به انجمن های تخصصی دانلود رایگان خوش آمدید

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان / تالار عمومی / تالار گفتگو عمومی / تالار اخبار و تازه ها / اخبار حوادث v / هفت كودك بر اثر انفجار مین در مریوان زخمی شدند

نام کاربری یا ایمیل:  
پسورد:     
ثبت نام | بازیابی پسورد
ثبت نام راهنما لیست اعضا مشاهده ارسال های جدید مشاهده ارسال های امروز
X اطلاعات تالار نشان میدهد که شما عضو نیستید. لطفا از این لینک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنید

ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

هفت كودك بر اثر انفجار مین در مریوان زخمی شدند

نویسنده پیام
*
اعتبار: 102
سپاس کرده: 5,543
سپاس شده: 4,567 در 2,694 موضوع

امتياز: 164,446.50

ارسال: #1
هفت كودك بر اثر انفجار مین در مریوان زخمی شدند
بدنبال انفجار مین در یكی از روستاهای اطراف شهر مریوان هفت كودك زخمی شدند.
بعد از ظهر جمعه یك مین بر جای مانده از هشت سال دفاع مقدس در یكی از روستاهای شهر مریوان منفجر شد و در جریان این انفجار هفت كودك مریوانی كه در محل مشغول بازی بودند به شدت زخمی شدند.

فرماندار شهرستان مریوان با اشاره به جزئیات وقوع این حادثه عنوان كرد: بر اساس گزارش های تهیه شده از سوی مسئولان، این کودکان از اهالی روستای نشکاش شهرستان مریوان بودند که روز گذشته حین بازی و با انفجار مین زخمی شده اند.

عبدالله رشیدی پور بیان كرد: این مین بر جای مانده از زمان جنگ تحمیلی بوده است كه به دلیل نا آشنایی این كودكان با خطرات آن و بازی با آن، مین منفجر شده و متاسفانه در جریان این انفجار هر هفت نفر آنها زخمی شدند.

وی ادامه داد: بعد از وقوع این حادثه و با حضور نیروهای امدادرسان کودکان زخمی شده، در بیمارستان های فجر و پور علی مریوان بستری شده اند.

فرماندار شهرستان مریوان با اشاره به اقدامات پزشكی صورت گرفته در شهرستان مریوان گفت: انگشتان یك پای یكی از این كودكان قطع شده است و چشم یك كودك دیگر نیز به شدت آسیب دیده است.

وی با اشاره به لزوم اطلاع رسانی به مردم در خصوص وجود مین های منفجر نشده در مناطق مرزی گفت: اطلاع رسانی لازم در این حوزه باید به مردم ارائه شود تا دیگر شاهد وقوع این اتفاقات نباشیم.

امضا كاربر
تنهایی را دوست دارم زیرا بی وفا نیست
تنهایی را دوست دارم زیرا عشق دروغی در ان نیست
تنهایی را دوست دارم زیرا تجربه کردم
تنهایی را دوست دارم زیرا خداوند هم تنهاست
تنهایی را دوست دارم زیرا در کلبه تنهایی هایم خواهم گریست و انتظار کشیدنم را پنهان خواهم
کرد...!

شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۲ ۱۹:۵۸ عصر
یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Icon13 شكنجه دو هفته‌اي در كلبه سرد كوهستاني nazanin 0 274 سه شنبه ۷ دي ۱۳۸۹ ۰۳:۳۴ صبح
آخرین ارسال: nazanin

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان - تالار گفتگوی ایرانیان © 1396.