به انجمن های تخصصی دانلود رایگان خوش آمدید
نام کاربری یا ایمیل:  
پسورد:     
ثبت نام | بازیابی پسورد
ثبت نام راهنما لیست اعضا مشاهده ارسال های جدید مشاهده ارسال های امروز
X اطلاعات تالار نشان میدهد که شما عضو نیستید. لطفا از این لینک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنید

ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

کشیش و شهردار

نویسنده پیام
*
اعتبار: 232
سپاس کرده: 28,311
سپاس شده: 17,749 در 7,946 موضوع

امتياز: 31,669.39

ارسال: #1
oh کشیش و شهردار
کشیش یک کلیسا بعد از یه مدت میبینه کسانی‌ که میان پیشش برای اعتراف به گناهانشون، معمولا خجالت میکشن و براشون سخته که به خیانتی که به همسرشون کردن اعتراف کنند برای همین یه یکشنبه اعلام میکنه که از این به بعد هرکی‌ می‌خواد بیاد به خیانت به همسر اعتراف کنه برای اینکه راحت تر باشه، به جای اینکه بگه خیانت کردم بگه زمین خوردم. آخه زمین خوردن خودش مفهوم دنیا زدگی داره! ازاین موضوع سالها می‌گذره و کشیش پیر می‌شه و میمیره، کشیش بعدی که میاد بعد از یه مدت میره سراغ شهر دار و بهش میگه: من فکر کنم شما باید یه فکری به حال تعمیر خیابونهای محل بکنین، من از هر ۱۰۰تا اعترافی که میگیرم ۹۰ تاشون همین اطراف یه جایی خوردن زمین ! شهردار هم که دوزاریش میفته که قضیه چی‌ بوده و هیچ کس جریان رو بهش نگفته از خنده روده بر میشه کشیشه هم یک کم نگاهش میکنه و بعد میگه، ‌هه ‌هه ‌هه، حالا هی‌ بخند، ولی‌ همین زن خودت هفته‌ای نیست که دست کم ۳ بار زمین نخوره باشه .
حالا بخندAbmAbm

امضا كاربر

ما زیاران چشم یاری داشتیم ، یاران هم متقابلا از ما چشم یاری داشتن
ما منتظر اونا ، اونا منتظر ما
وضعمون شد این !!!

يك شنبه ۲۶ خرد ۱۳۹۲ ۱۵:۴۹ عصر
یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
4 کاربر به دلیل این ارسال از negin سپاسگزاری کرده اند. elham_123, دنیا, مریم بارونی, erus ツ
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان - تالار گفتگوی ایرانیان © 1396.