به انجمن های تخصصی دانلود رایگان خوش آمدید

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان / تالار عمومی / انجمن ورزش / تالار فوتبال / بخش هواداران تيم استقلال v / فتح الله زاده: شاکی ام اما عقلانی نیست که مظلومی را اخراج کنم

نام کاربری یا ایمیل:  
پسورد:     
ثبت نام | بازیابی پسورد
ثبت نام راهنما لیست اعضا مشاهده ارسال های جدید مشاهده ارسال های امروز
X اطلاعات تالار نشان میدهد که شما عضو نیستید. لطفا از این لینک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنید

ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

فتح الله زاده: شاکی ام اما عقلانی نیست که مظلومی را اخراج کنم

نویسنده پیام
*
عضو نقره ای
اعتبار: 129
سپاس کرده: 6,806
سپاس شده: 5,837 در 3,214 موضوع

امتياز: 8,340.71

ارسال: #1
فتح الله زاده: شاکی ام اما عقلانی نیست که مظلومی را اخراج کنم

فتح الله زاده: شاکی ام اما عقلانی نیست که مظلومی را اخراج کنم/استقلال به این راحتی ها از آسیا حذف نمی شود

مدیر عامل استقلال می گوید اجازه نمی دهد که تیمش از آسیا حذف شود.[/b]
به گزارش خبرآنلاین؛علی فتح الله زاده شاکی است.به همین دلیل هم هست که می گوید به خاطر شکست مقابل الجزیره همه تیم را جریمه می کند و با کسی هم تعارف ندارد:« خیلی شاکی هستم که در تهران بازی را باختیم.من تیم و کادر فنی را جریمه می کنم و با کسی هم تعارف ندارم. وقتی کادر فنی ما با یک فوروارد بازی می کند یعنی اینکه استقلال محتاط است و نتیجه اش می شود شکست مقابل الجزیره.»
وقتی از فتح الله زاده پرسیدیم که منظورتان از محتاط همان ترسو است او این جواب را تحویل داد:« محتاط نه ترسو. ما در این بازی خیلی محتاط بودیم.من در طول فصل،زمانی که منتقدین می گفتند استقلال محتاط بازی می کند باید از تیم حمایت می کردم چون مدیر عامل تیم بودم.دوست دارم همین جا بگویم که مظلومی را اخراج نمی کنم چون این یک کار عقلانی نیست اما استقلال به این سادگی از آسیا حذف نمی شود و اگر ببینم دارد این اتفاق می افتد هر کاری خواهم کرد.»
مدیر عامل استقلال در مورد آرش برهانی و موقعیت های زیادی که او از دست داد هم حرف می زند و می گوید:«آرش را به خاطر این همه موقعیتی که از دست داد حتما جریمه می کنم.»
از فتح الله زاده در مورد تشویق امیر قلعه نویی توسط هواداران استقلال سوال کردیم که او گفت:«تشویق؟کی؟پس چرا من نشنیدم؟اتفاقا همه مظلومی را تشویق می کردند.فکر می کنم کسانی که این کار ها را می کنند هم قصد تخریب قلعه نویی را دارند و هم قصد تخریب استقلال را. آنها به هر دو ضربه می زنند.»

[/B]
چهار شنبه ۱۶ فرو ۱۳۹۱ ۰۲:۰۶ صبح
یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
1 کاربر به دلیل این ارسال از **maryam سپاسگزاری کرده است. hamid2734
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان - تالار گفتگوی ایرانیان © 1397.