به انجمن های تخصصی دانلود رایگان خوش آمدید

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان / تالار عمومی / انجمن ورزش / تالار فوتبال / بخش هواداران تيم سپاهان v / گفتگوی مهندس ترابیان با خبرنامه فولاد مبارکه

نام کاربری یا ایمیل:  
پسورد:     
ثبت نام | بازیابی پسورد
ثبت نام راهنما لیست اعضا مشاهده ارسال های جدید مشاهده ارسال های امروز
X اطلاعات تالار نشان میدهد که شما عضو نیستید. لطفا از این لینک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنیدارسال موضوع  ارسال پاسخ 
 
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگوی مهندس ترابیان با خبرنامه فولاد مبارکه

نویسنده پیام
*
ارسال ها: 11,438
اعتبار: 229
سپاس کرده: 3,621
سپاس شده: 4,533 در 2,255 موضوع

امتياز: 1,154,086.33

ارسال: #1
arrow_go گفتگوی مهندس ترابیان با خبرنامه فولاد مبارکه
گفتگوی مهندس ترابیان با خبرنامه فولاد مبارکه

مهندس محمد ترابیان مدیرعامل باشگاه فولاد مبارکه سپاهان در گفتگویی مفصل با خبرنامه فولاد مبارکه از اهداف و برنامه های خود در هدایت این باشگاه سخن گفت.


