به انجمن های تخصصی دانلود رایگان خوش آمدید
نام کاربری یا ایمیل:  
پسورد:     
ثبت نام | بازیابی پسورد
ثبت نام راهنما لیست اعضا مشاهده ارسال های جدید مشاهده ارسال های امروز
X اطلاعات تالار نشان میدهد که شما عضو نیستید. لطفا از این لینک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنیدارسال موضوع  ارسال پاسخ 
 
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

فال روزانه 11 / 10 / 1392

نویسنده پیام
*
ارسال ها: 2,081
اعتبار: 130
سپاس کرده: 6,340
سپاس شده: 6,018 در 3,049 موضوع

امتياز: 12,597.46

ارسال: #1
فال روزانه 11 / 10 / 1392
فال روزانه متولدین فروردین

امروز احساس می کنید باید خرید مهمی انجام دهید. این خرید شاید برای خانه یا تعمیر ماشین یا تجهیزات لازم و ضروری باشد. هر چه هست باید پولی را برای کاری مهم خرج کنید و نمی توانید با آن تفریح کنید یا لباس و زیروآلات بخرید. اما نگران نباشید این هزینه بسیار هم به نفع شما است و از هزینه های بزرگ تر شما را مصون می کند. در مورد مسایل احساسی نمی دانید چه اتفاقی در حال روی دادن است. اما در کنار فرد مورد علاقه خود احساس خوشحالی و امنیت دارید و این بسیار دلگرم کننده است. البته نمی توانید احساسات واقعی خود را به زبان بیاورید. اما این حس به زودی از بین می رود.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

امروز مسولیت و کار بسیاری دارید. از زندگی شخصی گرفته تا کارتان بسیار زیاد شده اند و باید همه آنها را به محو احسن انجام دهید. این فشار کاری روی شانه هایتان سنگینی می کنند و احساس خستگی می کنید. شاید لازم باشد در مورد برخی مسایل تجدید نظر کنید و بار مسوولیت های خود را تا اندازه ای کاهش دهید. باید کمی هم به فکر خودتان باشید. رابطه عاطفی شما نیز کمی دچار پیچیدگی شده است. نمی دانید باید چه کار کنید و چگونه موجب خرسندی فرد مورد علاقه خود شوید. بد نیست به رویاهای خود اجازه پرواز دهید و بگذارید خیالات برایتان تصمیم بگیرند.

فال روزانه متولدین خرداد

امروز فراز و فرودهای بسیاری در زندگی خود احساس خواهید کرد. تماس تلفنی خوشحال کننده ای دریافت می کنید و به دنبال آن نیز یک خبر بد می شنوید. بهتر است کنترل خود را از دست ندهید و با تمرکز کامل به همه مسایل رسیدگی کنید. از خبر خوش برای جرات گرفتن استفاده کنید و خبر بد را نیز با درایت خود سروسامان بدهید. این بهترین راه برای کنترل زندگی است. انرژی های امروز شما را به سمت انسان های جدید می کشاند. اگر مجرد هستید مطمئن باشید با فرد مورد علاقه خود آشنا خواهید شد. البته برای این موضوع باید کمی هیجان‌دوست باشید و بتوانید ریسک کنید. اما کنترل حرف ها و رفتارهای خود را داشته باشید تا دچار اشتباه نشوید.

فال روزانه متولدین تیر


خیلی به مسایل معنوی و ماورای علاقه دارید. همین مساله باعث می شود تا کشفیات متافیزیک جالبی بکنید. اما این کشفیات برای طولانی مدت برایتان جالب نخواهند بود و حتی شاید از آنها خجالت زده هم بشوید. اما نگران نباشید. این نیز روشی برای تعالی روح است و می توانید با تعلیمات درست معنوی خود را به مدارج بالاتری برسانید. امروز فردموردعلاقه تان با یک هدیه بسیار ارزشمند به سراغ شما می آید و باعث می شود تا رابطه معمولی شما بسیار صمیمی شود. این هدیه یک اثر هنری بسیار زیبا است و روح زیبایی‌دوست شما را بسیار خوشحال خواهد کرد.

