به انجمن های تخصصی دانلود رایگان خوش آمدید
نام کاربری یا ایمیل:  
پسورد:     
ثبت نام | بازیابی پسورد
ثبت نام راهنما لیست اعضا مشاهده ارسال های جدید مشاهده ارسال های امروز
X اطلاعات تالار نشان میدهد که شما عضو نیستید. لطفا از این لینک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنید

ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

با توام متاسفم ....

نویسنده پیام
*
اعتبار: 415
سپاس کرده: 12,709
سپاس شده: 12,572 در 6,741 موضوع

امتياز: 1,314,368.21

ارسال: #1
با توام متاسفم ....
متاسفم برای تو ، برای خودم و برای همه ما اگر به آرامی آغاز به مردن کرده باشیم بی آنکه بدانیم. اگر به آرامی بوی گند گرفته باشیم اگر به آرامی در خودمان فرو رفته و نابود شده باشیم و از ما چیزی باقی نمانده باشد جز فسیل های متحرک خالی از مهر که گاه بر اثر وزش نسیمی دلمان می لرزد و از لاکمان بیرون می آییم و مدتی مثل پروانه های سرگردان از عطر گل ها مدهوش می شویم و بعد دوباره ماهیت کرم گونه مان را به یاد می آوریم و می خزیم توی خاک . انگار نه انگار که ما بال در آورده بودیم و سرشار بودیم.

متاسفم برای تو ، برای خودم و برای همه ما اگر قدر پروانه بودنمان را ندانیم و به غارهای سیاه تنهایی مان برگردیم.

متاسفم برای این غارها این تنهایی ها این سیاه ها.

تاسف حالای من تاسف عمیقی است که کاش نبود. دیوارهای اعتماد هرچه عریض تر باشند آوار ناشی از فرو ریختن آنها مهیب تر خواهد بود . و من برای فروریختن این دیوارها متاسفم که کاش تاسف فروریختن آبروی اندوخته نداشته ای بود . که کاش اندوه از دست دادن یک قطار معمولی بود. این قطاری است که می رود و از دست رفته . این قطاری است که می رود به سمت ابدیت و متاسفم برای تو که آن را از دست داده ای. من نشسته ام توی یکی از کوپه های شلوغ آخری و به جاده نگاه می کنم. به جاده ای که پر از غارهای سیاه تنهایی است و من آنها را پشت سر می گذارم.

متاسفم برای تو اگر از آوار عبور نکنی. اگر خاک فراوان لباسهایت را نتکانی و با قطار بعدی راهی نشوی.

امضا كاربر
پنج شنبه ۱۷ فرو ۱۳۹۱ ۱۳:۴۹ عصر
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
3 کاربر به دلیل این ارسال از fidelity سپاسگزاری کرده اند. elijon, matilda2, *داتیس*
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان - تالار گفتگوی ایرانیان © 1397.