به انجمن های تخصصی دانلود رایگان خوش آمدید

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان / انجمن تفریح و سرگرمی / هم اندیشی و گفتگوی آزاد v / *** اردوی کاربران اف دی ال ***

نام کاربری یا ایمیل:  
پسورد:     
ثبت نام | بازیابی پسورد
ثبت نام راهنما لیست اعضا مشاهده ارسال های جدید مشاهده ارسال های امروز
X اطلاعات تالار نشان میدهد که شما عضو نیستید. لطفا از این لینک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنید

ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

*** اردوی کاربران اف دی ال ***

نویسنده پیام
*
اعتبار: 102
سپاس کرده: 5,543
سپاس شده: 4,567 در 2,694 موضوع

امتياز: 164,446.50

ارسال: #41
RE: *** اردوی کاربران اف دی ال ***
[amquote]
1. قبل از اینکه سوار اتوبوس شویم کدام کاربر است که نمیخواهید با خودمان بیاید و چرا ؟
pumkinشیطونه همه چیو به هم میریزه
Abf

2. کدام کاربر را میخواهدی راننده ی اتوبوس باشد ؟ و وقتی که به مکان مورد نظر رسیدیم همانجا بنشیند تا برگردیم ؟

من که از سرعت زیاد میترسم فک کنم otis رانندگیش خوب باشهBag
3. البته هر کس که با ما می آید لزوما باید با خود گربه ای را به همراه داشته باشد (منظور از گربه همان مبلغ پول است ) >> که از آن در مصرف خرید خوراکی نوشیدنی و بنزین ماشین و وسایل بیرون رفتن و ...
چه کسی را در نظر میگیرید برای اینکه پول را پیش او نگه داریم ؟ باید امین و مورد اعتماد باشه و گرنه کاربرا در اردو از گشنگی خدای نکرده هلاک خواهند شد

نداجونEBB

4. کدام کاربر است که میخواهید در اتوبوس کنارتان بشیند ؟

حالاااااااااااااا

Cbu

5.کدام کاربر است که اگر از کنارتان رد شود و از شما بپرسد که صندلی خالیست ؟ خواهی گفت نه اشغال شده ولی در واقع اینطور نیست ؟
پاندانه ECA

6. زمان ِ رسیدن به مکان ِ مورد نظر چه کسی را پیشنهاد میکنید که سر ذبیحه را ببرد ؟

میگم آقا شهرام ردیفش کنه

7. چه کسی را برای پختن نهار و شام پیشنهاد میکنید ؟

ناهید جونم دیگه

8. کدام کاربر است که مطمئنید برنامه آنجا را باحال و جالبتر از آنچه که هست میکند ؟

اقا احسان(برکه) مهدی پایا .وی جی .otis

9. کدام کاربر است که فکر میکنید مادرشان زنگ خواهند زد و سراغش را میگیرد و میگوید زود او را به خانه برگردانید ؟
pumkinECA

10.کدام کاربر است که فکر میکنید خانواده محترمش راحت خواهند شد از اینکه او از خانه بیرون و به اردو رفته است ؟
پاپریز مهدی پایا Abf

11.کاربری که فکر میکنید این اردو باعث میشود او را بیشتر بشناسید بیشتر و بیشتر ؟

اقااحسانEAVو بهارالدین
البته همشونو میشه بیشتر شناخت
Aci

12. کدام کاربر است که فکر میکنید که در اردو خوابش نمیبرد مخصوصا اگر نصفه شب صداهایی را بشنود ؟
خخخخخخ خودم Aciو فندقAbf

13. کدام کاربر است که فکر میکنید هر لحظه نگرانمان میکند و میگوید به خانه برگرانیدم به خانه برگردانیدم خدایی دیگه اردو نمیام بیزار شدم بگردونیدم ؟

ندا جون

14. کاربری که فکر میکنید اگر آنجا مشکلی پیش بیاید میتوانید به او اعتماد کنید ؟

Cbu

lady وشهرام

15. کدام کاربر است که همینکه آتش روشن کردیم و دور هم جمع شدیم مینشیند و چند بیت شعر میگوید ؟
اقا احسان و ناهید جونAci

16. کاربری که فکر میکنید با حرکت های پشت سر هم او گم میشود و با خانواده اش درگیر ؟
مهدیCdh

17. کاربری که فکر میکنید اگر شما کیف دستیش را اشتباهاً باز کنید میبنید با خودش کِرِم و عطر و دستمال عطری و وسایل آرایش و .. آورده است ؟

همه ی خانوما
Abm

18. کاربری که فکر میکنید ترسناک جلوه کند ؟
سکوت تلخ و otisAbf

19. کدام کاربر است که فکر میکنید خیلی منظم می یابیدش و هر لحظه همه جا را مرتب میکند و اول تر از همه بیدار و یکی یکی بقیه ی کاربرا بیدار میکند ؟
Caiهانا و داداش گلم وی جی

20. کدام کاربر را فکر میکنید سر به هوایی میکند و هر کاری بدون ِ فکر انجام میدهد ؟

لیوسا جونم و آقا ممد
AbmAbm

21. کدام کاربر است که فکر میکنید بقیه کاربران را با فکرهایش دست می اندازد و جو را در اردو تغییر میدهد ؟
پاپریز وی جی مونا pumkin و آقا ممد Abf

Carنفر بعد
Car
zahl2a
جووون

امضا كاربر
تنهایی را دوست دارم زیرا بی وفا نیست
تنهایی را دوست دارم زیرا عشق دروغی در ان نیست
تنهایی را دوست دارم زیرا تجربه کردم
تنهایی را دوست دارم زیرا خداوند هم تنهاست
تنهایی را دوست دارم زیرا در کلبه تنهایی هایم خواهم گریست و انتظار کشیدنم را پنهان خواهم
کرد...!