مهندس محمد ترابيان مديرعامل جديد باشگاه فرهنگي ورزشي فولاد مباركه سپاهان در گفتگوي اختصاصي با خبرنگار خبرنامه فولاد به تشريح برنامه‌ها و اهداف اين باشگاه پرداخت و گفت: از زمانيكه باشگاه فولاد مباركه سپاهان به شركت فولاد مباركه اصفهان واگذار گرديد تاكنون مديرعامل اين باشگاه از بيرون بدنه كارخانه انتخاب مي‌شد، اخيراً براساس اهداف و برنامه‌هاي فولاد مباركه مقرر گرديد مديرعامل باشگاه از داخل شركت انتخاب و فعاليت‌هاي باشگاه فولاد مباركه سپاهان را دنبال نمايد لذا براساس نظر هيئت مديره باشگاه كه همواره افرادي بودند كه از خود شركت در اين مسئوليت فعاليت مي‌نمودند و بمنظور حمايت هرچه بيشتر از فعاليت‌هاي شركت باتوجه به شناختي كه از فعاليت فولاد مباركه و باشگاه فولاد مباركه سپاهان وجود داشت هيئت مديره اقدام به انتخاب اينجانب به عنوان مديرعامل باشگاه نمود.
وي افزود: باتوجه به اينكه مدت چندين سال در هيئت مديره اين باشگاه به عنوان عضو و رئيس هيئت مديره همكاري مي‌نمودم با تمامي برنامه ها و اهداف باشگاه آشنايي كامل داشته و از اين جهت تلاش خواهيم كرد به نحوه شايسته باشگاه فولاد مباركه سپاهان را اداره نمائيم، ضمن اينكه اين انتخاب باعث خواهد شد كه باشگاه فولاد مباركه سپاهان در هزينه‌ها و درآمدها، مديريت بهتري اعمال و هم راستا با فولاد مباركه در اين رابطه تلاش نمايد.
مهندس ترابيان در ادامه به اولويت‌هاي اين باشگاه اشاره كرد و گفت: حفظ حرمت، قداست و احترام باشگاه فولاد مباركه سپاهان همچون شأن و نام فولاد مباركه اصفهان اصلي‌ترين اولويت برنامه‌هاي كاري اينجانب خواهد بود كه همواره تلاش خواهيم كرد اعتبار و هويت اين باشگاه براساس برند فولاد مباركه حفظ شود.
وي افزود: حفظ باشگاه فولاد مباركه سپاهان نه به عنوان يك تيم بلكه به عنوان باشگاهي كه در رشته‌هاي مختلف و رده‌هاي سني متفاوت فعاليت مي كند از اولويت ديگر اين باشگاه مي‌باشد چرا كه اگر قرار باشد تيم داري كنيم نيازي به سيستم‌هاي عريض و طويل باشگاه داري نخواهيم داشت ضمن اينكه به اذعان همه دست‌اندركاران ورزشي كشور و باشگاه فولاد مباركه سپاهان، الگوي بي‌بديل باشگاه داري در كشور مي‌باشد.
مديرعامل باشگاه فولاد مباركه سپاهان در ادامه گفت: به موازات اهداف فوق الذكر اقتدار در رشته‌هاي ورزشي مختلف كه بتواند كمافي‌السابق مقام آور و موجب اعتلاي ورزش كشور باشد از اولويت‌هاي ديگر اين باشگاه مي‌باشد.
وی درخصوص ساختار فعلي باشگاه گفت: باشگاه فولاد مباركه سپاهان با توجه به حجم فعاليت‌ها نياز به تغييرات ساختاري دارد در اين خصوص قصد تعديل نخواهيم داشت بلكه با شروع فعاليت‌هاي جديد و فعاليت هاي باشگاه ساختاري جديد و مطابق با استانداردهاي روز دنيا ايجاد خواهيم كرد كه در اين خصوص با همكاري واحد سازماندهي و طبقه‌بندي مشاغل فولاد مباركه اين ساختار تدوين خواهد شد.
مهندس ترابيان در ادامه به حمايت كامل از هواداران باشگاه فولاد مباركه سپاهان اشاره كرد و گفت: همانطوريكه در كارخانه فولاد مباركه سرمايه‌هاي اصلي همكاران در خطوط توليد و واحدهاي ستادي و پشتيباني هستند در باشگاه فولاد مباركه سپاهان هواداران باتوجه به قدمت 60 ساله اين باشگاه اصلي‌ترين سرمايه محسوب مي‌شوند و تلاش خواهيم كرد با برنامه‌ريزي هاي دقيق و منسجم در حفظ هواداران و افزايش روزافزون اين عزيزان اقدام نمائيم.
وی با اشاره به تيم‌هاي ورزشي باشگاه فولاد مباركه سپاهان گفت: در حال حاضر بيش از 60 تيم ورزشي در رشته‌هاي مختلف و رده‌هاي سني نونهالان، نوجوانان و جوانان، اميد و بزرگسالان در رده‌هاي آموزشي (مدرسه فوتبال)، آكادمي، قهرماني، صنعت و بسيج در مسابقات مختلف شركت مي‌كنند و با عنايت به مدارس مختلف ورزشي و آكادمي فوتبال در جهت رشد ورزشكاران و معرفي آنان به تيم‌هاي باشگاهي اقدام خواهيم كرد.
وي گفت: اين باشگاه در رشته‌هاي كاراته و هندبال نيز فعال بود كه بدليل مسائلي كه از طرف فدراسيون هندبال صورت گرفت در سال جاري از فعاليت در اين رشته خودداري نموده‌ايم كه در صورتيكه تغييراتي در ساختار فدراسيون هندبال انجام شود قطعاً با توجه به اينكه اصفهان مهد هندبال كشور مي‌باشد و بيش از 14 سال فولاد مباركه سپاهان قهرمان باشگاههاي ايران بوده و تنها باشگاهي است كه موفق به كسب عنوان در آسيا مي‌باشد، قطعاً در فعاليت‌هاي هندبال نيز شركت خواهيم كرد.
