به انجمن های تخصصی دانلود رایگان خوش آمدید

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان / تالار عمومی / تالار گفتگو عمومی / تالار اخبار و تازه ها / اخبار حوادث v / مجازات مرگ براي قاتلان "ويلاي وحشت"

نام کاربری یا ایمیل:  
پسورد:     
ثبت نام | بازیابی پسورد
ثبت نام راهنما لیست اعضا مشاهده ارسال های جدید مشاهده ارسال های امروز
X اطلاعات تالار نشان میدهد که شما عضو نیستید. لطفا از این لینک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنیدارسال موضوع  ارسال پاسخ 
 
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مجازات مرگ براي قاتلان "ويلاي وحشت"

نویسنده پیام
*
ارسال ها: 2,581
اعتبار: 296
سپاس کرده: 35,012
سپاس شده: 13,690 در 6,573 موضوع

امتياز: 28,365,487.10

ارسال: #1
مجازات مرگ براي قاتلان "ويلاي وحشت"

متهمان اصلي اين پرونده يك مرد ثروتمند و خدمتكار او بودند كه بعد از كشاندن 19 زن و كودك به ويلايي در منطقه نيتاري هند، آنها را به قتل رسانده و اجسادشان را در ميان گل و لاي دفن كرده بودند.
راز جنايت‌ها در ميان گل و لاي

اواسط دسامبر 2006 (بهمن ماه 1385)، وقتي كارآگاهان پليس منطقه نيتاري هند اجساد مثله شده چند انسان را در اطراف ويلاي متعلق به تاجر ثروتمند هندي به نام مونيندرسينگ پاندر پيدا كردند، هرگز نمي‌توانستند تصور كنند اين ماجرا منطقه فقيرنشين نيتاري در اطراف دهلي نو را به مركز توجه تمام مطبوعات جهان تبديل كند و يكي از فجيع‌ترين ماجراهاي جنايي را رقم بزند؛ ماجراي ناپديدشدن بيش از 19 كودك و زن جوان كه از سال 2004 ناپديد شده‌اند.

در حالي‌كه كاوش‌ها در اطراف خانه ويلايي ادامه داشت، اجساد متعلق به 19زن و دختر جوان و پسران كم سن و سال در گودال‌هاي اطراف خانه ويلايي كه مطبوعات هند آن را كلبه وحشت ناميده‌اند، پيدا شد.

با كشف اين اجساد، كارآگاهان در نخستين مرحله به سراغ تاجر ثروتمند و خدمتكار او سوندر كولي رفته و آنها را به‌عنوان مظنونان اوليه دستگير كردند.

در حالي‌كه افشاي ماجراي اين جنايت‌ها در مطبوعات احساسات عمومي را به‌شدت متاثر كرده بود، متهمان دخالت در تمامي جنايت‌ها را انكار كردند و فقط در جريان بازجويي‌هاي تخصصي سوندر كولي - خدمتكار مرد ثروتمند- مدعي شد او 3 كودك را مورد آزار و اذيت قرار داده و قصد داشته اعضاي بدن آنها را بخورد؛ چرا كه فكر مي‌كرده آدمخواري باعث قدرت بخشيدن به او مي‌شود، اما تاجر هندي همچنان سكوت كرد.
اجسادي در راه‌هاي فاضلاب

با سكوت مرد ثروتمند، راز جنايت‌هاي فجيع همچنان در پرده‌اي از ابهام قرار داشت تا اينكه بعد از گذشت‌ ماه‌ها تحقيق و بررسي، با پيداشدن 42 كيسه پلاستيكي در مسير فاضلاب و نهرهاي اطراف ويلاي مرد ثروتمند كه قطعاتي از اجساد انسان در آنها وجود داشت، اسرار بيشتري از جنايت‌هاي قاتلان سريالي هند فاش شد، اما هرگز مشخص نشد كه آنها مربوط به اجساد چه تعداد انسان هستند و سرانجام 2 قاتل سريالي به 19 اتهام متفاوت
از جمله آدم‌ربايي، آزار و اذيت و قتل كودكان و زنان متهم شدند.

بررسي‌هاي صورت گرفته روي قربانيان ويلاي وحشت نشان مي‌داد كه تمامي آنها خفه شده و اجسادشان پس از تكه‌تكه شدن در داخل فاضلاب و نهرهاي اطراف خانه ويلايي رها شده بود.
مجازات مرگ

با گذشت 2 سال از افشاي جنايت‌هاي وحشيانه مرد ثروتمند و خدمتكارش، آنها پنجشنبه گذشته در دادگاهي در قاضي آباد هند به پاي ميز محاكمه رفتند و در جريان دادگاه اگرچه هيچ‌كدام از جنايت‌ها را نپذيرفتند اما با توجه به شواهد موجود، قضات دادگاه آنها را به مجازات مرگ محكوم كردند.

امضا كاربر


مـن یـکـــــ زنــ ـــ ــم ...

هـــر چـقــدر هـــم که ادای محـکــم بــودن را دربـیــاورم !

هـــر چـقــدر هـــم که ادای مسـتـقــل بـــودن .

ایـنــکه " مـمـنـ ــون " !

خـــودم از پـسـش بــرمی آیــــم .

بـاز هـــم تـه تهـــش ...

بـه آن سـیـنــه پـهــن مــردانـه اتـــــــ نـیــاز دارم !

بـه دسـتـــــ هــایــت حـتــی .

نـمــی دانـی چـه لــذتــی دارد ...

وقـتــی " تـ ــ ـو " از خـیــابــان ردم مـی کـنــی !!!
يك شنبه ۱۳ فرو ۱۳۹۱ ۲۱:۵۲ عصر
یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 


تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان - تالار گفتگوی ایرانیان © 1397.