به انجمن های تخصصی دانلود رایگان خوش آمدید

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان / انجمن تفریح و سرگرمی / هم اندیشی و گفتگوی آزاد v / **فانتزی های اف دی الی**

نام کاربری یا ایمیل:  
پسورد:     
ثبت نام | بازیابی پسورد
ثبت نام راهنما لیست اعضا مشاهده ارسال های جدید مشاهده ارسال های امروز
X اطلاعات تالار نشان میدهد که شما عضو نیستید. لطفا از این لینک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنید

ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

**فانتزی های اف دی الی**

نویسنده پیام
*
اعتبار: 186
سپاس کرده: 12,784
سپاس شده: 13,338 در 5,769 موضوع

امتياز: -26,244.50

ارسال: #11
RE: **فانتزی های اف دی الی**
یکی از فانتزیام اینه که برم توی عروسی ننه مونا و موقعی که میخواد بعله رو بگه یهو از وسط جمعیت داد برنم: نهههههههه باهاش ازدواج نکن ، من هنوز دوستت دارمممم … بعد فامیلای دوماد جنازمو ببرن سمت افق !

AbmAbmAbmAbmAbmAbmAbm

امضا كاربر
جمعه ۲۵ اسف ۱۳۹۱ ۲۱:۱۷ عصر
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
7 کاربر به دلیل این ارسال از فقطhabib سپاسگزاری کرده اند. erus ツ, mona joon, αdrεnalin, negin, lifeolife, fidelity, baran2011
*
اعتبار: 282
سپاس کرده: 13,028
سپاس شده: 16,395 در 8,524 موضوع

امتياز: 79,918,547.62

ارسال: #12
یکی از فانتزیام اینه تو یکی از مسابقات تقلب کنم بعد حبیب به پلیس سایبری خبر بده اونا بیان منو بگیرن. اون وقت من فرار کنم تو افق محو بشم
جمعه ۲۵ اسف ۱۳۹۱ ۲۳:۰۹ عصر
یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
8 کاربر به دلیل این ارسال از mona joon سپاسگزاری کرده اند. erus ツ, αdrεnalin, negin, lifeolife, فقطhabib, fidelity, baran2011, دنیا
*

ارسال: #13
یکی از فانتزیام اینه برم تو صندلی داغ شرکت کنم، بعد بگم این سوالایی که پرسیدید شخصیه قادر به پاسخگویی نیستم. بعد اونا برن توافق محو بشنAbf
جمعه ۲۵ اسف ۱۳۹۱ ۲۳:۱۶ عصر
7 کاربر به دلیل این ارسال از mona joon سپاسگزاری کرده اند. erus ツ, αdrεnalin, negin, lifeolife, فقطhabib, fidelity, baran2011
*

ارسال: #14
يكي از فانتزيام اينه

تو اف دی ال، مسابقه ي جوادترين رقص سال رو بذارن ...
همه ي پسرا ، از رقصاي جوادشون فيلم تهيه كنن و بذارن ...
ما هم هي ببينيم ...
Abf
هي بخنديم ...
هي تو افق محو شيم ...
جمعه ۲۵ اسف ۱۳۹۱ ۲۳:۳۵ عصر
7 کاربر به دلیل این ارسال از mona joon سپاسگزاری کرده اند. erus ツ, αdrεnalin, negin, lifeolife, فقطhabib, fidelity, baran2011
*
سپاس کرده: 7,105
سپاس شده: 8,229 در 3,893 موضوع

امتياز: 67,443.16

ارسال: #15
خوب راستش تو این تاپیک که فقط تو و مونا ارسال داشتین منم که به صحت عقلی شما اطمینان ندارم که واسه همون این مژمئیه نمی افتاد (مژمئی در ترکی یعنی سینی که بزرگ شده همون دوهزاری می باشد)AbdAbmAbmAbm
شنبه ۲۶ اسف ۱۳۹۱ ۱۲:۰۱ عصر
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2 کاربر به دلیل این ارسال از αdrεnalin سپاسگزاری کرده اند. baran2011, fidelity
*
اعتبار: 138
سپاس کرده: 6,328
سپاس شده: 10,099 در 4,372 موضوع

امتياز: 49,146.03

ارسال: #16
یکی از فانتزیام اینه این امتیاز تاپیک بسته کنی رو داشته باشم تا اگه کسی تو صف نونوائی بهم گفت چرا بی نوبتی میکنی
بگم: د لم می خواد
تاپیک بسته شدEAV
يك شنبه ۲۷ اسف ۱۳۹۱ ۱۵:۴۱ عصر
4 کاربر به دلیل این ارسال از baran2011 سپاسگزاری کرده اند. mona joon, erus ツ, fidelity, فقطhabib
*