(آخرین ویرایش در این ارسال: جمعه ۲۹ شهر ۱۳۹۲ ۲۱:۳۰ عصر، توسط pesteh.)
سه شنبه ۱۲ شهر ۱۳۹۲ ۱۴:۵۹ عصر
یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
23 کاربر به دلیل این ارسال از pesteh سپاسگزاری کرده اند. αdrεnalin, aftabi, !fand0q!, *مسافر*, دنیا, elham_123, فرحناز, سايه 22, فقطhabib, mona joon, مریم بارونی, هانـا, وی جی, zahl2a, *نازنین*, baran2011, هـلـیـا, علی عبادی1991, roletninja, eesanaseri, Pr!nCeSs, ziba khanom, آنی خانوم
*
اعتبار: 92
سپاس کرده: 7,593
سپاس شده: 5,829 در 3,205 موضوع

امتياز: 5,409.50

ارسال: #42

اگر بی حوصله هستید
اگر از کار زیاد خسته اید
اگر استرس دارید
دیگر نگران نباشید
تور اف دی ال در خدمت شماست

خخخخخخخخ
بشتابیـــــــد اردو داریم

Car

1. قبل از اینکه سوار اتوبوس شویم کدام کاربر است که نمیخواهید با خودمان بیاید و چرا ؟

افااااا بذارین بیان همه بیان واسه همه جا هست کسی جا نمونه هااااا بدوییــــــــــد Cam

2. کدام کاربر را میخواهید راننده ی اتوبوس باشد ؟ و وقتی که به مکان مورد نظر رسیدیم همانجا بنشیند تا برگردیم ؟
خخخخخ خودم می برمتون فقط پیشنهاد میدم قبلش وصییتاتونو بکنید Ccb

3. البته هر کس که با ما می آید لزوما باید با خود گربه ای را به همراه داشته باشد (منظور از گربه همان مبلغ پول است ) >> که از آن در مصرف خرید خوراکی نوشیدنی و بنزین ماشین و وسایل بیرون رفتن و ...
چه کسی را در نظر میگیرید برای اینکه پول را پیش او نگه داریم ؟ باید امین و مورد اعتماد باشه و گرنه کاربرا در اردو از گشنگی خدای نکرده هلاک خواهند شد

میسپارمش به پسرگلم ممد مامان
Dad

یو Abf عاره یو دیگه
نمیای باچه
مریم جون خودت بیا که زبونمم بهتر میدونی
Baf

5.کدام کاربر است که اگر از کنارتان رد شود و از شما بپرسد که صندلی خالیست ؟ خواهی گفت نه اشغال شده ولی در واقع اینطور نیست ؟

m0m0 چون که زودی قهر میکنه
از اول تا آخر اردو بهم میگه قاتل قاتل Bag

6. زمان ِ رسیدن به مکان ِ مورد نظر چه کسی را پیشنهاد میکنید که سر ذبیحه را ببرد ؟

roletninja کار خودته و چاقوی زنجان Aci

فک کنم دست پخت هیشکی به خوبی دس پخت نازی جونم نباشه Cbu
البته نازی دستور میده شوما اجرا میکنید گفته باشم Ccb

8. کدام کاربر است که مطمئنید برنامه آنجا را باحال و جالبتر از آنچه که هست میکند ؟
مسافر ، لیوسا ، زیبا و علی این دیگه حیطه کاریه خودتونهAbf

9. کدام کاربر است که فکر میکنید مادرشان زنگ خواهند زد و سراغش را میگیرد و میگوید زود او را به خانه برگردانید ؟

سیناهروستی EAV

10.کدام کاربر است که فکر میکنید خانواده محترمش راحت خواهند شد از اینکه او از خانه بیرون و به اردو رفته است ؟
مامان خودمه دیگه نفس راحت میکشه Abm

پسته خوشمزه ، سکوت تلخ ، سکوت شب ، آفتابی ، my heart , saiiiD, emperatoorsaeed, mona joon بازم هستا بگم عایا؟!! Ccb

12. کدام کاربر است که فکر میکنید که در اردو خوابش نمیبرد مخصوصا اگر نصفه شب صداهایی را بشنود ؟
مگه قراره بخوابید ، نخوابید بابا دو روز اومدیم اردوهااا
Fcl

13. کدام کاربر است که فکر میکنید هر لحظه نگرانمان میکند و میگوید به خانه برگرانیدم به خانه برگردانیدم خدایی دیگه اردو نمیام بیزار شدم بگردونیدم ؟

