به انجمن های تخصصی دانلود رایگان خوش آمدید

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان / تالار عمومی / تالار گفتگو عمومی / تالار اخبار و تازه ها / اخبار اجتماعی v / مشمولان تخفیف شهریه‌های دانشگاه آزاد

نام کاربری یا ایمیل:  
پسورد:     
ثبت نام | بازیابی پسورد
ثبت نام راهنما لیست اعضا مشاهده ارسال های جدید مشاهده ارسال های امروز
X اطلاعات تالار نشان میدهد که شما عضو نیستید. لطفا از این لینک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنیدارسال موضوع  ارسال پاسخ 
 
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مشمولان تخفیف شهریه‌های دانشگاه آزاد

نویسنده پیام
*
ارسال ها: 16,155
اعتبار: 226
سپاس کرده: 3,004
سپاس شده: 9,457 در 5,513 موضوع

امتياز: 6,430.12

ارسال: #1
مشمولان تخفیف شهریه‌های دانشگاه آزاد
معدل تحصیلی ۱۵ و كمتر از آن شامل تخفیف شهریه دانشگاه آزاد نخواهد شد، هدف از اجرای این طرح را تشویق دانشجویان برای تحصیل بهتر و در نهایت ارتقای كیفیت آموزشی دانست.

به گزارش ایرنا، فرهاد دانشجو گفت: دانشجویان مقاطع كاردانی و كارشناسی ناپیوسته باید در نظر داشته باشند كه هر چه معدل تحصیلی آنان از ۱۵ بیشتر باشد، تخفیف بیشتری برای آنها لحاظ خواهد شد.

وی با بیان آنكه معدل تحصیلی ۱۵ و كمتر از آن شامل تخفیف شهریه دانشگاه آزاد نخواهد شد، هدف از اجرای این طرح را تشویق دانشجویان برای تحصیل بهتر و در نهایت ارتقای كیفیت آموزشی دانست.

** دانشجویان پسر با معدل بالای ۱۷ می‌توانند انتقالی بگیرند

رییس دانشگاه آزاد همچنین به صدور نخستین بخشنامه خود طی مدیریت ۱۷ روزه اش بر این دانشگاه اشاره كرد و گفت: این بخشنامه در راستای تسهیل نقل و انتقال دانشجویان تدوین شده كه بر مبنای آن دانشجویان دانشگاه آزاد با داشتن برخی شرایط می‌توانند به محل زندگی پدر و مادر خود بازگردند و ادامه تحصیل دهند.

وی ادامه داد: در اجرای این بخشنامه، دختران دانشجو در اولویت انتقال قرار دارند و دانشجویان پسر نیز می توانند به شرط داشتن معدل بالای ۱۷ و تحصیل در دو ترم تحصیلی متوالی در دانشگاه مبدا، به دانشگاه محل زندگی والدین خود منتقل شوند.

دانشجو خاطرنشان كرد: به منظور رعایت عدالت آموزشی، مدرك دانشجویان انتقالی پس از فارغ التحصیلی از همان دانشگاه مبدا صادر خواهد شد.
پنج شنبه ۱۷ فرو ۱۳۹۱ ۰۴:۲۴ صبح
یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 


تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان - تالار گفتگوی ایرانیان © 1397.