به انجمن های تخصصی دانلود رایگان خوش آمدید

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان / انجمن تفریح و سرگرمی / تالار تفریح و سرگرمی / مطالب طنز و خنده دار v / هيچ وقت به يك زن دروغ نگيد

نام کاربری یا ایمیل:  
پسورد:     
ثبت نام | بازیابی پسورد
ثبت نام راهنما لیست اعضا مشاهده ارسال های جدید مشاهده ارسال های امروز
X اطلاعات تالار نشان میدهد که شما عضو نیستید. لطفا از این لینک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنید

ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

هيچ وقت به يك زن دروغ نگيد

نویسنده پیام
*
اعتبار: 303
سپاس کرده: 17,103
سپاس شده: 11,636 در 7,434 موضوع

امتياز: 212,262.78

ارسال: #1
2fly هيچ وقت به يك زن دروغ نگيد
مردي باهمسرش در خانه تماس گرفت و گفت:"عزيزم ازمن خواسته شده كه با رئيس و چند تا از دوستانش براي ماهيگيري به كانادا برويم"
ما به مدت يك هفته آنجا خواهيم بود.اين فرصت خوبي است تا ارتقاي شغلي كه منتظرش بودم بگيرم بنابراين لطفا لباس هاي كافي براي يك هفته برايم بردار و وسايل ماهيگيري مرا هم آماده كن
ما از اداره حركت خواهيم كرد و من سر راه وسايلم را از خانه برخواهم داشت ، راستي اون لباس هاي راحتي ابريشمي آبي رنگم را هم بردار !
زن با خودش فكر كرد كه اين مساله يك كمي غيرطبيعي است اما بخاطر اين كه نشان دهد همسر خوبي است دقيقا كارهايي را كه همسرش خواسته بود انجام داد.
هفته بعد مرد به خانه آمد ، يك كمي خسته به نظر مي رسيد اما ظاهرش خوب ومرتب بود.
همسرش به او خوش آمد گفت و از او پرسيد كه آيا او ماهي گرفته است يا نه ؟
مرد گفت :"بله تعداد زيادي ماهي قزل آلا،چند تايي ماهي فلس آبي و چند تا هم اره ماهي گرفتيم . اما چرا اون لباس راحتي هايي كه گفته بودم برايم نگذاشتي ؟"
جواب زن خيلي جالب بود.
زن جواب داد : لباس هاي راحتي رو توي جعبه وسايل ماهيگيريت گذاشته بودم ؟!؟!؟!؟!؟!؟!!؟!؟

امضا كاربر
وقتی دلت گرفته
خــدا به فـرشتـه هاش میگه :
نیگــا .. دوباره یادش رفته من هستــم !!

چهار شنبه ۲۸ تير ۱۳۹۱ ۱۳:۳۰ عصر
یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2 کاربر به دلیل این ارسال از akram سپاسگزاری کرده اند. meregan, mohammad34
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  انشاي يك بچه دبستاني در مورد ازدواج (حتما ببينيد زيباست) ariaie 0 214 چهار شنبه ۱۸ خرد ۱۳۹۰ ۱۴:۲۳ عصر
آخرین ارسال: ariaie
  يك خشت هم بگذار در ديك anisa74 0 336 چهار شنبه ۲۲ دي ۱۳۸۹ ۰۴:۱۵ صبح
آخرین ارسال: anisa74
  «م » ما از خيك دست برداشتيم خيك از ما دست بر نميداره ! Bahareh 0 445 دو شنبه ۱۰ آبا ۱۳۸۹ ۲۲:۲۲ عصر
آخرین ارسال: Bahareh
  چگونه يك زن را خوشحال كنيم؟چگونه يك مرد را خوشحال كنيم؟ ashkan 0 390 چهار شنبه ۲۷ مرد ۱۳۸۹ ۰۹:۰۲ صبح
آخرین ارسال: ashkan

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان - تالار گفتگوی ایرانیان © 1397.