داداچ سعید27 : برگردونیدم کارام موووند
Abu
پگاه جون : برگردونیدم کلاسام موند
Abu

Abf

لیدی جووون Cbu

15. کدام کاربر است که همینکه آتش روشن کردیم و دور هم جمع شدیم مینشیند و چند بیت شعر میگوید ؟
عاقا بهرام و عاقا عیسی خودمون اینا
Abu

16. کاربری که فکر میکنید با حرکت های پشت سر هم او گم میشود و با خانواده اش درگیر ؟
فاطمه و فندق خودم
ولی درگیری در کار نیس بچه های خودمن دیگه به منم نرفتن اصلا و ابدا
EAO

17. کاربری که فکر میکنید اگر شما کیف دستیش را اشتباهاً باز کنید میبنید با خودش کِرِم و عطر و دستمال عطری و وسایل آرایش و .. آورده است ؟
پرنسس جون خو مدیره همین بخش شده واسه این روزا دیگه
پرنسس جون قربون دستت واسه بچه های منم ضد آفتاب بردار نسوزن Abf

عاقا ترسناک مرسناک نشین که من بهتر از همه بلتم روح و لولو خور خوره بشم
Cab

19. کدام کاربر است که فکر میکنید خیلی منظم می یابیدش و هر لحظه همه جا را مرتب میکند و اول تر از همه بیدار و یکی یکی بقیه ی کاربرا بیدار میکند ؟

هانا جون Cai

20. کدام کاربر را فکر میکنید سر به هوایی میکند و هر کاری بدون ِ فکر انجام میدهد ؟

عاق نیما Abu

21. کدام کاربر است که فکر میکنید بقیه کاربران را با فکرهایش دست می اندازد و جو را در اردو تغییر میدهد ؟
نمدونم که EAV

امیدوارم بهتون خوش بگذره
همیشه همه جا همه ی لحظات
AbuAbuAbu

نفر بعدی زیــــ ـــــبا جوووون
تازه کار

امضا كاربر

(آخرین ویرایش در این ارسال: پنج شنبه ۸ خرد ۱۳۹۳ ۰۰:۲۲ صبح، توسط zahl2a.)
دو شنبه ۵ خرد ۱۳۹۳ ۰۱:۴۶ صبح
17 کاربر به دلیل این ارسال از zahl2a سپاسگزاری کرده اند. *نازنین*, baran2011, هـلـیـا, علی عبادی1991, !fand0q!, ser ghasem, ziba khanom, پگاه دریایی, pumkin, roletninja, *مسافر*, eesanaseri, mona joon, elijon, هانـا, Pr!nCeSs, آنی خانوم
*
اعتبار: 46
سپاس کرده: 3,105
سپاس شده: 2,410 در 1,334 موضوع

امتياز: 19,532.00

ارسال: #43
سلاااااااااااااااااااااااااااام بر برو بچ با حال اف دی ال
بدو بدو جانمونی
هر کی رضایت نامه نیاورده بره بیاره وگرنه نمیبریمشAbmAbmAbm
حالا رضایت نامه ها بالاAbmAbmAbmAbm
آقااااااااااااااااا هل نده جا برا همه هست برین لطفا بالا بشینینAbmAbmAbmAbmAbm
Afo

همین الان بگم هر کی جنبه شوخی نداره بیاد پایینECAECAECA

2. کدام کاربر را میخواهدی راننده ی اتوبوس باشد ؟ و وقتی که به مکان مورد نظر رسیدیم همانجا بنشیند تا برگردیم ؟

من میگم عاقا سعید نیست پلیسه قانون مدار تره اگه هم بد برونه کارتشو در میاره پارتی بازی میکنه ماشینو نمی خوابونن
FbfCap

دوستای عزیز همه دونگاشونو بیارن بالا بسپارن به زهرا جوون آخه بچه هاشو بدون بابا بزرگ کرده حساب دخل و خرج و خوب بلدهEAD
EAD

AbmAbmAbmAbmAbmAbmمن همیشه صندلی 5تایی میشینم جا واسه دوست جوونیام باشه
نازنین.پگاه جوون.زهرا جوون.علی عبادی
حالا باز بقیه نوبتی جاشونو عوض میکننAbmAbmAbmAbmAbmAbm

AbmAbmAbmAbmبودن یه عده رضایت نامه نیاورده بودن همون اول نیاوردیمشونAbmAbmAbmAbm

AbmAbmفندوق جوونAbmAbm

EBGاین دیگه کار گروهیه هر کی یه کاری انجام بده به یکی ظلم نشه
خودمم میشم سر آشپزEBG

CbvCbvبچه های با حال زیادن که اومدن
محمد خان(....)عاقا عیسی .حسین داوودی.عاقا نیما .زهرا جوون.عروس گلش پامکین .علی عبادی .پگاه جوون .نازنین

باران2011.عاقا قاسم و....بگم هنوزAgg

FbpFbpسینا همیشه مامانش نگرانه
FbpFbp

فاطمه جوون(پامکین)یه آتیشی میسوزونه تو خونه که نگوAgl
اینم مامانش Fda

AbfAbfاز قدیم گفتن میخوای کسی رو بشناسی همسفری کن با هاش
دیگه همه همو میشناسن تو این سفر
منم که خیلی دوست دارم نازی و پگاه وعلی و....AbfAbf

