به انجمن های تخصصی دانلود رایگان خوش آمدید

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان / انجمن تفریح و سرگرمی / هم اندیشی و گفتگوی آزاد v / بیاین اعتراف کنید ...دادگاه اف دی الی ها

نام کاربری یا ایمیل:  
پسورد:     
ثبت نام | بازیابی پسورد
ثبت نام راهنما لیست اعضا مشاهده ارسال های جدید مشاهده ارسال های امروز
X اطلاعات تالار نشان میدهد که شما عضو نیستید. لطفا از این لینک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنید

ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بیاین اعتراف کنید ...دادگاه اف دی الی ها

نویسنده پیام
*
اعتبار: 54
سپاس کرده: 3,155
سپاس شده: 1,161 در 507 موضوع

امتياز: 144,801.66

ارسال: #1
بیاین اعتراف کنید ...دادگاه اف دی الی ها
سلام به دوستای گلم،
ای بابا آدم که با مجرم اینطوری حرف نمیزنه.
:acu:
هی بچه های شر و شور اف دی ال!!!!!!!قبل اینکه شکنجمو شروع کنم خودتون به حرف بیاید و اعتراف کنید نا گفته هاتونو.:afp:EBL
اعتراف نامه رو اینجوری پر کنید...{من اعتراف میکنم که............................................./}
بعداز هر اعتراف خودم به عنوان قاضی حکمتونو میبرم.وبراتون ارسال میکنم.
Bak
(آخرین ویرایش در این ارسال: چهار شنبه ۸ شهر ۱۳۹۱ ۱۷:۰۷ عصر، توسط farArii.)
چهار شنبه ۷ تير ۱۳۹۱ ۰۰:۳۴ صبح
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
17 کاربر به دلیل این ارسال از farArii سپاسگزاری کرده اند. sezar110, lifeolife, m0h3n, Pilv@r, elijon, negin, mozhdeh70, erus ツ, ariaie, مریم بارونی, سايه 22, minoo parto, akram, amirali 62, آنی خانوم, mahgol, eiman102
*

ارسال: #2
RE: بیاین اعتراف کنین بچه ها...
یعنی اینجا یه آدم مجرم هم وجود نداره؟مگه میشه؟
چهار شنبه ۷ تير ۱۳۹۱ ۰۱:۳۷ صبح
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2 کاربر به دلیل این ارسال از farArii سپاسگزاری کرده اند. akram, آنی خانوم
*

ارسال: #3
میبینم که بروبچ هیچکدوم چیزی واسه اعتراف ندارن.
خیلی خوبه هم خوشحال شدیم و هم ضایع.

(آخرین ویرایش در این ارسال: چهار شنبه ۷ تير ۱۳۹۱ ۰۴:۲۵ صبح، توسط farArii.)
چهار شنبه ۷ تير ۱۳۹۱ ۰۳:۵۳ صبح
*

ارسال: #4
بگذار اعتراف کنم که بدجور دلم برایت تنگ شده فکر نکن بی وفا هستم ، دلم از سنگ نشده...اعتراف میکنم اینک در حسرت روزهای شیرین با تو بودنمباور نمیکنم اینک بی توامکاش میشد دوباره بیایی و یک لحظه دستهایم را بگیریکاش میشد دوباره بیایی و لحظه ای مرا ببینیتا دوباره به چشمهایت خیره شوم ، تا بر همه غم و غصه های بی تو بودن چیره شوم...کاش میشد دوباره بیایی و لحظه ای نگاهت کنم ، با چشمهایم نازت کنم در حسرت چشمهایت هستم ، چشمهایی که همیشه با دیدنش دنیایم عاشقانه میشدبگذار اعتراف کنم که بدجور دلم هوایت را کرده در حسرت گرمی دستهایت ، تا کی باید خیره شوم به عکسهایت ، هنوز هم عاشقم ، عاشق آن بهانه هایت...
چهار شنبه ۷ تير ۱۳۹۱ ۰۴:۲۳ صبح
3 کاربر به دلیل این ارسال از farArii سپاسگزاری کرده اند. akram, پاندانه, آنی خانوم
*
اعتبار: 303
سپاس کرده: 17,099
سپاس شده: 11,636 در 7,434 موضوع

امتياز: 212,254.78

ارسال: #5
من اعتراف میکنم که گاهی از خودم دلسرد میشم . اعتراف میکنم که گاهی به انسانیت خودم شک میکنم . گاهی از خودم بیزار میشم . حس میکنم بدتر از منم کسی تو این دنیا هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟
هیچ وقتم به جوابش نمیرسمCcb

امضا كاربر
وقتی دلت گرفته
خــدا به فـرشتـه هاش میگه :
نیگــا .. دوباره یادش رفته من هستــم !!

