به انجمن های تخصصی دانلود رایگان خوش آمدید

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان / تالار عمومی / تالار گفتگو عمومی / تالار اخبار و تازه ها / اخبار حوادث v / زن شیشه ای سرکرده شبکه سرقت مسلحانه

نام کاربری یا ایمیل:  
پسورد:     
ثبت نام | بازیابی پسورد
ثبت نام راهنما لیست اعضا مشاهده ارسال های جدید مشاهده ارسال های امروز
X اطلاعات تالار نشان میدهد که شما عضو نیستید. لطفا از این لینک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنیدارسال موضوع  ارسال پاسخ 
 
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

زن شیشه ای سرکرده شبکه سرقت مسلحانه

نویسنده پیام
*
ارسال ها: 16,155
اعتبار: 226
سپاس کرده: 3,004
سپاس شده: 9,457 در 5,513 موضوع

امتياز: 6,430.12

ارسال: #1
زن شیشه ای سرکرده شبکه سرقت مسلحانه
زن جوان برای گرفتن طلب سه میلیونی خود یک شبکه سرقت مسلحانه تشکیل داد و خودروی پژوی مرد بدهکار را سرقت کرد.

به گزارش مهر، 28 اسفند سال گذشته ماموران کلانتری 117 جوادیه در جریان درگیری و سرقت مسلحانه یک دستگاه خودرو پژو پارس ، از داخل یک گاراژ در خیابان رجائی قرار گرفتند. در ادامه ماموران با حضور در محل به تحقیق از دوپسر خاله به نام های سعید و ابراهیم پرداختند.

آنها که آثار ضرب و جرح بر روی بدنشان مشهود بود در بازجویی ها اظهار داشتند : چند مرد به سرکردگی یک زن به نام رعنا که همگی آنها مسلح به انواع سلاح سرد و همچنین اسلحه کمری بودند ، ساعت 9 صبح امروز به زور وارد گاراژ شده و شروع به ضرب و شتم ما کردند . پس از کتک زدن ما و بازرسی کامل دفتر گاراژ ، یک خودروی پژو پارس را از محل سرقت کرده و گریختند.

ماموران در ادامه به تحقیق درباره نحوه آشنائی آنها با رعنا پرداختند که دو مرد جوان در این زمینه دچار تناقض گوئی شدند. به همین خاطر ماموران آنها را برای تحقیقات بیشتر به کلانتری منتقل کردند.

با تشکیل پرونده مقدماتی و به دستور هاشمیان ، دادیار شعبه اول دادسرای امور جنایی تهران ، پرونده به همراه سعید و ابراهیم برای انجام تحقیقات تخصصی در اختیار اداره یکم مبارزه با سرقت مسلحانه پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت .

با آغاز تحقیقات، سعید در اظهارات خود به کارآگاهان اداره یکم گفت: از چندی پیش به واسطه خرید و فروش و مصرف شیشه با زن جوانی به نام رعنا27 ساله آشنا شدم . یک روز که دو نفری در داخل گاراژ در حال مصرف شیشه بودیم ، ناگهان رعنا چشمش به سه کوزه و ظرف سفالی افتاد که در گوشه ای از گاراژ قرار داشت. او مدعی شد که به احتمال بسیار زیاد این ظروف عتیقه هستند و او می تواند شخصی را پیدا کند که با انجام کار کارشناسی عتیقه بودن و زمان ساخت ظروف را تائید کند. با این بهانه ، هر سه ظرف سفالی را از من گرفت و پس از گذشت چند روز با مراجعه به گاراژ هر سه کوزه را به من پس داد و مدعی شد که برای انجام کار کارشناسی بر روی کوزه ها مبلغ 3 میلیون تومان پرداخت کرده است .

من نیز که از همان ابتدا به اظهارات او اطمینان نداشته و تمامی آنها را بهانه ای برای تامین هزینه مواد از سوی او می دانستم . به همین دلیل هیچ پولی به او پرداخت نکردم تا اینکه 28 اسفند رعنا به همراه چند جوان دیگر به گاراژ آمد و اقدام به سرقت ماشین من کرد .

کارآگاهان در ادامه رسیدگی به این پرونده ، همزمان مشخصات خودرو مسروقه را در اختیار مراکز انتظامی سطح شهر تهران قرار دادند. همچنین با توجه به اطلاعات بدست آمده از سعید و ابراهیم ، محل های تردد احتمالی رعنا را در محدوده خیابان ولی عصر مورد شناسایی قرار داده و این مناطق را تحت مراقبت های پلیس و نامحسوس خود قرار دادند .

با صدور دستور توقیف خودرو سرقتی و اعلام مشخصات خودرو به کلیه مراکز انتظامی ، واحد گشت کلانتری 115 رازی هنگام گشت زنی در محدوده پل حق شناس موفق به شناسایی خودرو با یک سرنشین شد که بلافاصله سرنشین خودرو از سوی ماموران دستگیر و برای انجام تحقیقات در اختیار اداره یکم قرار گرفت .

فرد دستگیر شده با ارائه مدارک دستی مربوط به خرید قولنامه ای خودرو به کارآگاهان گفت : خودرو را به قیمت 9 میلیون تومان از زنی به نام مهسا شهسواری خریداری کرده ام.

با انجام تحقیقات و انجام چهره نگاری مشخص شد که فروشنده خودرو همان رعنا متهم تحت تعقیب اداره یکم می باشد که با جعل هویت اقدام به فروش خودرو کرده است .

کارآگاهان با شناسایی محل های تردد رعنا ، ظهر روز 12 فروردین وی را به همراه یکی از سارقان به نام احمد 31 ساله در خیابان ولی عصر شناسایی و دستگیر کردند . با انتقال متهمان به اداره یکم ، رعنا به سرقت مسلحانه ی خودرو و فروش مال مسروقه اعتراف و در خصوص انگیزه خود نیز گفت : زمانی که سعید حاضر نشد تا 3 میلیون تومان پول مرا پس دهد ، تصمیم گرفتم تا با همکاری احمد و دوستانش اقدام به گرفتن پول خود از سعید کنم. اما زمانی که وارد گاراژ شده و پولی در داخل آنجا پیدا نکردیم ، تصمیم به سرقت ماشین گرفته تا با فروش آن پول خود را از او پس بگیرم .

احمد نیز در اعترافات خود ضمن اعتراف صریح به نقش و حضور خود در سرقت مسلحانه ، دو نفر از دوستان خود به نام های علی 34 ساله معروف به علی تپل و علیرضا 25 ساله معروف به علی سیاه را به عنوان همدستان خود در سرقت مسلحانه معرفی کرد که با شناسایی مخفیگاه این متهمان در خیابان کارون و خیابان دامپزشکی ، آنها نیز 14 فروردین دستگیر و به اداره یکم انتقال پیدا کردند

سرهنگ عباسعلی محمدیان - رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ - با اعلام این خبر گفت : تمامی متهمان پرونده از مجرمان سابقه دار در زمینه موادمخدر بوده و به دستور قاضی پرونده ، برای انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره یکم مبارزه با سرقت مسلحانه پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دارند .
چهار شنبه ۱۶ فرو ۱۳۹۱ ۱۴:۳۹ عصر
یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 


تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان - تالار گفتگوی ایرانیان © 1397.