این دخترا اینقد ترسوین تا صبح بیارنFeeFee
البته بگم ها پسرا نیست جنبه دختر آزاریشون زیاده تا صبح اوناهم بیدارن هی سر و صدای تولید میکنن
CbyCby

AbmAbmAbmهمچین کاربری نداریم اصلا
همه اینقد خوش گذشته بهشون میگن خدایی نریم خونه دو روز دیگه باشیمAbmAbmAbm

AbzAbzماشاا... اینقد زیادن که نگو کلا تموم اف دی الAbzAbz

Aedکم نداریم اینجا شاعر پیشه نوبتی بخونین اولم
عاقا عیسی.بهار الدین و....Aed

Abfعلی عبادیAbf
Abdها ولک کجا غیبت میزنه همشAbd

Ccwاین که تو کیف همه خانوما پیدا میشه
خصوصا مونا جوونCbo

AciAciپسر بد
البته قول داده خوبشه AciAci

AbmAbmAbmدیگه گفتن نداره
لیدی خانووم
اصلا یه پارچه نظمه این دخترAbmAbmAbm

AbfAbfشاه دیس لاو
اینم قول داده دیگه پسر خوبی باشهAbfAbf

AbmAbmAbmAbmAbmتازه کار(خودم)AbmAbmAbmAbm
EAVEAVEAVآخه تازه اومدم با جوو آشنا نیستمEAVEAVEAV

خوب دوستان عزیز اینم از اردو به من که خیلی خوش گذشت
شما رو نمیدونم
AceAceبیاین پایین دیگه حتما باید با چماق بیرونتون کنمCbsCbs
واما نفر بعد ....(علی عبادی)

امضا كاربر
شنبه ۱۰ خرد ۱۳۹۳ ۰۹:۲۳ صبح
16 کاربر به دلیل این ارسال از ziba khanom سپاسگزاری کرده اند. pumkin, علی عبادی1991, roletninja, zahl2a, پگاه دریایی, *مسافر*, !fand0q!, *نازنین*, baran2011, eesanaseri, ser ghasem, mona joon, elijon, هانـا, Pr!nCeSs, آنی خانوم
*
اعتبار: 76
سپاس کرده: 3,337
سپاس شده: 4,009 در 1,986 موضوع

امتياز: 8,123.00

ارسال: #44

با سلام به دوستای گلم و ضمن تشکر از زیبا خانم

1. قبل از اینکه سوار اتوبوس شویم کدام کاربر است که نمیخواهید با خودمان بیاید و چرا ؟یه دو سه نفری هستن،ولی به دلایلی از اوردن اسمشون معذوریم.

برادرم عیسی ناصری

چه کسی را در نظر میگیرید برای اینکه پول را پیش او نگه داریم ؟ باید امین و مورد اعتماد باشه و گرنه کاربرا در اردو از گشنگی خدای نکرده هلاک خواهند شد.هاناجون
AbuAbuAbu

4. کدام کاربر است که میخواهید در اتوبوس کنارتان بشیند ؟زهرا و زیبا

5.کدام کاربر است که اگر از کنارتان رد شود و از شما بپرسد که صندلی خالیست ؟ خواهی گفت نه اشغال شده ولی در واقع اینطور نیست ؟...

6. زمان ِ رسیدن به مکان ِ مورد نظر چه کسی را پیشنهاد میکنید که سر ذبیحه را ببرد ؟نازنین خانم

7. چه کسی را برای پختن نهار و شام پیشنهاد میکنید ؟بازم نازنین

8. کدام کاربر است که مطمئنید برنامه آنجا را باحال و جالبتر از آنچه که هست میکند ؟زهرا،زیبا،مریم بارونی،پامکین،پگاه،باران2011،نازنین،لیوسا،عیسی ناصری و...

9. کدام کاربر است که فکر میکنید مادرشان زنگ خواهند زد و سراغش را میگیرد و میگوید زود او را به خانه برگردانید ؟پامکین،زیبا،پرنسس

10.کدام کاربر است که فکر میکنید خانواده محترمش راحت خواهند شد از اینکه او از خانه بیرون و به اردو رفته است ؟زهرا و زیبا

11.کاربری که فکر میکنید این اردو باعث میشود او را بیشتر بشناسید بیشتر و بیشتر ؟مریم بارونی،پگاه خانم، نازنین و فندق

12. کدام کاربر است که فکر میکنید که در اردو خوابش نمیبرد مخصوصا اگر نصفه شب صداهایی را بشنود ؟باهوش

13. کدام کاربر است که فکر میکنید هر لحظه نگرانمان میکند و میگوید به خانه برگرانیدم به خانه برگردانیدم خدایی دیگه اردو نمیام بیزار شدم بگردونیدم ؟پرنسس

14. کاربری که فکر میکنید اگر آنجا مشکلی پیش بیاید میتوانید به او اعتماد کنید ؟ لیدی،پگاه و مریم