وي در رابطه با انتظارت كاركنان فولاد مباركه اصفهان از باشگاه ورزشي گفت: همانطوريكه همكاران مستحضر هستند طبق قانون بخشي از درآمدهاي شركت مي‌بايستي صرف امور ورزش جامعه به غير از ورزش كاركنان گردد لذا با توجه به سياست مسئولين استان و كشور باشگاه فولاد مباركه سپاهان با قدمت 60 ساله به شركت فولاد مباركه واگذار گرديد تا از اين طريق موجبات رشد ورزش استان فراهم گردد كه خوشبختانه با برنامه‌ريزي مناسبي كه انجام شده است فولاد مباركه سپاهان توانسته است مقامهاي بسيار خوبي براي استان اصفهان كسب نمايد كه از اين طريق باعث خوشحالي مردم عزيز استان و بخصوص همكاران عزيز شده است، لذا حمايت همكاران عزيز از باشگاه ورزشي فولاد مباركه سپاهان در راستاي سرافرازي مردم استان و ثبت افتخارات ارزشمند براي ميهن عزيزمان خواهد بود.
مهندس ترابيان خاطرنشان كرد: شركت فولاد مباركه اصفهان به عنوان یکی از بزرگترين واحد فولادسازي خاورميانه و جهان از برند خوبي برخوردار مي‌باشد، لذا حضور باشگاه ورزشي فولاد مباركه سپاهان در ميادين ملي و بين المللي باعث خواهد شد كه نام و آوازه فولاد مباركه اصفهان در جهان دوچندان شده چرا كه امروزه كشورها را با ورزش آن كشور مي‌شناسند.
وي افزود: در حال حاضر باشگاه فولاد مباركه سپاهان رتبه ششم باشگاههاي آسيا را بخود اختصاص داده است لذا باتوجه به تعداد باشگاههاي ورزشي فعال در سطح قاره پهناور آسيا مكان خوبي در رتبه‌بندي آسيايي دارد.
مهندس ترابیان با اشاره به برگزاري مسابقات دوستانه با ساير تيم‌هاي ورزشي كارخانجات فولادسازي آسيا از جمله كره جنوبي افزود: در سفري كه مديريت عالي شركت فولاد مباركه به شركت فولادسازي پوسكو در كره جنوبي داشتند مقرر شد با تيم ورزشي اين كارخانه مسابقه‌اي دوستانه برگزار گردد و درآمدهاي آن در امور عام‌المنفعه خرج شود.
مديرعامل باشگاه فولاد مباركه سپاهان در پاسخ به سؤال خبرنگار خبرنامه درخصوص هزينه‌هاي باشگاه گفت: همانطور كه مستحضريد شركت فولاد مباركه داراي سهامداران متعددي است كه هر كدام از سهامداران عمده نفراتي را در هيئت مديره شركت فولاد مباركه دارا مي‌باشند و كليه هزينه‌ها و فعاليتهاي اين شركت با نظارت كامل هيئت مديره و بازرسان قانوني اين شركت انجام مي‌شود لذا در مجمع عمومي ساليانه اين شركت مبالغي جهت امور مختلف از جمله ورزش مصوب مي‌شود كه طبق قانون در اختيار باشگاه و ساير مؤسسات كه در مجمع مشخص شده قرار مي‌گيرد لذا كليه درآمدها و هزينه‌هاي باشگاه فولاد مباركه سپاهان شفاف خواهد بود.
مديرعامل باشگاه فولاد مباركه سپاهان درخصوص انتظارات اين باشگاه از رسانه‌هاي گروهي گفت: من با صداقت اين مسئوليت را پذيرفتيم و به عنوان يكي از كاركنان شركت فولاد مباركه اصفهان در جهت پيشبرد اهداف و برنامه‌هاي باشگاه ورزشي فولاد مباركه سپاهان از هيچ كوششي دريغ نخواهم كرد لذا از رسانه‌هاي گروهي انتظار دارم آن چيزي كه در باشگاه انجام مي‌شود را منعكس نمايند و اطلاعات مربوطه را از مسئولين ذيربط و منابع رسمي باشگاه دريافت نموده و از انتشار مطالب تحت عنوان به نقل از يك مقام مسئول، كسي كه خواست نامش آشكار نشود و ... جداً خودداري نموده چرا كه اين گونه مطالب باعث خدشه به فعاليت‌هاي باشگاه خواهد شد. ما آماده همكاري با رسانه‌هاي گروهي هستيم و براساس تصميمات هيئت مديره نسبت به معرفي سخنگوي باشگاه اقدام خواهيم نمود و از اين طريق اخبار و مطالب موردنياز رسانه ها را در اختيار اين عزيزان قرار خواهيم داد.
مهندس ترابيان درخصوص وضعيت تيم فوتبال اين باشگاه و سطح انتظارات هواداران از اين تيم گفت: باتوجه به زحماتي كه مديران قبلي اين باشگاه كشيده‌اند طي هفته‌هاي گذشته موفقيتهايي حاصل شد كه انشاءا... با رفع مصدوميت بازيكنان و تلاش مضاعف اين عزيزان در آينده با قدرت بيشتري در مسابقات حضور خواهيم يافت و با كسب نتايج مطلوب شادي و نشاط هواداران را دوچندان خواهيم كرد.
مديرعامل باشگاه فولاد مباركه سپاهان با اشاره به سالروز 60 سالگي اين باشگاه گفت: در تلاش هستيم مراسمي به منظور تجليل از پيشكسوتان اين باشگاه برگزار نمائيم كه زمان و مكان آن متعاقباً به اطلاع خواهد رسيد.
مهندس ترابيان در خاتمه از تلاشها و حمايت‌هاي مديرعامل فولاد مباركه اصفهان دكتر سميعي‌نژاد و همچنين مديران عامل قبلي باشگاه فولاد مباركه سپاهان و اعضاي هيئت مديره فعلي باشگاه و معاونين، مديران و كاركنان فولاد مباركه تقدير و تشكر نمود و اظهار اميدواري كرد با حمايت هرچه بيشتر از باشگاه ورزشي بتوانيم به افتخارات بيشتري دست يابيم.
جمعه ۲۶ مهر ۱۳۹۲ ۱۰:۴۵ صبح
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 


تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان - تالار گفتگوی ایرانیان © 1397.