به انجمن های تخصصی دانلود رایگان خوش آمدید

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان / تالار عمومی / تالار گفتگو عمومی / تالار اخبار و تازه ها / گزارش تصویری v / انتیک ‌ترین تونل‌ قطار در جهان

نام کاربری یا ایمیل:  
پسورد:     
ثبت نام | بازیابی پسورد
ثبت نام راهنما لیست اعضا مشاهده ارسال های جدید مشاهده ارسال های امروز
X اطلاعات تالار نشان میدهد که شما عضو نیستید. لطفا از این لینک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنیدارسال موضوع  ارسال پاسخ 
 
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انتیک ‌ترین تونل‌ قطار در جهان

نویسنده پیام
*
ارسال ها: 1,007
اعتبار: 87
سپاس کرده: 40
سپاس شده: 541 در 310 موضوع

امتياز: 56,194.60

ارسال: #1
My-Love انتیک ‌ترین تونل‌ قطار در جهان
انتیک‌ترین تونل‌ قطار در جهان+ عکس
این یک تونل قطار و یک مسیر ریلی گیاهی و زنده است که به مسیر سبز، شهرت یافته است.

مسیرسبز مطمئنا، یکی از رمانتیک‌ترین تونل‌های قطاری در جهان است که تاکنوندیده‌اید! این زیبایی در یک جنگل دلربا در دل کشور اوکراین پنهان شده است.

مردممحلی نام آن را تونل عشق گذاشته ‌اند! آیا زیبا نیست؟ وقتی این عکس‌های رامی‌بینم دلم می‌خواهد کوله بارم را ببندم راهی سفر شوم این جاده شما رادعوت به حرکت می‌کند. دعوت به یکی از آن سفرهای شگفت انگیز و رویایی باقطار می‌کند. شما چه حسی دارید؟

تونل سبز در اوکراین تنها تونلی درجهان است که به جای استفاده از بتون، آجر و... از درختان و شاخه‌های آنهاپایه ریزی شده است. یعنی امکان پذیر است!

طراحی این تونل سبز یازنده در دل یک جنگل زیبا‌ و بسیار وسیع اجرا شده است. تنها کافی بود،مهندسین و طراحان آن ذهنیتی غیر از این را داشتند. می‌توانید تصور کنید،در حال حاضر به جای این صحنه زیبا شما با چه صحنه‌‌، یعنی چه تونل بتونیزمخت و یک مسیر قطاری خشک روبرو بودید؟
Cbuمسیر سبز در فصل بهار
مسیر سبز در فصل تابستانCam
مسیر سبز در فصل پاییز
Camمسیر سبز در فصل زمستان

بهنظر من این مسیر زیبا و رویایی، پاداش حفاظت و برخورد صحیح انسانها باطبیعت و محیط زیست است. زیبایی که این جنگل برای این مسیر سبز ریلی درچهار فصل به انسانها هدیه می‌دهد، انکار ناپذیر و منحصر به فرد است. گوییبر گرفته از کتاب‌های افسانه‌های شاه و پریان است.

افسانه‌های کهنیکه در طول مسیر سبزسفر شما به واقعیت تبدیل شده و به تخیلات شما جانمی‌بخشند. شما در این مسیر بسیار شگفت زده و به نوعی در انتظار موجوداتعجیب و غریب و تخیلی داستان‌های دوران کودکیتان خواهید بود که از دل اینتونل و جنگل زیبا بیرون آیند و... اینطور نیست؟

این تصاویر خیرهکننده توسط اولگ گورد ینکو کادر شده است. او تمام جزئیات و ظرافت هنرعکاسی را به خدمت گرفته است تا بتواند زیبایی این مسیر سبز را به مقابلدیدگان ما متجسم سازد.

او در این زمینه می‌گوید؛ این مسیر،بزرگترین پوشش گیاهی و با شکوهترین مسیر کاملا گیاهی ریلی است که تا کنوندر عمرم دیده‌ام. من از تمام توانائیم برای به تصویر کشیدن این زیبای ژرف،استفاده کردم و از نتیجه کار راضی هستم.

امضا كاربر
Abuوقتی با خدا گل یا پوچ بازی میکنی نترس تو برنده ای چون خدا همیشه دو دستش پره AbuAbu
چهار شنبه ۱۶ فرو ۱۳۹۱ ۱۷:۲۸ عصر
یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 


تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان - تالار گفتگوی ایرانیان © 1397.