15. کدام کاربر است که همینکه آتش روشن کردیم و دور هم جمع شدیم مینشیند و چند بیت شعر میگوید ؟بهارالدین و عاقا عیسی

16. کاربری که فکر میکنید با حرکت های پشت سر هم او گم میشود و با خانواده اش درگیر ؟زهرا79
AbmAbmAbm

17. کاربری که فکر میکنید اگر شما کیف دستیش را اشتباهاً باز کنید میبنید با خودش کِرِم و عطر و دستمال عطری و وسایل آرایش و .. آورده است ؟مشخصه دیگه... پرنسس و مریم و پامکین

18. کاربری که فکر میکنید ترسناک جلوه کند ؟شاه دیس لاو
AbdAbdAbd

19. کدام کاربر است که فکر میکنید خیلی منظم می یابیدش و هر لحظه همه جا را مرتب میکند و اول تر از همه بیدار و یکی یکی بقیه ی کاربرا بیدار میکند ؟پگاه خانم و نازنین خانم

20. کدام کاربر را فکر میکنید سر به هوایی میکند و هر کاری بدون ِ فکر انجام میدهد ؟نداریم همچین کسی
Aci

21. کدام کاربر است که فکر میکنید بقیه کاربران را با فکرهایش دست می اندازد و جو را در اردو تغییر میدهد ؟زیبا و زهرا

نفر بعدی:لیوسا

امضا كاربر
تاریخ تولدت مهم نیست،
تاریخ"تبلورت"مهم است...!
اهل کجا بودنت مهم نیست،
"اهل و بجا"بودنت مهم است...!

منطقه ی زندگیت مهم نیست،
"منطق زندگیت"مهم است،،،

وگذشته ی زندگیت مهم نیست،
"امروزت"مهم است که از چه گذشته ای
و چه چیزی برای فردایت می سازی.

(آخرین ویرایش در این ارسال: دو شنبه ۱۲ خرد ۱۳۹۳ ۱۲:۲۰ عصر، توسط علی عبادی1991.)
شنبه ۱۰ خرد ۱۳۹۳ ۲۱:۰۶ عصر
15 کاربر به دلیل این ارسال از علی عبادی1991 سپاسگزاری کرده اند. zahl2a, ziba khanom, پگاه دریایی, *مسافر*, !fand0q!, *نازنین*, baran2011, لیوسا, eesanaseri, pumkin, ser ghasem, elijon, هانـا, Pr!nCeSs, آنی خانوم
*
اعتبار: 61
سپاس کرده: 1,552
سپاس شده: 2,367 در 897 موضوع

امتياز: 13,065.34

ارسال: #45

خووووووووووووووب به به ببین اینجا چه خبره.
اینا واسشون درس عبرت نشد که ی روز مهد کودک رو به من دادن و اون همه خسارت دیدن
حالا دارن جونشونو به من میدن.
اشکال نداره.
خوب دوستان عزیز قبل از هرچیزی من ی لیست از وسایلی که حتما باید همراه داشته باشید رو خدمتتون عرض می کنم:
1.دفتر و خودکار(برای انجام بازی هایی مثه اسم فامیل اونم تازه نصف شب چون خسته ایم وگرنه من نمیذاریم بشینید که اسم فامیلم بازی کنید)
2.ترقه،کپسولی،منور،هفت ترقه،آبشار،ازین بمب هایی که تو عروسی میزنن کاغذ رنگی ازش در میادو....(هرچیز پر سرو صدا و خطرناکی)
3.هرکس ی فلش که توش آهنگ های شاد و پر سر و صدا داشته باشه همراهش باشه.
4.هرکس یک جفت جوراب بوگندو که دوهفتس نشستتش برای اذیت های نصف شبانه
5.ی نفر با خودش تشت بیاره(می خوایم بزنیم برقصیم)
6.هر دو نفر ی قلیون
7.هر نفر ی کیسه ذغال
8.هر دونفر یک آتیش گردون
9.هر چند نفر ی زیر انداز
10.نفری ی کیسه تخمه(ترجیحا آفتابگردون)
11.هر چند نفر ی توپ ازین پلاستیکی ها که چندلایه شده باشه
12.هر دو نفر ی بدمینتون
13.ازین سوکس پلاستیکی ها هم داشته باشید خوبه
14.قر کمر به میزان فراوان
15.هیجان به مقدار کافی
16.انرژی زیاااااااااااااااااااااااااد
17.آغا اگه چمدونتون جا داشت ی دست لباس راحتی هم بیارین(من که خودم از خونه می پوشم میام)

خوب حالا همه برین تو اتوبوس هر جا دوست داشتین بشینین.
همه نشستن؟
البته رو سقف هم جا هستا
می تونیم راه بیوفتیم
آغا یکی که فلشش آهنگای باحال داره دست به دست بده جلو
آهااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
چین چین دامنت
تورو جون مادرت
حالا همه دس دس نبینم کسی دست نزنه
اوههههههههههههههه
یکی بیاد این سعید رو بگیره بابا این آهنگش قر داره

هی میگم منو بلند نکنید بابا کمر درد دارم
خخخخخخخخخخخخخخوب رسیدیم
همه بیان پایین ببینم
بابا ممد بذار برسیم بعدا شروع کن داداش
خوب چادر ها رو دایر کنید

