به انجمن های تخصصی دانلود رایگان خوش آمدید

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان / تالار عمومی / تالار گفتگو عمومی / تالار اخبار و تازه ها / اخبار حوادث v / ۵جوان متهم به تجاوز به یک دختر، اعترافاتشان را پس گرفتند

نام کاربری یا ایمیل:  
پسورد:     
ثبت نام | بازیابی پسورد
ثبت نام راهنما لیست اعضا مشاهده ارسال های جدید مشاهده ارسال های امروز
X اطلاعات تالار نشان میدهد که شما عضو نیستید. لطفا از این لینک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنیدارسال موضوع  ارسال پاسخ 
 
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

۵جوان متهم به تجاوز به یک دختر، اعترافاتشان را پس گرفتند

نویسنده پیام
*
ارسال ها: 11,059
اعتبار: 255
سپاس کرده: 4,919
سپاس شده: 9,018 در 4,910 موضوع

امتياز: 118,842.60

ارسال: #1
۵جوان متهم به تجاوز به یک دختر، اعترافاتشان را پس گرفتند
پرونده پنج جوانی که متهم هستند دختری را از مقابل آرایشگاه ربوده و او را مورد تعرض قرار داده‌اند روز گذشته در دادگاه کیفری‌ استان تهران به صورت ویژه مورد رسیدگی قرار گرفت.
اواخر سال گذشته دختری به نام رعنا به ماموران پلیس اسلامشهر مراجعه کرد و مدعی شد توسط چند جوان مورد آزار قرار گرفته‌است. این دختر که به شدت ترسیده‌بود به ماموران گفت: مدتی بود که پسری به نام سعید می‌خواست با من دوست شود اما من علاقه‌ای به او نداشتم به همین دلیل هم جواب تلفن‌هایش را نمی‌دادم تا اینکه روز حادثه وقتی در آرایشگاه بودم چندبار با من تماس گرفت. جواب تلفنش را ندادم و چون می‌دانستم ممکن است مقابل آرایشگاه بیاید آژانس گرفتم. راننده جلوی در بود از آرایشگاه خارج شدم و سوار ماشین شدم، یک‌دفعه پنج جوان از جمله سعید با باتوم و گاز اشک‌آور حمله کردند. آنها شیشه‌های ماشین را شکستند و راننده را مجبور به توقف کردند، بعد من را بیرون کشیدند و با خود بردند.
این دختر ادعا کرد سعید و سه نفر از دوستانش او را مورد آزار جنسی قرار دادند. شکایت این دختر در حالی ثبت شد که راننده آژانس نیز به صورت جداگانه شکایتی را به ماموران ارایه داد و گفت: من اصلا نمی‌دانم این دختر که مسافر من بود با آن پسرها چه نسبتی داشت اما آن پسران یک‌دفعه حمله و ماشین من را اوراق کردند. آنها باتوم و گاز اشک‌آور داشتند. من می‌خواستم فرار کنم اما آنها شیشه ماشینم را شکستند و دخترجوان را از خودرو بیرون کشیدند.
با توجه به این شکایات، ماموران سعید- متهم اصلی پرونده- را شناسایی و بازداشت کردند. سعید اعتراف کرد با همدستی چهار دوستش اقدام به این کار کرده ‌است. او گفت: من و دوستانم باهم مقابل آرایشگاه رفتیم. رعنا شماره‌اش را به من داده و گفته بود با من دوست می‌شود اما بعد دیگر جوابم را نداد. او من را سرکار گذاشته بود. من هم این کار را کردم که بفهمد نباید با من چنین رفتاری می‌کرد. با راهنمایی این جوان ماموران، دیگر متهمان را هم شناسایی و بازداشت و آنها نیز به همدستی با سعید اعتراف کردند.
یکی از متهمان که از همه کم‌سن‌تر است گفت: من فکر می‌کردم برای دعوا آنجا می‌رویم. وقتی رسیدیم متوجه شدم قرار است رعنا را بدزدیم. ما با سه موتور رفته ‌بودیم. اول با مرد راننده دعوا و ماشینش را خرد کردیم و رعنا را از ماشین بیرون کشیدیم. بعد او را ترک یکی از موتورها نشاندیم و با خود بردیم در بیابان. سعید و بچه‌های دیگر او را به زور مورد تجاوز قرار دادند. دخترک گریه می‌کرد اما آنها توجهی نمی‌کردند. سعید می‌خواست ثابت کند هرکاری بخواهد می‌تواند انجام بدهد و رعنا هم نمی‌تواند غرور او را خرد کند. وقتی نوبت به من رسید با دختر جوان کاری نداشتم. دلم برایش می‌سوخت. او خیلی گریه می‌کرد. به همین دلیل گفتم می‌تواند برود.
بعد از انجام تحقیقات اولیه و ارسال پرونده به شعبه 77 دادگاه کیفری ‌استان تهران پنج مرد جوان برای بازجویی در این شعبه حاضر شدند و اتهامات‌شان را قبول کردند. سپس با دستور رییس قوه‌قضائیه پرونده به صورت ویژه مورد رسیدگی قرار گرفت و قاضی ساعی رییس شعبه دستور داد تا وقتی فوق‌العاده برای رسیدگی به این پرونده در نظر بگیرند.
روز گذشته پنج مرد جوان برای محاکمه در این شعبه حاضر شدند. آنها همگی اتهامات خود را رد کردند و گفتند اگر قبلا به تجاوز به دختر جوان اعتراف کردند به خاطر فشاری بود که در اداره آگاهی به آنها آوردند.
سعید متهم اصلی این پرونده گفت: من قبول دارم به رعنا زنگ زدم اما او خودش شماره را به من داد. ما باهم مدتی رابطه داشتیم و حرف‌هایی که در مورد من زده‌است درست نیست. آن روز هم من می‌خواستم با رعنا حرف بزنم، راننده آژانس دخالت کرد و خواست با ما دعوا کند و درگیری ایجادشده به همین دلیل بود.
دیگر متهمان هم در جایگاه حاضر شدند و همگی اعترافات خود را پس گرفتند. در پایان وکلای متهمان از موکلان‌شان دفاع کردند و هیات قضات برای صدور رای دادگاه وارد شور شدند.

امضا كاربر


سه شنبه ۲۲ فرو ۱۳۹۱ ۱۵:۱۶ عصر
یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
1 کاربر به دلیل این ارسال از مهدی پایا سپاسگزاری کرده است. meregan
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 


تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان - تالار گفتگوی ایرانیان © 1397.