به انجمن های تخصصی دانلود رایگان خوش آمدید
نام کاربری یا ایمیل:  
پسورد:     
ثبت نام | بازیابی پسورد
ثبت نام راهنما لیست اعضا مشاهده ارسال های جدید مشاهده ارسال های امروز
X اطلاعات تالار نشان میدهد که شما عضو نیستید. لطفا از این لینک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنید

ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Komak

نویسنده پیام
*
اعتبار: 0
سپاس کرده: 0
سپاس شده: 1 در 1 موضوع

امتياز: 106.00

ارسال: #1
sneeze Komak
salam be hamegi man guitare Cort kx5 daram switche pickup am vaghti vasat ya paine etesal ba amp ghat mishe aval etesali midad ama alan aslan etesal nadaram volumesham dadam shostam mishe komakam kinin?merC

سلام به همگي. من گيتار cort kx5 دارم switche pickup وقتي دارم وسط يا پايين اتصال با آمپ قطع ميشه اول اتصالي ميداد اما الان اصلا اتصال ندارم. ولومشم دادم شستن. ميشه كمك كنين؟؟ مرسي
چهار شنبه ۲۳ مرد ۱۳۹۲ ۱۲:۴۸ عصر
یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
1 کاربر به دلیل این ارسال از Mahyarwahwah سپاسگزاری کرده است. مهدی پایا
*
اعتبار: 255
سپاس کرده: 4,919
سپاس شده: 9,018 در 4,910 موضوع

امتياز: 118,842.10

ارسال: #2
RE: Komak
(چهار شنبه ۲۳ مرد ۱۳۹۲ ۱۲:۴۸ عصر)Mahyarwahwah نوشته شده توسط:  salam be hamegi man guitare Cort kx5 daram switche pickup am vaghti vasat ya paine etesal ba amp ghat mishe aval etesali midad ama alan aslan etesal nadaram volumesham dadam shostam mishe komakam kinin?merC

سلام به همگي. من گيتار cort kx5 دارم switche pickup وقتي دارم وسط يا پايين اتصال با آمپ قطع ميشه اول اتصالي ميداد اما الان اصلا اتصال ندارم. ولومشم دادم شستن. ميشه كمك كنين؟؟ مرسي

با سلام با توجه به سوال تخصصی شما، در این مورد میتونم بگم با عضویت در این گروه میتونید برای سوال خودتون جواب بگیرید:مرجع تخصصی موسیقی ایران

http://www.persian-music.org/forum.php

امضا كاربر

پنج شنبه ۲۴ مرد ۱۳۹۲ ۰۲:۲۶ صبح
یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان - تالار گفتگوی ایرانیان © 1396.