به انجمن های تخصصی دانلود رایگان خوش آمدید

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان / تالار عمومی / تالار گفتگو عمومی / تالار اخبار و تازه ها / اخبار علمي،فرهنگي و هنري v / ناگفته‌ های دختر خسرو شكيبايی از پدرش

نام کاربری یا ایمیل:  
پسورد:     
ثبت نام | بازیابی پسورد
ثبت نام راهنما لیست اعضا مشاهده ارسال های جدید مشاهده ارسال های امروز
X اطلاعات تالار نشان میدهد که شما عضو نیستید. لطفا از این لینک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنید

ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ناگفته‌ های دختر خسرو شكيبايی از پدرش

نویسنده پیام
*
اعتبار: 255
سپاس کرده: 4,919
سپاس شده: 9,018 در 4,910 موضوع

امتياز: 118,842.60

ارسال: #1
ناگفته‌ های دختر خسرو شكيبايی از پدرش
متاسفانه در اين سال‌ها جوري با من برخورد شد كه انگار هيچ نسبت خوني با خسرو شكيبايي نداشتم و اين من را بسيار آزرده خاطر كرد.
خبرگزاری ایسنا: دختر خسرو شكيبايي گفت: خوشحالم هنوز ياد پدرم در خاطره‌ها زنده است و كسي كه خاطره‌اش زنده باشد انگار كه خودش هم زنده است.

پوپك شكيبايي در چهارمين سالروز درگذشت خسرو شكيبايي با بيان اينكه از نظر هنري جاي پدرم در سينما بسيار خالي است، ادامه داد: هر بار كه از مقابل سينمايي رد مي‌شوم هميشه احساس مي‌كنم اي كاش اين اتفاق نيفتاده بود و باز مي‌توانستم عكس و اسم پدرم را در سردر سينما ببينم.

وي افزود: هر چقدر بگويم چقدر جايش خالي است كافي نيست و با هيچ جمله‌اي نمي‌توانم شرايط روحي‌ام را توضيح دهم. فقط چيزي كه من را تسكين مي‌دهد علاقه مردم به پدرم است و همين باعث شده در خاطره‌ها زنده بماند.

پوپك شكيبايي با بيان اينكه بعد از فوت پدرش نتوانسته فيلم‌هاي او را در سينما ببيند، ادامه داد: براي فيلم «نسكافه داغ داغ» به سينما رفتم كه حالم به شدت بد شد و بعد از آن ديگر نگذاشتند به سينما بروم و تنها چندي پيش «ستاره بود» را در خانه ديدم كه باز هم بسيار اذيت شدم.

دختر خسرو شكيبايي كه حاصل ازدواج پدرش با تانيا جوهري است با گله از برخوردهايي كه با او بعد از فوت پدرش شد اظهار كرد: متاسفانه در اين سال‌ها جوري با من برخورد شد كه انگار هيچ نسبت خوني با خسرو شكيبايي نداشتم و اين من را بسيار آزرده خاطر كرد.

وي كه فعاليت‌هاي هنري نيز داشته است خاطرنشان كرد: در راديو كار گويندگي مي‌كردم و در انجمن گويندگان جوان هم به عنوان دوبلور مشغول شده بودم اما متاسفانه دي ماه سال 89 همسرم در حادثه‌اي فوت كرد كه بعد از آن ديگر نتوانستم فعاليتي داشته باشم و خانه‌نشين شدم.

امضا كاربر

چهار شنبه ۲۸ تير ۱۳۹۱ ۲۳:۰۷ عصر
یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  محبوبترين بازيگر انگليسي در آمریکا كيست؟ mona joon 0 162 چهار شنبه ۸ آبا ۱۳۹۲ ۱۹:۵۶ عصر
آخرین ارسال: mona joon
  «بتمن» بعدي كيست؟ + تصاوير mona joon 0 175 يك شنبه ۶ مرد ۱۳۹۲ ۱۶:۰۱ عصر
  پول «نيكلاس كيج» از پارو بالا مي رود + تصاوير mona joon 0 130 سه شنبه ۲۵ تير ۱۳۹۲ ۱۵:۱۹ عصر
  كيانو ريوز ،‌ مردي از تاي چي + تصاوير emperatoorsaeed 0 189 چهار شنبه ۸ خرد ۱۳۹۲ ۰۷:۰۴ صبح
آخرین ارسال: emperatoorsaeed
  فعاليت فوق برنامه جديد كيارستمي مهدی پایا 0 181 چهار شنبه ۱۷ آبا ۱۳۹۱ ۲۲:۴۴ عصر
آخرین ارسال: مهدی پایا
  مهدی هاشمی در ميان آفريقايی ها! +عکس مهدی پایا 0 179 سه شنبه ۲۱ شهر ۱۳۹۱ ۱۴:۴۶ عصر
  ادامه مهاجرت سينمايی ها به دنيای موسيقی مهدی پایا 0 232 سه شنبه ۱۷ مرد ۱۳۹۱ ۱۹:۳۶ عصر

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان - تالار گفتگوی ایرانیان © 1397.