به انجمن های تخصصی دانلود رایگان خوش آمدید

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان / تالار عمومی / تالار گفتگو عمومی / تالار اخبار و تازه ها / اخبار سیاسی v / همسر کروبی به روحانی چه گفت؟

نام کاربری یا ایمیل:  
پسورد:     
ثبت نام | بازیابی پسورد
ثبت نام راهنما لیست اعضا مشاهده ارسال های جدید مشاهده ارسال های امروز
X اطلاعات تالار نشان میدهد که شما عضو نیستید. لطفا از این لینک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنید

ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

همسر کروبی به روحانی چه گفت؟

نویسنده پیام
*
اعتبار: 102
سپاس کرده: 5,543
سپاس شده: 4,567 در 2,694 موضوع

امتياز: 164,446.50

ارسال: #1
همسر کروبی به روحانی چه گفت؟
فاطمه کروبی٬ همسر مهدی کروبی به حسن روحانی٬ رییس جمهوری اسلامی ایران نامه‌ نوشت.

فاطمه کروبی٬ همسر مهدی کروبی در نامه‌ای خطاب به حسن روحانی٬ رییس جمهوری اسلامی ایران٬ از وی خواسته تا در راستای سوگند آغازین خود به قانون اساسی و پاسداری از اصول آن، مبنای حقوقی رفتارهای صورت گرفته با همسرش را از مقامات مسئول جویا شود.
همسر مهدی کروبی می گوید:‌ وضعیت جسمی مهدی کروبی به گواه پزشک دستگاه امنیتی به خاطر محرومیت از نور و هوای آزاد به شدت آسیب دیده است.

در پایان این نامه٬ خانم فاطمه کروبی به پیامی از مهدی کروبی خطاب به حسن روحانی اشاره می کند.

مهدی کروبی در این پیام خطاب به رییس جمهور ایران آورده است: قدر مردم و حمایت آنان را بدانید، حال که خداوند عنایتی کرده از آرای‌شان پاسداری کنید، سعی کنید حقوق ملت- اصول مندرج در فصل سوم قانون اساسی اجرایی شود.

منبع: eghtesadiranonline

امضا كاربر
تنهایی را دوست دارم زیرا بی وفا نیست
تنهایی را دوست دارم زیرا عشق دروغی در ان نیست
تنهایی را دوست دارم زیرا تجربه کردم
تنهایی را دوست دارم زیرا خداوند هم تنهاست
تنهایی را دوست دارم زیرا در کلبه تنهایی هایم خواهم گریست و انتظار کشیدنم را پنهان خواهم
کرد...!

شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۲ ۱۷:۳۸ عصر
یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان - تالار گفتگوی ایرانیان © 1396.