به انجمن های تخصصی دانلود رایگان خوش آمدید

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان / تالار عمومی / انجمن فرهنگ / تالار شعر و ادبیات / دل نوشته کاربران - عشق و عاشقی v / داری به چی فکر می کنی؟هر لحظه آماده ای که خداحافظی کنی و بری؟

نام کاربری یا ایمیل:  
پسورد:     
ثبت نام | بازیابی پسورد
ثبت نام راهنما لیست اعضا مشاهده ارسال های جدید مشاهده ارسال های امروز
X اطلاعات تالار نشان میدهد که شما عضو نیستید. لطفا از این لینک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنید

ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

داری به چی فکر می کنی؟هر لحظه آماده ای که خداحافظی کنی و بری؟

نویسنده پیام
*
اعتبار: 60
سپاس کرده: 1,026
سپاس شده: 2,134 در 1,144 موضوع

امتياز: 53,234.19

ارسال: #1
من که نفهمیدم، من که آخرم درست و حسابی ندیدمت، نشناختمت.
نمی دونم وقتی دلم برات تنگ می شه چی کار کنم.
انگار چشمام بستس،انگار گوشام نمی شنوند.وقتی لبام از هم باز می شه و صدای خنده ازش می آد.یکی تو دلم می گه کی بود؟ تو بودی نازنین؟
انگار همه چی بلند شده و رو هواست،تا وقتی تو رفتی آوار بشن رو سرم.
دستامو به نشونه تسلیم بالا گرفتم واحساس آدمی رو دارم که با چشم بسته به جوخه اعدام بستنش.
"نیست"واقعی یعنی چی؟من نمی فهمم "نیست" یعنی چی؟
می گن قبل از اینکه اتفاق بیافته آدما آمادگیشو پیدا می کنند،هستی اینطوری عمل می کنه.ولی من آماده نیستم،نه نمی تونم،آماده نمی شم..تو هنوز همونجا نشستی،هیچ کجام نمی ری، با همون نگاه مهربونت ،با همون صدای مهربونت،با همون دستای مهربونت. من هیچ وقت آماده نمی شم.
وقتی همه از خدا سلامتی می خواستن،وقتی یه زندگی خوب می خواستن،وقتی خوشبختی می خواستن،وقتی آرامش و شادی می خواستن،من تو رو خواستم.فکر می کنی چند بار از خدا بخوای،چند سال بخوای بهت می بخشه؟فکر می کنی چند تا شب با چشمای خیس بخوابی دلش به رحم می آد؟
داری اذیت می شی؟ نکنه به خاطر دل من تو رو نبرد پیش خودش؟من نمی خواستم اینطوری بشه.نمی خواستم توی این دنیای کثیف بمونی و عذاب بکشی.وقتی فهمیدم که دوست داری بری ،وقتی بهم گفتن که وقت رفتنه.من دیگه هیچی نگفتم.
گفت :حالت خوب نیست.گفت ازتو دل بکنم.گفت نخوام که بمونی. یعنی هیچ کاری نمی شه کرد.چرا اینطوری؟چرا؟
من هنوز خیلی چیزارو بهت نگفتم.گفتم دوست دارم؟نکنه نگفته باشم؟! گفتم قربونت برم؟ گفتم ببخشید؟گفتم معذرت می خوام؟نه نگفتم .
می گن همه چی گذراست،آره راست میگن.میگن غم و شادی به هم تبدیل میشن. اما غم نبودن تو به چجور شادی تبدیل میشه ؟کی از دلم می ره؟
غم اون کوچولوی دست فروش که 4 سالشم نبود، غم اون آدم معروف که از شدت حس تنهایی گریه می کرد،غم دختری که روی پل حافظ دیدم و بدجوری دلم رو سوزوند. غم مادرم، غم برادرم،غم دوستام.همه با یه خدا بزرگ از دلم می رفت اما... غم نبودن تو
پنج شنبه ۲۹ تير ۱۳۹۱ ۱۶:۱۵ عصر
یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
lovee داری به چی فکر می کنی؟هر لحظه آماده ای که خداحافظی کنی و بری؟ Sanam 2012 0 218 پنج شنبه ۱۱ خرد ۱۳۹۱ ۱۳:۱۶ عصر
آخرین ارسال: Sanam 2012
  بی وفا ، رفتی؟ ( متن عاشقانه ) tanha1 0 273 يك شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۰ ۰۹:۱۹ صبح
آخرین ارسال: tanha1
  تا حالا عاشق شدی که بفهمی؟.. غــزل 5 1,113 شنبه ۱۴ آبا ۱۳۹۰ ۲۰:۱۱ عصر
آخرین ارسال: غــزل
  تا کجا میخواهی بروی؟ ariaie 0 203 چهار شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۰ ۲۰:۱۴ عصر
آخرین ارسال: ariaie
  چی شد که سیگاری شدی؟ ariaie 0 227 پنج شنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۱۳ عصر
آخرین ارسال: ariaie
  کاش میدانستم به چه می اندیشی؟ *negin* 0 369 دو شنبه ۴ مهر ۱۳۹۰ ۲۲:۵۵ عصر
آخرین ارسال: *negin*
  اولین روز بارانی را به خاطر داری؟ ♥khatereh♥! 0 338 شنبه ۲۲ مرد ۱۳۹۰ ۲۲:۴۹ عصر
آخرین ارسال: ♥khatereh♥!

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان - تالار گفتگوی ایرانیان © 1397.