حالا وایستین از لحظه ورودمون ی عکس بگیریم

هرکسی وسایلی که گفتم نیاورده باشه میره رو سقف وگرنه همه میان

شهرام راننده و همید همه شاگردش.تو ماشین بشینن که ما راحت هر کاری خواستیم بکنیم

ناهید جون

خیلی زیادن واسه اینکه دعوا نشه من کف اتوبوس می شینم

نگین.آخه مامانمه هی می خواد گیر بده

فریبز

همه با هم میپزیم

من که با بچه ها باشم همه با حال وشیطون میشن.من نمیذارم کسی بشینه

سینا

ممد

سعید(آغا پلیسه)وناهید

ممد نه اینکه پنج سالشه می ترسه

هیشکی(هرکی بگه همونجا اول با چاقوم نفلش می کنم بعد ولش می کنم وسط بیابون)

لیدی

برکه

فاطمه

خودم

پسر بد

از بچه های خودمون که آبی گرم نمیشه.من ی دوست دارم اونو واسه اینکار میارم باهم رفته بودیم مشهد اون صبح ها بیدارمون میکرد ظرفا رو می شست و مامان خونه بود.اون واسه این کار بهتره

فندقک ولش کنی میره تو دره

بابام آغا مریم

واماااااااااااااااااااااااااااااااااا نفر بدی رو پیدا کردم.
.
.
.
.
.
.
.
.
پگاه جونی.
بشین ببینم چه می کنی!

امضا كاربر
اعتراف میکنم ما دماغ عملیا ،لحظاتی تو زندگیمون داریم که میریم جلو آینه
یه دستمال میکنیم سر گوش پاک کن ،بعد که قشنگ تو دماغمون قِلِش میدیم و میاریمش بیرون، با حسرت به گیگیلی های چسبیده بهش نگاه میکنیم و میگیم: هی یادش بخیر یه زمانی انگشت میکردیم تو دماغمون تا آرنج !!!بعد از همون سر آرنج تا زیر ناخونمون گیگیلی می چسبید ما هم با لذت می چسبوندیم زیر میز ...
بهـله... هـی یادش بخیر وقتی انگشت میذاشتم تو دماغم انگار تیکه ی لگو رو گذاشتم سر جاش !

لباسی از جنس بهار برای شکوفه های محک:
http://www.mahak-charity.org/main/fa/help-mahak

(آخرین ویرایش در این ارسال: شنبه ۱۷ خرد ۱۳۹۳ ۱۴:۰۹ عصر، توسط لیوسا.)
دو شنبه ۱۲ خرد ۱۳۹۳ ۱۳:۱۴ عصر
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
14 کاربر به دلیل این ارسال از لیوسا سپاسگزاری کرده اند. *مسافر*, !fand0q!, *نازنین*, پگاه دریایی, baran2011, zahl2a, ziba khanom, eesanaseri, pumkin, ser ghasem, mona joon, elijon, هانـا, Pr!nCeSs
*
اعتبار: 54
سپاس کرده: 2,770
سپاس شده: 2,407 در 1,193 موضوع

امتياز: 5,122.90

ارسال: #46
خب دوستای عزیزم خوش اومدین امیدوارم بهتون خوش بگذرهAbf
همه باید بیان چون حتی اگه یکی هم نباشه جاش خالیه
Abz

اوتیس ولی نمیزاریم تنها بمونه با خودمون میبریمش

داتیس خب یه جورایی بزرگ انجمنهAci

من اصلا یه جا طاقتم نمیگیره اجازه میدم همه از کنار من بودن لذت ببرنAbf

Cbu

نداریم همچین کسی EAV

پسر بد

همه کمک میکنن مخصوصا آقایون ولی با سرپرستی
زهرا جون آخه خیلی کدبانوه
Cam

علی عبادی و زیبا جون

9. کدام کاربر است که فکر میکنید مادرشان زنگ خواهند زد و سراغش را میگیرد و میگوید زود او را به خانه برگردانید؟
لیوسا و زیباECA

باران و فندق جون Abf

همه رو میشه شناخت ولی بیشتر زیبا

Aci

فاطمه(پومکین) Aci

نه چنین کاربری نداریم همه بچه ها اصرار دارن بیشتر بمونیم

Cbu

آقا عیسی و داتیس

اقا احسان (برکه)و آقا بهرام (بهارالدین)Aci

باران AbfCdh

همه ی خانوما و البته آقایونم از مدلای دیگه اشAbf
Abm

پسر بدAbf

Caiنازنین جون

لیوسا جون و سینا
AbmAbm

علی آقا و زیبا جون Abf

Carنفر بعد
Car
.
.
.
.
.
.
سینا خان
به بچه ها خوش بگذره ها Abf

[/quote]

امضا كاربر
هر چقدر که آدم ها را
بیشتر می شناسی
تنهایی ات دلچسب تر می شود
دو شنبه ۱۹ خرد ۱۳۹۳ ۰۱:۰۸ صبح
7 کاربر به دلیل این ارسال از پگاه دریایی سپاسگزاری کرده اند. zahl2a, *مسافر*, ziba khanom, elijon, هانـا, Pr!nCeSs, آنی خانوم
*
اعتبار: 21
سپاس کرده: 110
سپاس شده: 706 در 349 موضوع

