به انجمن های تخصصی دانلود رایگان خوش آمدید
FIFA World Cup Brazil 2014
FIFA World Cup Brazil 2014
DVD9 یک حلقه 7,500 تومان
LEGO The Hobbit
LEGO The Hobbit
DVD9 یک حلقه 7,500 تومان
Metal Gear: Solid V
Metal Gear: Solid V Ground Zeroes
DVD9 یک حلقه 7,500 تومان
Dark Souls II
Dark Souls II
DVD9 یک حلقه 7,500 تومان
Thief 2014
Thief 2014
DVD9 یک حلقه 7,500 تومان

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان / انجمن فرهنگ / تالار شعر و ادبیات / شعر و مشاعره v / اشعار ماه تولدتون

نام کاربری یا ایمیل:  
پسورد:     
ثبت نام | بازیابی پسورد
ثبت نام راهنما لیست اعضا مشاهده‌ی ارسال‌های تازه‌ مشاهده‌ی ارسال‌های امروز
X اطلاعات تالار نشان میدهد که شما عضو نیستید. لطفا از این لینک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنید

اشعار ماه تولدتون
زمان کنونی: پنج شنبه ۳۰ مرد ۱۳۹۳, ۰۲:۵۱ صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: *سکوت تلخ*
آخرین ارسال: *سکوت تلخ*
پاسخ: 1
بازدید: 236

ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اشعار ماه تولدتون

نویسنده پیام
*
اعتبار: 95
سپاس کرده: 922
سپاس شده: 3,153 در 1,433 موضوع

امتياز: 13,094,938.37

ارسال: #1
اشعار ماه تولدتون
متولدین فروردین ماه : به سوی من بیاتاتو را حس کنم و دنیا خواهد دیدداستان عشقی سوزان راکه شعله اش در قلب من خواهى بود

به هنگام عاشقی گویی دردنیای شوالیه ها و پرنسس ها سر میکند.قلبا عاشق است و در عشق پا برجاست.متولدین اردیبهشت ماه : عشق را در چشمان من بنگرچهره ی بر افروخته ام را ببین و عشق را حس کن به صدای نفس های من گوش کن و بشنو ترانه ی عشق را

عاشقی بی قرار است و کمروئی پرشهامت.موسیقی بر او تاثیر فراوان دارد.

فال عشق ، فال جدید ، فال عاشقانه

متولدین خرداد ماه : بامن به رویا بیا به رویای عشق بیا تا بر فرازبلندترین کوه گام نهیمبیا تا در ژرف ترین اقیانوس شنا کنیم بیا تا به دورترین ستاره ها پر کشیم بر عشق ماهیچ چیز ناممکن نیست

بهترین عاشق دنیاست وگفتارها و دل او پر ز رویاهای عاشق انهاست.

متولدین تیر ماه : بهشت هیچ است دربرابر گام برداشتن در کنار تودر شبی زیبازی ر نور ماه

دلی نازک و پرزمحبت دارد و از دل سوختن می هراسد.

متولدین مرداد ماه : گویی خورشید گرمای خود را از دست داده است و گل های سرخ عطری ندارندو ستارگان دیگر نمیخوانندآن گاه که چشم می گشایم و میبینم با تو نیستم

عاشق پیشه است وبی عشق زندگی نمی کند.

متولدین شهریور ماه : شاید به نظر برسد که عاشق نیستمشاید به نظر برسد که نمیتوانم عاشق باشم شاید به نظربرسىکه حتی نمی خواهم عاشق باشم ولی نه در برابر عشقی مانند عشق من به توکه تا آخرین لحظه عمر آنرا در قلبم نگاه خواهم داشت

عشق او شعله ای کوچک ولی جاوداناست و در پی عشقی حقیقی است.

متولدین مهر ماه : با پرشورترین گفتارهای عاشقانه باماجراهای عاشقانه ای که خواهیم داشتبا فداکاری هایم درراه عشق به توخواهیدید که چگونه دوستت دارم

در امور عشقی ورزیده استوزندگی اش پر ز ماجراهای عاشقانه است .. . .زن متولد مهر عشق خود را در عمل نیزبه اثبات می رساند.

متولدین آبان ماه : درالتهاب شنیدن ترانه ی گام های توهستم که به سوی من می آیی وعاشقم بر انتظار آن لحظه که تو رادر کنار خود حس کنم دوستت دارم

هیجان عشق برای او زیبا وپر جاذبه است ودر عشق صادق است.

متولدین آذر ماه : نجوایی از سوی تونگاهی کوتاه از تولبخندی شیرین بر لبان زیبای تو من خود را غرق در عشقمی یافتم

خوش بین است وراستگو. شاید نگاهی شاعرانه به عشق داشته باشد.

متولدین دی ماه : روزهاماه ها و سال هامی گذرندو شاید هیچ چیز عوض نشودجز منکه بیش از پیش عاشق گشته ام

شاید در ظاهر بیاحساس باشد ولی قلبی گرم و پر ز عشق دارد.

متولدین بهمن ماه : میخواهم آزاد زندگی کنم بسان پرندگان مهاجرولی قفسی ساخته از عشق توجایی است که همواره روبه آن خواهم داشت

عشق خود را دیرابراز می کنى وعاشقآزادی است. اولین عشق او قلبش را به تپش در می آورد وهرگز فراموش نخواهد شد.

متولدین اسفند ماه : من آنی نیستم که بی عشق زندگی را سرکنم آن گاه که در رویایی عاشقانه هستم و چشمانم را میگشایم و عشق رویاییام را در تو می بینم

امضا كاربر
نمی دانی چه دردی دارد وقتی حالم در واژه ها هم نمی گنجد !
(آخرین ویرایش در این ارسال: شنبه ۱۴ ارد ۱۳۹۲ ۲۱:۵۲ عصر، توسط *سکوت تلخ*.)
شنبه ۱۴ ارد ۱۳۹۲ ۲۱:۴۱ عصر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
3 کاربر به دلیل این ارسال از *سکوت تلخ* سپاسگزاری کرده اند.
مريم باروني, akram, baran2011
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان - تالار گفتگوی ایرانیان © 1393.