسه محاكمه را اعلام كرد و قرار است حكم اين پرونده به‌زودي صادر شود.

امضا كاربر

مـن یـکـــــ زنــ ـــ ــم ...

هـــر چـقــدر هـــم که ادای محـکــم بــودن را دربـیــاورم !

هـــر چـقــدر هـــم که ادای مسـتـقــل بـــودن .

ایـنــکه " مـمـنـ ــون " !

خـــودم از پـسـش بــرمی آیــــم .

بـاز هـــم تـه تهـــش ...

بـه آن سـیـنــه پـهــن مــردانـه اتـــــــ نـیــاز دارم !

بـه دسـتـــــ هــایــت حـتــی .

نـمــی دانـی چـه لــذتــی دارد ...

وقـتــی " تـ ــ ـو " از خـیــابــان ردم مـی کـنــی !!!
يك شنبه ۱۳ فرو ۱۳۹۱ ۲۱:۳۰ عصر
یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان - تالار گفتگوی ایرانیان © 1397.