امتياز: 11,410.00

ارسال: #47
اهم...اهم....هوی...error....برو.....error....سرجات
قبل از اینکه سوار اتوبوس شویم کدام کاربر است که نمیخواهید با خودمان بیاید و چرا ؟

هییییییی خدا......جاسوسی میکنی؟

کدام کاربر را میخواهدی راننده ی اتوبوس باشد ؟ و وقتی که به مکان مورد نظر رسیدیم همانجا بنشیند تا برگردیم ؟
شهرام راننده و چند دقیقه یبار جاشو باحمید میعوضه!!!!

چه کسی را در نظر میگیرید برای اینکه پول را پیش او نگه داریم ؟ باید امین و مورد اعتماد باشه و گرنه کاربرا در اردو از گشنگی خدای نکرده هلاک خواهند شد ؟

شهرام.......

کدام کاربر است که میخواهید در اتوبوس کنارتان بشیند ؟

......من که فرصت نشتن ندارم چرا فکر نکرده حرف میزنی.اگه هم بشینم کسی نباد باشه که کنار من نشسته باشه

کدام کاربر است که اگر از کنارتان رد شود و از شما بپرسد که صندلی خالیست ؟ خواهی گفت نه اشغال شده ولی در واقع اینطور نیست ؟

چمیدونم..........20سوالی نیست اینجا اشتباه اومدی

زمان ِ رسیدن به مکان ِ مورد نظر چه کسی را پیشنهاد میک

نید که سر ذبیحه را ببرد ؟

ییییییش چندشم گرف
Cay
چه کسی را برای پختن نهار و شام پیشنهاد میکنید ؟
زیبا.......خانم

کدام کاربر است که مطمئنید برنامه آنجا را باحال و جالبتر از آنچه که هست میکند ؟

معلومه لیوسا

کدام کاربر است که فکر میکنید مادرشان زنگ خواهند زد و سراغش را میگیرد و میگوید زود او را به خانه برگردانید ؟

همه ی کسانی که این رو به من گفتن

کدام کاربر است که فکر میکنید خانواده محترمش راحت خواهند شد از اینکه او از خانه بیرون و به اردو رفته است ؟

تو.......
کاربری که فکر میکنید این اردو باعث میشود او را بیشتر بشناسید بیشتر و بیشتر ؟

پسته و لیدی
کدام کاربر است که فکر میکنید که در اردو خوابش نمیبرد مخصوصا اگر نصفه شب صداهایی را بشنود ؟

من......

کدام کاربر است که فکر میکنید هر لحظه نگرانمان میکند و میگوید به خانه برگرانیدم به خانه برگردانیدم خدایی دیگه اردو نمیام بیزار شدم بگردونیدم ؟

عیسی ناصری

کاربری که فکر میکنید اگر آنجا مشکلی پیش بیاید میتوانید به او اعتماد کنید ؟

لیدی
کدام کاربر است که همینکه آتش روشن کردیم و دور هم جمع شدیم مینشیند و چند بیت شعر میگوید ؟

پامکین(فاطمه خانم)

کاربری که فکر میکنید با حرکت های پشت سر هم او گم میشود و با خانواده اش درگیر ؟

..........اصلا نفهمیدم......

کاربری که فکر میکنید اگر شما کیف دستیش را اشتباهاً باز کنید میبنید با خودش کِرِم و عطر و دستمال عطری و وسایل آرایش و .. آورده است ؟

مگه من دزدم.....چرا میتهمتی؟

کاربری که فکر میکنید ترسناک جلوه کند ؟
پسر بدوشاه دیس لاو

کدام کاربر است که فکر میکنید خیلی منظم می یابیدش و هر لحظه همه جا را مرتب میکند و اول تر از همه بیدار و یکی یکی بقیه ی کاربرا بیدار میکند ؟

شهرام....نا سلامتی راننده...

کدام کاربر را فکر میکنید سر به هوایی میکند و هر کاری بدون ِ فکر انجام میدهد ؟

تو.............

کدام کاربر است که فکر میکنید بقیه کاربران را با فکرهایش دست می اندازد و جو را در اردو تغییر میدهد ؟

اق نیما

دیگه وقت ندارم هرکی دوس داشت بیاد پست بزاره.

