به انجمن های تخصصی دانلود رایگان خوش آمدید

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان / تالار عمومی / تالار گفتگو عمومی / تالار اخبار و تازه ها / اخبار حوادث v / پايان تجاوز‌هاي مرگبار مرد وحشي/قتل هولناک 4 پسر نوجوان+عکس

نام کاربری یا ایمیل:  
پسورد:     
ثبت نام | بازیابی پسورد
ثبت نام راهنما لیست اعضا مشاهده ارسال های جدید مشاهده ارسال های امروز
X اطلاعات تالار نشان میدهد که شما عضو نیستید. لطفا از این لینک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنید

ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

پايان تجاوز‌هاي مرگبار مرد وحشي/قتل هولناک 4 پسر نوجوان+عکس

نویسنده پیام
*
اعتبار: 102
سپاس کرده: 5,543
سپاس شده: 4,567 در 2,694 موضوع

امتياز: 164,446.50

ارسال: #1

[highlight=#f3f9fc]
به گزارش پلیس قاتل قتلهای زنجیره ای که قربانیان خود را پس از تجاوز و آزار و اذیت و شکنجه به قتل می رساند در نیوکاسل انگلستان دستگیر و محاکمه شد.
[/highlight]
به گزارش باشگاه خبرنگاران؛ به نقل از رویترز استیون گریوسان 42 ساله به جرم قتل چهار نوجوان که در سالهای 1990 تا 1996 مرتکب شده بود پس از 17 سال فرار سرانجام توسط پلیس شناسایی و دستگیر شد.

وی اولین قربانی خود را پس از تجاوز در سن 23 سالگی در خانه‌ای متروک، سیمون مارتین شاگرد مدرسه ای 14 ساله را به قتل رساند که در آن زمان در بازجویی خود به عنوان متهم ردیف اول انکار نمود و مرگ پسر 14 ساله را به دلیل بی احتیاطی خود مقتول عنوان نمود.

در سال 1996 قربانی 18 ساله خود توماس کلی، و در سالهای 1993 و 1994 دیوید هانسون و دیوید گریف که هر دو 15 ساله بودند را پس خفه کردن اجساد آنان را سوزاند.

در ژانویه سال گذشته پلیس پس از دستگیری وی و در اولین جلسه بازجویی پس از 17 سال در مورد مقتول 14 ساله که به دلیل شکستگی جمجمه به قتل رسیده بود گفت: چیزی به یاد نمی آورم اما به دلیل مخالفت وی با سنگ یا چیزی شبیه به آن به سر سیمون مارتین ضربه وارد کردم.

پرونده وی پس از تکمیل نهایی و اعتراف به قتل چهار نوجوان در دادگاه‌هایی که روز گذشته تشکیل و برای محاکمه وی به دادگاه نیوکاسل فرستاده شد./باشگاه خبرنگاران

امضا كاربر
تنهایی را دوست دارم زیرا بی وفا نیست
تنهایی را دوست دارم زیرا عشق دروغی در ان نیست
تنهایی را دوست دارم زیرا تجربه کردم
تنهایی را دوست دارم زیرا خداوند هم تنهاست
تنهایی را دوست دارم زیرا در کلبه تنهایی هایم خواهم گریست و انتظار کشیدنم را پنهان خواهم
کرد...!

جمعه ۲۶ مهر ۱۳۹۲ ۲۰:۲۹ عصر
یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان - تالار گفتگوی ایرانیان © 1396.