چهار شنبه ۷ تير ۱۳۹۱ ۰۴:۵۰ صبح
یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
4 کاربر به دلیل این ارسال از akram سپاسگزاری کرده اند. farArii, erus ツ, پاندانه, آنی خانوم
*

ارسال: #6
(چهار شنبه ۷ تير ۱۳۹۱ ۰۴:۵۰ صبح)akram نوشته شده توسط:  من اعتراف میکنم که گاهی از خودم دلسرد میشم . اعتراف میکنم که گاهی به انسانیت خودم شک میکنم . گاهی از خودم بیزار میشم . حس میکنم بدتر از منم کسی تو این دنیا هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اوه اوه تو رو باید ببرن دادگاه بین الملل محاکمت کنن.این دادگاه در حد جنایات شما نیست متاسفانه
چهار شنبه ۷ تير ۱۳۹۱ ۰۵:۲۸ صبح
4 کاربر به دلیل این ارسال از farArii سپاسگزاری کرده اند. sezar110, akram, erus ツ, آنی خانوم
*
سپاس کرده: 890
سپاس شده: 1,635 در 768 موضوع

امتياز: 195.70

ارسال: #7
بايد اعتراف کنم که خيلي نسبت به قبل تغيير کردم اخلاقم خصوصياتم
قبلا هميشه اميد داشتم براي هرکاري ولي الآن نه . نه اميد دارم نه توان نه اراده الآنم که به مشکل خوردم هيچکاري نميتونم بکنم اگه مشکلم حل نشه شايد بطور کل مسير زندگيم عوض شه فقط به تلاشم بستگي داره هرکاري ميکنم تا موفق بشم CasCasCarخيالم راحته چون من با بدترين از ايناش کنار اومدم اين که ديگه چيزي نيس AbfCarCarCar
چهار شنبه ۷ تير ۱۳۹۱ ۰۵:۳۷ صبح
4 کاربر به دلیل این ارسال از sezar110 سپاسگزاری کرده اند. farArii, akram, erus ツ, آنی خانوم
*

ارسال: #8
(چهار شنبه ۷ تير ۱۳۹۱ ۰۵:۳۷ صبح)sezar110 نوشته شده توسط:  بايد اعتراف کنم که خيلي نسبت به قبل تغيير کردم اخلاقم خصوصياتم
قبلا هميشه اميد داشتم براي هرکاري ولي الآن نه . نه اميد دارم نه توان نه اراده الآنم که به مشکل خوردم هيچکاري نميتونم بکنم اگه مشکلم حل نشه شايد بطور کل مسير زندگيم عوض شه فقط به تلاشم بستگي داره هرکاري ميکنم تا موفق بشم CasCasCarخيالم راحته چون من با بدترين از ايناش کنار اومدم اين که ديگه چيزي نيس AbfCarCarCar
آفرین اینقد رسا و واضح اعتراف کردی که بهترین وکیلهای دنیا هم دیگه نمیتونن کاری برات بکنن.
حکم شما تبعید به سرزمین انگیزه هاست.چون اولین مشتریم بودی تخفیف قائل شدما خوش باشی مرد جوان.
Agk
چهار شنبه ۷ تير ۱۳۹۱ ۰۵:۵۳ صبح
*
اعتبار: 303
سپاس کرده: 17,099
سپاس شده: 11,636 در 7,434 موضوع

امتياز: 212,254.78

ارسال: #9
(چهار شنبه ۷ تير ۱۳۹۱ ۰۵:۲۸ صبح)muji30 نوشته شده توسط:  
(چهار شنبه ۷ تير ۱۳۹۱ ۰۴:۵۰ صبح)akram نوشته شده توسط:  من اعتراف میکنم که گاهی از خودم دلسرد میشم . اعتراف میکنم که گاهی به انسانیت خودم شک میکنم . گاهی از خودم بیزار میشم . حس میکنم بدتر از منم کسی تو این دنیا هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اوه اوه تو رو باید ببرن دادگاه بین الملل محاکمت کنن.این دادگاه در حد جنایات شما نیست متاسفانه
حالا بذار ببینم نتیجه دادگاه شما چی میشه تا نوبت به من برسهAbfAbf

امضا كاربر
وقتی دلت گرفته
خــدا به فـرشتـه هاش میگه :
نیگــا .. دوباره یادش رفته من هستــم !!

چهار شنبه ۷ تير ۱۳۹۱ ۰۶:۱۴ صبح
2 کاربر به دلیل این ارسال از akram سپاسگزاری کرده اند. farArii, آنی خانوم
*

ارسال: #10
حالا بذار ببینم نتیجه دادگاه شما چی میشه تا نوبت به من برسهAbfAbf
[/quote]
باشه،چون اصرار میکنید پروندتونو دوباره بررسی میکنیم
{شما طبق ماده ی یک قانون اساسی اف دی ال :به جرم طرح پرسشهایی که هیچگاه قادر به یافتن پاسخ آن نبودید محکوم به مدت سه دقیقه رقصیدن با این جونور میشوید
Bcq}حکمش سنگینه ولی حق اعتراضتون محفوظه.
چهار شنبه ۷ تير ۱۳۹۱ ۰۶:۴۳ صبح
2 کاربر به دلیل این ارسال از farArii سپاسگزاری کرده اند. erus ツ, آنی خانوم
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان - تالار گفتگوی ایرانیان © 1396.