امضا كاربر
harvast moon
dia-karen-gwen-all village &all animal

(آخرین ویرایش در این ارسال: سه شنبه ۲۰ خرد ۱۳۹۳ ۱۵:۵۷ عصر، توسط سیناهروستی.)
دو شنبه ۱۹ خرد ۱۳۹۳ ۱۳:۰۳ عصر
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
7 کاربر به دلیل این ارسال از سیناهروستی سپاسگزاری کرده اند. پگاه دریایی, pumkin, ziba khanom, elijon, هانـا, Pr!nCeSs, zahl2a
*
عضو نقره ای
اعتبار: 129
سپاس کرده: 2,252
سپاس شده: 2,928 در 1,244 موضوع

امتياز: 378,290.21

ارسال: #48
خب از اونجایی که منو کسی ادم حساب نکرد من خودمو میزنم به نفهمی و ج میدمAbm
محمد موسوی بچه پررویهECA
حبیب
اکرم قبلا هم کرایه بگیر بوده بلده

4. کدام کاربر است که میخواهید در اتوبوس کنارتان بشیند ؟ اکرم دوتا مریما مینا و عاطفه Abmما بالا میشینیم که جا باشه
5.کدام کاربر است که اگر از کنارتان رد شود و از شما بپرسد که صندلی خالیست ؟ خواهی گفت نه اشغال شده ولی در واقع اینطور نیست ؟:ECA:irsa
مجتبی new...
پگاه
مونا و مهدی پایا
تازه کار
خودمAbmAbmAbmAbm
11.کاربری که فکر میکنید این اردو باعث میشود او را بیشتر بشناسید بیشتر و بیشتر ؟ فندق پسر بد مسافر
12. کدام کاربر است که فکر میکنید که در اردو خوابش نمیبرد مخصوصا اگر نصفه شب صداهایی را بشنود ؟ عیسی
13. کدام کاربر است که فکر میکنید هر لحظه نگرانمان میکند و میگوید به خانه برگرانیدم به خانه برگردانیدم خدایی دیگه اردو نمیام بیزار شدم بگردونیدم ؟ممد بارونی Abm
14. کاربری که فکر میکنید اگر آنجا مشکلی پیش بیاید میتوانید به او اعتماد کنید ؟ لیدی و ناهید
15. کدام کاربر است که همینکه آتش روشن کردیم و دور هم جمع شدیم مینشیند و چند بیت شعر میگوید ؟ داداش محمد
16. کاربری که فکر میکنید با حرکت های پشت سر هم او گم میشود و با خانواده اش درگیر ؟EAV
17. کاربری که فکر میکنید اگر شما کیف دستیش را اشتباهاً باز کنید میبنید با خودش کِرِم و عطر و دستمال عطری و وسایل آرایش و .. آورده است ؟Abmمینو پرتو و هدیه فخارAbm
18. کاربری که فکر میکنید ترسناک جلوه کند ؟ شهرامCcb
19. کدام کاربر است که فکر میکنید خیلی منظم می یابیدش و هر لحظه همه جا را مرتب میکند و اول تر از همه بیدار و یکی یکی بقیه ی کاربرا بیدار میکند ؟ غروب خورشید
20. کدام کاربر را فکر میکنید سر به هوایی میکند و هر کاری بدون ِ فکر انجام میدهد ؟ رها
21. کدام کاربر است که فکر میکنید بقیه کاربران را با فکرهایش دست می اندازد و جو را در اردو تغییر میدهد ؟ EAV

امضا كاربر
از پیشــــــــــــــــــــــــــــ م رفت...
جداشدش از مــــــــــــــــــــــــــــــــ ن
بعده رفتنـــــــــــش کجــارو بگـــــــردم
چه جوری این دلــــــــــــــــ و ساکت کنم
بهش بفهمونم اون دیگه رفتــــــــــــــــ ه
اه فاتح قلبم فکرشم نمیکردم...
همه چی تموم شد دلم تنـــــــــــــــــــ گه
باید بتونم تـــــــــــــــــــــ نها بمونم
مثل جوجه ی مرده توی باغچه خاکم کرد
❤●•

جمعه ۶ تير ۱۳۹۳ ۱۱:۲۷ صبح
7 کاربر به دلیل این ارسال از elijon سپاسگزاری کرده اند. پگاه دریایی, هانـا, Pr!nCeSs, ziba khanom, zahl2a, آنی خانوم, سیناهروستی
*
اعتبار: 46
سپاس کرده: 460
سپاس شده: 851 در 425 موضوع

امتياز: 1,635.59

ارسال: #49
EBBEBBEBBEBBEBBEBB

امضا كاربر

من چجوریم....من اینجوریم....نیکرم....شب روی تنها هم هستم...

چی تو چشاته که تو رو اینقد عزیز میکنه؟
این فاصله داره منو بی تو مریض میکنه.
اینکه نگات نمیکنم.....یعنی گرفتار تووم.
رفتن همه ولی نترس....من که طرفدار تووم...

هرچی سرم شلوغ شد....رو قلب من اثر نزاشت...

بدون تو دنیای من انگار تماشاگر نداشت...

منو نمیشه حدس زد....با این غرور لعنتی

هیچوقت نخواستم ببینیم...تو لحظه ی ناراحتی...
Cck
اون پایین یه دکمه هست به اسم سپاس...بزن ببین چیکارا که نمیکنه.

سوالات و مشکلات سخت افزاری
نظرات کاربران در مورد سخت افزارها
اطلاعات سخت افزاری کارت های گرافیک
اطلاعات سخت افزاری cpu
اطلاعات سخت افزاری مادربرد
يك شنبه ۹ آذر ۱۳۹۳ ۱۰:۳۶ صبح
1 کاربر به دلیل این ارسال از intel سپاسگزاری کرده است. آنی خانوم
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان - تالار گفتگوی ایرانیان © 1396.