به انجمن های تخصصی دانلود رایگان خوش آمدید

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان / تالار عمومی / انجمن ورزش / تالار فوتبال / بخش هواداران تيم پرسپوليس v / رويانيان به اردوي پرسپوليس رفت

نام کاربری یا ایمیل:  
پسورد:     
ثبت نام | بازیابی پسورد
ثبت نام راهنما لیست اعضا مشاهده ارسال های جدید مشاهده ارسال های امروز
X اطلاعات تالار نشان میدهد که شما عضو نیستید. لطفا از این لینک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنید

ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

رويانيان به اردوي پرسپوليس رفت

نویسنده پیام
*
اعتبار: 248
سپاس کرده: 3,037
سپاس شده: 5,231 در 2,371 موضوع

امتياز: 32,256,142.85

ارسال: #1
رويانيان به اردوي پرسپوليس رفت
[color=#000] مدير عامل باشگاه پرسپوليس بعد از ظهر امروز به اردوي پرسپوليسي‌ها در هتل اولين رفت.[/color]
[color=#000] محمد رويانيان در آستانه سفر قرمز پوشان به آبادان براي ديدار مقابل صنعت نفت بعد از ظهر امروز به هتل اوين رفت و در جلسه‌اي يک ساعته با بازيکنان و کادر فني به گفت و گو پرداخت.[/color]
[color=#000]
وي همچنين جلسه اختصاصي با ژوزه سرمربي پرسپوليس داشت.
مدير عامل پرسپوليس در اين جلسه خطاب به بازيکنان گفت: با تمام تواني که داشتيم بازيکنان بسيار خوب و مستعدي را جمع کرديم و اميدوار هستم اين فصل شما بازيکنان که هر کدام از بهترين‌هاي ايران هستيد دل مردم و هواداران پرسپوليس را شاد کنيد.
وي افزود: اميدوار هستم که دست پر از آبادان به تهران برگرديد. قطعا مردم هم از شما حمايت خواهند کرد و انشاالله همه با هم موفقيت در سال جاري را با يکديگر جشن بگيريم.
رويانيان ادامه داد: صنعت نفت تيم خوبي است اما من به شما اعتقاد دارم و انشاالله از اين بازي خارج از خانه دست پر به تهران برگرديد.
برخي بازيکنان نيز در اين جلسه اظهار نظرهاي خود را درباره شرايط پرسپوليس اعلام کردند.

[/color]
چهار شنبه ۲۸ تير ۱۳۹۱ ۲۰:۲۳ عصر
یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان - تالار گفتگوی ایرانیان © 1397.