به انجمن های تخصصی دانلود رایگان خوش آمدید

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان / انجمن تفریح و سرگرمی / تالار تفریح و سرگرمی / مطالب جالب و خواندنی v / مدنا خواننده مشهور هر کاری می کند تا شکست نخورد !

نام کاربری یا ایمیل:  
پسورد:     
ثبت نام | بازیابی پسورد
ثبت نام راهنما لیست اعضا مشاهده ارسال های جدید مشاهده ارسال های امروز
X اطلاعات تالار نشان میدهد که شما عضو نیستید. لطفا از این لینک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنید

ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مدنا خواننده مشهور هر کاری می کند تا شکست نخورد !

نویسنده پیام
*
اعتبار: 226
سپاس کرده: 3,004
سپاس شده: 9,457 در 5,513 موضوع

امتياز: 6,430.12

ارسال: #1
مدنا خواننده مشهور هر کاری می کند تا شکست نخورد !

مدنا احساس می کند که برای تور جهانی خود که بزودی آغاز خواهد شد بیش از حد وسواس و دقت به خرج می دهد و قبول دارد که در طول زندگی حرفه ای خود هیچ وقت تا این اندازه برای برگزاری کنسرتهایش تلاش نکرده است و هرگز اینقدر نسبت به کارش حساسیت نشان نداده است.

این سوپر استار پاپ که ماه آینده تور جهانی خود را با برگزاری کنسرت در اسرائیل آغاز می کند برای آماده کردن برنامه هایش به سختی تلاش می کند و حتی در طول انجام یکی از تمریناتش ، انگشتهایش را هم شکسته است. ”

این خواننده مشهور پاپ اعتراف می کندهر کاری که می تواند انجام می دهد تا در هنگام اجرای کنسرتهایش طرفدارانش را تحت تاثیر قرار دهد.

او به روزنامه انگلیسی سان گفت:”باید بگویم که در طول ۲۵ سال زندگی حرفه ای خود هرگز اینقدر سخت تلاش نکرده بودم و هیچ وقت تا این اندازه نسبت به برنامه هایم دقت و وسواس نشان نداده بودم و تا این حد حساسیت به خرج نداده بودم.”

من نهایت تلاشم را می کنم که تا آنجایی که می توانم یک برنامه تماشایی و عالی ارائه دهم.این برنامه باید جشن فوق العاده ای برای گوشها و چشمهای طرفدارانم باشد.”

منبع : aftabir.com
پنج شنبه ۲۴ فرو ۱۳۹۱ ۰۰:۳۷ صبح
یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان - تالار گفتگوی ایرانیان © 1397.