به انجمن های تخصصی دانلود رایگان خوش آمدید

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان / تالار عمومی / انجمن ورزش / تالار فوتبال / بخش هواداران تيم پرسپوليس v / زايد: هيچ‌وقت لطف پرسپوليس را فراموش نمي‌کنم

نام کاربری یا ایمیل:  
پسورد:     
ثبت نام | بازیابی پسورد
ثبت نام راهنما لیست اعضا مشاهده ارسال های جدید مشاهده ارسال های امروز
X اطلاعات تالار نشان میدهد که شما عضو نیستید. لطفا از این لینک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنید

ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

زايد: هيچ‌وقت لطف پرسپوليس را فراموش نمي‌کنم

نویسنده پیام
*
اعتبار: 248
سپاس کرده: 3,037
سپاس شده: 5,231 در 2,371 موضوع

امتياز: 32,256,142.85

ارسال: #1
زايد: هيچ‌وقت لطف پرسپوليس را فراموش نمي‌کنم
[color=#000] مهاجم پرسپوليس گفت: پس از اينکه در يک تيم پرطرفدار ايراني حضور پيدا کردم به تيم ملي ليبي دعوت شدم و به همين خاطر هيچ وقت لطف پرسپوليس را فراموش نمي‌کنم.[/color]

[color=#000]ایمون زاید در خصوص حضورش در تیم ملی لیبی گفت: خیلی خوشحالم پس از اینکه در یک تیم پرطرفدار ایرانی حضور پیدا کردم به تیم ملی لیبی دعوت شدم. به همین خاطر هیچ وقت لطف پرسپولیس را فراموش نمی‌کنم.

مهاجم پرسپولیس اضافه کرد: با توجه به هماهنگی‌های انجام شده و صحبت‌هایی که با مسئولان فدراسیون فوتبال کشورم داشتم خرداد ماه راهی لیبی می‌شوم تا بتوانم در تمرینات و سپس ترکیب اصلی تیم ملی کشورم به میدان بروم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا قصد داری برای تیم ملی کشورت هم هت‌تریک کنی، اظهار داشت: وقتی به پرسپولیس آمدم فقط می‌خواستم به این تیم کمک کنم. هت‌تریک در دربی هفتاد و چهارم برای من بسیار دل‌انگیز بود اما در بازی مقابل الشباب هم ثابت کردم که اگر به من اعتماد شود می‌توانم به پرسپولیس کمک کنم.

زاید خاطرنشان کرد: همواره به نظر دنیزلی احترام می‌گذارم و به خاطر همین سعی می‌کنم با تلاش زیاد پیراهن پرسپولیس را بگیرم و از دقایق حضورم در میدان برای گلزنی استفاده کنم.

این بازیکن درباره بازی روز چهارشنبه با الغرافه قطر گفت: پرسپولیس از لحاظ روحی و روانی در شرایط خوبی قرار دارد و من شادابی را در تیم می‌بینم. ما با این دانش به مصاف الغرافه می‌رویم که اگر این تیم را در خانه متوقف کنیم و سپس در تهران آنها را شکست دهیم راهمان برای صعود هموار می‌شود اما همه تیم‌ها خطرناک هستند و باید مراقب الغرافه باشیم.

زاید در پایان عنوان کرد: در مدتی که در ایران به سر می‌برم از همه لحاظ راحت هستم، با هواداران پرسپولیس زود دوست شدم و کار خودم را با قدرت ادامه می‌دهم. امیدوارم بتوانم طوری نظر دنیزلی را جلب کنم که اگر شرایط مهیا شد در پرسپولیس بمانم اما فعلا هدفم این است مثل همه بازیکنان که در این مدت به من کمک کردند موثر، مفید و گلزن باشم.
[/color]
دو شنبه ۱۴ فرو ۱۳۹۱ ۲۰:۴۲ عصر
یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  فردا به وضعيت‌صادقيان و حقيقي رسيدگي‌مي‌شود پسربد 0 204 جمعه ۱ فرو ۱۳۹۳ ۱۸:۰۹ عصر
آخرین ارسال: پسربد
  پرسپوليسي‌هادوهفته ديگربه درفشي‌فرمي‌روند hoseindavudi 0 231 جمعه ۲۸ مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۰۳ صبح
آخرین ارسال: hoseindavudi
  پرسپوليسي‌ها دوشنبه عازم ترکيه مي‌شوند hoseindavudi 0 349 جمعه ۹ تير ۱۳۹۱ ۲۲:۵۷ عصر
آخرین ارسال: hoseindavudi
  بادامكي: تعجب مي‌كنيم كه چرا اينطور مي‌بازيم esii 0 242 پنج شنبه ۱۱ فرو ۱۳۹۰ ۱۳:۴۵ عصر
آخرین ارسال: esii
  طلبم را قبول نمي‌كنند، 70 ميليون خسارت مي‌خواهند / باقري: كاشاني ج alireza 0 199 دو شنبه ۹ اسف ۱۳۸۹ ۰۶:۱۳ صبح
آخرین ارسال: alireza
  پرسپوليسي‌ها تا 48 ساعت آينده پاسخ فيفا را مي‌دهند esii 0 207 شنبه ۱۶ بهم ۱۳۸۹ ۲۲:۴۵ عصر
آخرین ارسال: esii
  پرسپوليسي‌ها فردا در آكادمي ملي المپيك تمرين مي‌كنند pintorico 0 274 سه شنبه ۲۱ دي ۱۳۸۹ ۲۲:۳۲ عصر
آخرین ارسال: pintorico

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان - تالار گفتگوی ایرانیان © 1397.