به انجمن های تخصصی دانلود رایگان خوش آمدید

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان / تالار عمومی / تالار گفتگو عمومی / تالار اخبار و تازه ها / اخبار اقتصادي v / یارانه‌ها بدون اجرای فاز دوم هدفمندی افزایش پیدا کند

نام کاربری یا ایمیل:  
پسورد:     
ثبت نام | بازیابی پسورد
ثبت نام راهنما لیست اعضا مشاهده ارسال های جدید مشاهده ارسال های امروز
X اطلاعات تالار نشان میدهد که شما عضو نیستید. لطفا از این لینک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنید

ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

یارانه‌ها بدون اجرای فاز دوم هدفمندی افزایش پیدا کند

نویسنده پیام
*
اعتبار: 255
سپاس کرده: 4,919
سپاس شده: 9,018 در 4,910 موضوع

امتياز: 118,842.60

ارسال: #1
یارانه‌ها بدون اجرای فاز دوم هدفمندی افزایش پیدا کند
عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کارگران، کارمندان و مردم با مشکل گرانی و تورم دست‌وپنجه نرم می‌کنند، از رئیس دولت خواست که مبلغ یارانه‌ها را بدون اجرای فاز دوم هدفمندی افزایش دهد.

به گزارش خانه ملت، سیدسلمان ذاکر در نشست علنی امروز (سه‌شنبه ۲۲ فروردین) مجلس شورای اسلامی در نطق میان‌دستور خود گفت: به رئیس جمهوری تذکر می‌دهم که برابر ماده ۱۸۰ برنامه پنجم توسعه نسبت به فقرزدایی بدون تبعیض و کاهش فاصله طبقانی استان‌ها تلاش داشته باشد.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی افزود: به مسئولان استان نیز تذکر می‌دهم بعد از ۴ سال پیگیری من برای حل مشکلات چند نقطه خارج از محدوده، مسئولان از ارائه خدماتی چون آسفالت خیابان و اصلاح وضعیت فاضلاب دریغ و مردم استان را خسته نکنند.

وی ادامه داد: به وزیر علوم و رئیس دانشگاه آزاد نیز تذکر می‌دهم مشکل انتقال دانشجویان را در مقاطع مختلف به حوزه انتخابیه خود حل‌وفصل و آسان کند و مشکل تردد دانشجویان، پرسنل و اساتید را از ارومیه به دانشگاه نازلو با احداث جاده مخصوص ریلی حل‌وفصل کنند.

این عضو فراکسیون روحانیت مجلس هشتم با بیان اینکه درخواست تقویت کرسی انتقاد سازنده در دانشگاه‌ها را دارم ادامه داد: به مسئولان دانشگاه نازلو و ارومیه تذکر می‌دهم که زمین‌های این دانشگاه متعلق به کشاورزان روستاهای همجوار بوده و به خاطر اشتغال جوانان روستاهای بخش نازلو زمین‌های این کشاورزان واگذار شده است، بنابراین خواستار جذب این افراد و دائمی نمودن آنها در این دانشگاه هستم.

ذاکر ادامه داد: وزیر راه قبل از اینکه برای جواب دادن به سوال من به صحن علنی مجلس بیاید، انتظار ۲۰ ساله مردم ارومیه را با اتمام پروژه قطار این شهر پاسخگو باشد و کنارگذر شرقی و کمربندی ارومیه را شروع کنید.

وی خطاب به وزیر صنعت، معدن و تجارت ادامه داد: آیا می‌دانید در استان ما و ارومیه معاون طلا، سنگ، تیتانیوم و چندین معدن دیگر وجود دارد، پس چرا زحمتی برای فعال شدن این معادن نمی‌کشید؟

این عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس در قالب تذکری به وزیر اقتصاد و دارایی ادامه داد: حال مغازه‌داران و تولیدکنندگان را در اخذ مالیات مراعات کرده و به آنها اعتماد کنند و همه را دروغگو ندانند.

ذاکر با بیان اینکه باید قدردان تولیدکنندگان داخلی چه در ارومیه و چه در سایر شهرها باشیم، ادامه داد: چرا از پنج بخش ارومیه نباید هیچکدام گاز داشته باشند؟ آیا این انصاف است که هیچکدام از این بخش‌های حوزه انتخابیه گاز نداشته باشد؟ آیا مردم ارومیه نباید سهمی در این‌باره داشته باشند؟

این نماینده مردم ارومیه در مجلس هشتم با بیان اینکه کارشناسان و تحصیل‌کرده‌های ما در معادن گاز کارگری می‌کنند و این در حالی است که تاکنون سابقه نداشته فرزند مسئولان در چنین شرایطی قرار بگیرد، افزود: این در حالی است که پولی که از هدفمندی یارانه‌ها به مردم می‌رسد با میزان تورم و گرانی هماهنگی ندارد.

وی ادامه داد: کارگران، کارمندان و کشاورزان سخت در فشار گرانی قرار دارند و بنابراین درخواست افزایش مبلغ یارانه‌ها بدون اجرای فاز دوم یارانه‌ها را دارم.

ذاکر خطاب به وزیر ورزش و جوانان ادامه داد: چرا در بخش‌ها و مراکز حوزه انتخابیه من و ده‌ها روستای بزرگ خدمات ورزشی و هیچ سالن ورزشی وجود ندارد. آیا وزیر تاکنون به این موضوعات فکر کرده است؟ آیا جوانان عاشق والیبال، فوتبال و ورزش در ارومیه وجود ندارد.

امضا كاربر

سه شنبه ۲۲ فرو ۱۳۹۱ ۱۶:۴۰ عصر
یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان - تالار گفتگوی ایرانیان © 1397.