ارسال: #17
یه داشم نداریم یه روز که میریم خونه ببینیم از سفره قهر کرده کز کرده گوشه اتاق بگیم د نالوتی تو دیگه چته؟ ما از زمین و زمون خوردیم تو چه مرگته؟ بعد مامان همینجوری که داره واسمون غذا میکشه بگه آقا فیلش یاد هندوستان کرده هوس زن گرفتن به سرش زده بعد ما بگیم اکه هی این که دیگه قهر کردن نداره مامان بگه نه جونم تا دادش بزرگتر تو این خونه اس حق نداره از این غلطا بکنه بعد ما بزنیم به پیشونیم بگیم د راس میگی ننه داشمون بیاد جلو بگه داداش ترو خدا اگه تو رضایت بدی حله بعد ما پاشیم یه دستمونو بذاریم به دیوار بگیم د ند جواب مردمو چی بدم از قدیم گفتن در تاپیکو میشه بست دهن مردومو چی؟ مردم این دوره زمونه عقلشون به چششونه نمیگن داش بزرگترش کر بود کور بود شل بود کچل بود د چه مرگش بود دومات نشد؟ بعد داشمون بگه ترو خدا داداش تو مرامت بیشتر از این حرفاس بد ما بگیم لا اله الا الله بعد کوتاه بیایم بگیم ما که از زمین وزمون خوردیم اینم روش فقط یه شرط داره داشم بگه هر شرطی بگی قبوله ما بگیم تا صدای کل بعد از بعله عروس خانوم رف هوا یه سال بعدش باس صدای گریه جقله بچه تو این خوه بره هوا
اسمش میشه باران داشم بگه باران؟ما بگیم حرف نباشه بعد داشم پیشونیم وماچ کنه بگه ای به چشم قربون داش با مرامم برم!
یه سال بعدگوشیمون زنگ بخوره داشمون بگه دادش مژدگونی بده عمو شدی بعد ما بگیم ای جونم قربون قدمش برم من بعد بدو بدو بیایم انجمن تاپیک عموشدنمونو باز کنیم ملت بیان تبریک بگن مام بگیم قربون مرام همتون
روانیم خودتی!!!
زت زیاد
Bar
(آخرین ویرایش در این ارسال: دو شنبه ۲۸ اسف ۱۳۹۱ ۲۱:۳۲ عصر، توسط baran2011.)
دو شنبه ۲۸ اسف ۱۳۹۱ ۲۱:۲۴ عصر
4 کاربر به دلیل این ارسال از baran2011 سپاسگزاری کرده اند. mona joon, erus ツ, fidelity, فقطhabib
*

ارسال: #18
یکی از فانتزیام اینه یدونه سوپری همین گوشه موشه های انجمن دایر بشه تا دیگه مامانم واسه یدونه قوطی روغن مایع منو نخواد بفرسته سر کوچه از همینجا لینکشو بهش بدم بی خیال ما شهAbf
گیردادیا مامان
باشه میرمEAV
(آخرین ویرایش در این ارسال: دو شنبه ۱۲ فرو ۱۳۹۲ ۱۹:۰۵ عصر، توسط baran2011.)
دو شنبه ۱۲ فرو ۱۳۹۲ ۱۸:۵۹ عصر
5 کاربر به دلیل این ارسال از baran2011 سپاسگزاری کرده اند. fidelity, hamid, erus ツ, فقطhabib, mona joon
*

ارسال: #19
يكي از فانتزيام اينه برم تو اتاق حميد و با لحن غم انگيزي بگم حميد جان بهم بگو من طاقتشو دارم
بعد حميد بگه چي ميگي منظورت چيه؟
و من قدم زنان برم طرف بنجره اتاقشو در حالي كه دست به كمر رو به بنجره به دور دستها خيره شدم بگم طفره نرو حميد! فقط بگو چندروز ديگه اخراج ميشم ؟
بعد حميد بياد دستاشو بذاره رو شونه هام و منو برگردونه به طرف خودش و زل بزنه تو چشام و درحاليكه اشك تو چشاش حلقه زده بگه چي ميگي باران جان؟تو ارزشت براي من بيشتر از اين حرفاست
و بعد من در حالي كه سرمو به علامت تائيد تكون ميدم بگم اووهوم خودم ميدونستم فقط ميخواستم مطمئن شم
و حميد درحالي كه بر آشفته شده منو از همون بنجره اي كه به دوردستها خيره شده بودم برت كنه بيرون
و من در حاليكه با گردن روي زمين افتادم از توهم بيام بيرون و از جام بلند شم و درحاليكه گرد و خاك لباسامو ميتكونم فرياد بزنم تو روووووووحت مونا با اين تابيك باز كردنت
Aci
(آخرین ویرایش در این ارسال: جمعه ۲۳ فرو ۱۳۹۲ ۱۵:۴۷ عصر، توسط baran2011.)
پنج شنبه ۲۲ فرو ۱۳۹۲ ۲۲:۵۰ عصر
3 کاربر به دلیل این ارسال از baran2011 سپاسگزاری کرده اند. فقطhabib, mona joon, دنیا
*

ارسال: #20
يكي از توهمات كثير الاتفاق من اينه كه وقتي دارم فوتبال ميبينم اين بنره چيه اسم تيما و زمان روش حك ميشه( كصافتا با رنگ مشكي ميزنن )هر موقع مياد گوشه صفحه فك ميكنم بيام خصوصي اومده هي ميخوام بازش كنمAbf
حالا سوالي كه واسم مطرحه اينه كه شما هم اينجوري ميشين عايا يا نه؟
اگه نه برم خودمو به دكتر نشون بدم
EAV
جمعه ۲۳ فرو ۱۳۹۲ ۱۵:۵۲ عصر
3 کاربر به دلیل این ارسال از baran2011 سپاسگزاری کرده اند. فقطhabib, mona joon, دنیا
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان - تالار گفتگوی ایرانیان © 1396.