به انجمن های تخصصی دانلود رایگان خوش آمدید

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان / تالار عمومی / تالار گفتگو عمومی / تالار اخبار و تازه ها / اخبار حوادث v / آدمکشي فقط با يک عکس!

نام کاربری یا ایمیل:  
پسورد:     
ثبت نام | بازیابی پسورد
ثبت نام راهنما لیست اعضا مشاهده ارسال های جدید مشاهده ارسال های امروز
X اطلاعات تالار نشان میدهد که شما عضو نیستید. لطفا از این لینک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنیدارسال موضوع  ارسال پاسخ 
 
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

آدمکشي فقط با يک عکس!

نویسنده پیام
*
ارسال ها: 2,227
اعتبار: 102
سپاس کرده: 5,543
سپاس شده: 4,567 در 2,694 موضوع

امتياز: 164,447.00

ارسال: #1
آدمکشي فقط با يک عکس!
[highlight=#f3f9fc]جوان افغاني که از حدود ۴ سال قبل به اتهام جنايت بازداشت شده بود پنج شنبه گذشته به جرم خود اعتراف کرد و گفت: با مقتول آشنايي نداشتم، او را از روي عکسش شناختم و کشتم!
[/highlight]
به نوشته خراسان، آبان سال ۸۸، ماموران انتظامي در تماس با قاضي ويژه قتل عمد از قتل جوان ۲۲ ساله اي کنار ديوار يک پارک در انتهاي منطقه پنجتن خبر دادند. در پي دريافت اين خبر بلافاصله قاضي حسين امام وردي براي بررسي ماجرا به محل اعلام شده عزيمت کرد. تحقيقات قضايي نشان داد جوان ۲۲ ساله طي يک نزاع و با ضربه چاقو کشته شده است.

با توجه به آثار به جا مانده از عامل جنايت و دستورات صريح قضايي، گروهي از کارآگاهان پليس آگاهي خراسان رضوي به سرپرستي کارآگاه حسين محمدي، عمليات شناسايي و دستگيري قاتل را آغاز کردند.

اين گزارش حاکي است: آنان با سرنخ هاي به دست آمده و پس از حدود ۱۵ روز فعاليت اطلاعاتي موفق شدند يکي از متهمان اين پرونده جنايي را در منطقه پنجتن دستگير کنند اما او ضمن انکار جنايت گفت: من در وقوع قتل نقشي نداشتم ولي به خاطر اختلافاتي که با مقتول داشتم عکس او را به يک افغاني دادم تا حال او را بگيرد.

در پي اعترافات اين متهم، کارآگاهان با راهنمايي و دستورات قاضي امام وردي، موفق شدند طي يک عمليات غافلگيرکننده، متهم اصلي اين پرونده را نيز دستگير کنند اما او هرگونه دخالت در جنايت را در حالي رد مي کرد که در بازرسي از منزل وي مدارک مربوط به مقتول کشف شد.

کارآگاهان در ادامه تحقيقات خود موتورسيکلت مقتول را نيز که به فرد ديگري فروخته شده بود پيدا کردند اما متهم افغاني همچنان ارتکاب جنايت را انکار مي کرد. گزارش خراسان حاکي است: با به دست آمدن اسناد و مدارک مستند، مقام قضايي هر دو متهم را روانه زندان کرد تا اين که پس از گذشت حدود ۴ سال از اين ماجرا، جوان ۲۸ ساله افغاني پس از انتقال به پليس آگاهي لب به اعتراف گشود و زواياي پنهان اين جنايت را فاش کرد.

او به قاضي امام وردي گفت: فردي که همزمان با من دستگير شده بود با فردي به نام م.ش (مقتول) اختلاف داشت به همين خاطر عکس او را به من داده بود و من به دنبال او مي گشتم تا اين که روز حادثه او را در حالي که سوار بر موتورسيکلت بود کنار پارک مشاهده کردم و به بهانه استعمال مواد مخدر در کنارش نشستم.

در همين حال عکس او را که داخل کيف جيبي ام بود دوباره نگاه کردم و متوجه شدم که او صاحب همان عکس است بنابراين چاقو را بيرون کشيدم و ضرباتي را بر بدنش فرود آوردم. پس از آن هم با برداشتن مدارکش سوار موتورسيکلت شدم و از محل فرار کردم و بعد از آن هم موتورسيکلت را فروختم. با اعترافات صريح متهم به قتل، مقام قضايي دستور بازداشت موقت وي را تمديد کرد و بدين ترتيب وي دوباره روانه زندان شد تا اين پرونده جنايي مراحل قانوني خود را طي کند.
/خراسان

امضا كاربر
تنهایی را دوست دارم زیرا بی وفا نیست
تنهایی را دوست دارم زیرا عشق دروغی در ان نیست
تنهایی را دوست دارم زیرا تجربه کردم
تنهایی را دوست دارم زیرا خداوند هم تنهاست
تنهایی را دوست دارم زیرا در کلبه تنهایی هایم خواهم گریست و انتظار کشیدنم را پنهان خواهم
کرد...!


جمعه ۲۶ مهر ۱۳۹۲ ۲۰:۲۷ عصر
یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 


تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان - تالار گفتگوی ایرانیان © 1397.