به انجمن های تخصصی دانلود رایگان خوش آمدید

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان / تالار عمومی / انجمن ورزش / تالار فوتبال / بخش هواداران تيم استقلال v / فتح الله زاده:کجایش احساسی است

نام کاربری یا ایمیل:  
پسورد:     
ثبت نام | بازیابی پسورد
ثبت نام راهنما لیست اعضا مشاهده ارسال های جدید مشاهده ارسال های امروز
X اطلاعات تالار نشان میدهد که شما عضو نیستید. لطفا از این لینک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنید

ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

فتح الله زاده:کجایش احساسی است

نویسنده پیام
*
عضو نقره ای
اعتبار: 129
سپاس کرده: 6,806
سپاس شده: 5,837 در 3,214 موضوع

امتياز: 8,340.71

ارسال: #1
فتح الله زاده:کجایش احساسی است

فتح الله زاده:کجایش احساسی است که می گویم در تهران نباید با یک مهاجم بازی کنیم؟

مدیر عامل استقلال می گوید از اتفاقاتی که برای تیمش افتاده راضی نیست.[/b]
به گزارش خبرآنلاین؛علی فتح الله زاده یک روز پس از شکست استقلال در گفت و گو با خبرآنلاین بار دیگر تاکید می کند که وقتی می گوید در تهران نباید با یک مهاجم بازی کرد به هیچ عنوان احساسی حرف نزده است:« کجای این حرف من احساسی است؟اینکه می گویم در تهران نباید با یک مهاجم بازی کنیم؟»
فتح الله زاده این را می گوید و ادامه می دهد:«من فکر می کنم استقلال این بحران را پشت سر می گذارد.بعد از بازی هم لازم بود که با کادر فنی صحبت کنم.به همین دلیل به بازیکنان گفتم که از رختکن خارج شوند تا من با مربیان حرف بزنم.صحبت های من در مورد مسائل فنی بود.دوست دارم همه کارشناسان بیایند و نظر بدهند.دوست دارم آنها بگویند که وقتی من به مظلومی می گویم در خانه نباید با یک مهاجم بازی کرد این حرف من می شود احساسی؟البته من باید یک توضیح هم بدهم.بنده بعد از بازی نگفتم که استقلال فوتبالی احساسی بازی کرد من گفتم بعد از گلی که زدیم بازیکنان احساسی حمله می کردند و روی یک ضد حمله دروازه بان ما با دو بازیکن الجزیره تک به تک شد و نتیجه اش همین شد که دیدید.»
مدیر عامل استقلال در پایان می گوید:«من واقعا از اتفاقاتی که افتاده راضی نیستم.من باز هم روی حرف خودم تاکید می کنم که استقلال در خانه نباید با یک مهاجم فوتبال بازی کند.»
(آخرین ویرایش در این ارسال: چهار شنبه ۱۶ فرو ۱۳۹۱ ۱۷:۰۹ عصر، توسط **maryam.)
چهار شنبه ۱۶ فرو ۱۳۹۱ ۱۷:۰۸ عصر
یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
1 کاربر به دلیل این ارسال از **maryam سپاسگزاری کرده است. hamid2734
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان - تالار گفتگوی ایرانیان © 1397.