فال روزانه متولدین مرداد


امروز چیزی در مورد یک دوست متوجه می شوید که باعث تعجب شما خواهد شد. این خبر چندان جالب نیست و متوجه مطالبی در مورد این فرد می شوید که قبلا نمی دانستید. همین مساله موجب می شود تصمیم بگیرید از این فرد دوری کنید و رابطه خود را تا حد زیادی محدود خواهید کرد. اما این را بدانید که همه انسان ها در زندگی خود نقاط منفی دارند . پس کمی بهتر در مورد انسان ها قضاوت کنید. اما در مورد رابطه عاشقانه، این موضوع درست برعکس است. نورهای امید به دل شما می تابند و بیش از پیش به فرد موردعلاقه خود علاقه مند خواهید شد. اگر هم مجرد هستید، می توانید یک عاشقانه زیبا را با فرد جدیدی آغاز کنید.

فال روزانه متولدین شهریور

مسوولیت های کار و زندگی بر زندگی عاطفی شما تاثیر می گذارند و تا اندازه ای آن را مختل می کنند. با اینکه خیلی دوست دارید با نامزدتان لحظه های خوبی داشته باشید اما شرایط کاری همه چیز را خراب می کند. این مساله موجب ناراحتی و ناامیدی شما می شود اما نگران نباشید. با کمی درایت می توانید هر دو طرف قضیه را به خوبی پیش ببرید. تا غروب کارهای خود را به انجام برسانید و پس از آن به عشقتان برسید و با هم لحظه های شادی را تجربه کنید.

فال روزانه متولدین مهر

زندگی روزمره امروز بیش از هر زمان دیگری کسل کننده و تکراری به نظر می رسد. اما می توانید با کمی فکر و ایده‌پردازی از دام این روزمرگی خلاص شوید و به سمت خوشحالی بیشتر پیش بروید. تضادهای روحی که تجربه می کنید کمی ناراحت کننده هستند اما شاید با بررسی دوباره جنبه های مختلف زندگی بتوانید آرامش را به روح خود بازگردانید. زندگی کوتاه است و باید با قدر دانستن لحظه ها، روح خود را نیز پرورش دهید. البته در مورد فردموردعلاقه تان دچار شک می شوید و می خواهید رازی که احساس می کنید از شما مخفی شده است را کشف کنید. اما پیش از این کار باید خود را در دل او جا کنید تا بتوانید رازهای دلش را کشف کنید.

فال روزانه متولدین آبانامروز با همه وجود هیجان زده و حساس هستید. با فرد موردعلاقه تان می توانید بهترین لحظه ها را تجربه کنید. مسوولیت هایتان را نیز با کمی درایت و اولویت بندی می توانید به انجام برسانید و نگرانی در این باره برایتان وجود ندارد. شاید حتی لازم باشد کارها را به فردا موکول کنید و بیشتر به زندگی عاطفی خود برسید. سوال های ذهنی شما پاسخ مشخصی ندارند. دوست دارید رازهایی را کشف کنید و امروز بیش از همیشه به این مساله اهمیت می دهید. اما بدانید امروز بهتر است به احساسات خود برسید تا کارهای دیگر.


فال روزانه متولدین آذر

امروز شاید تا حدی حس ناامیدی داشته باشید. نمی دانید راه درست برای رسیدن به اهدافتان چیست و خود را فرد بازنده ای می دانید که آرزوهایش محقق نشده اند. این طرز فکر همه روز شما را بی حوصله و عصبی می کند. اما واقع‌گرا باشید هرگز اهداف بزرگ را فراموش نکنید و بدانید در هر مسیری موانعی وجود دارند که باید از آنها عبور کنید. با کمی سخت کوشی می توانید به جایی که در نظر دارید برسید. اگر قرار است فرد دلخواه خود را ملاقات کنید، شاید کمی هیجان زده و عصبی باشید زیرا می خواهید از همه چیز خیلی سریع سر در بیاورید. بهتر است به جای گمانه‌زنی‌های ناراحت کننده، بیرون بروید و لحظه های خوبی با هم رقم بزنید.

فال روزانه متولدین دیامروز شاید یا تلفن نارحت کننده دریافت کنید. شاید یکی از پروژه های کاری شما به تعویق افتاده باشد اما چیزی برای نگران شدن وجود ندارد. همه این مشکلات موقتی هستند و نباید برای چنین رویدادهایی خود را ناراحت کنید. شما همیشه به بهترین نحو کارهایتان را انجام می دهید پس اجازه ندهید ناامیدی مانع از پیشرفتتان شود. کسی که تصور می کردید سرشار از هیجان و انرژی های مثبت است، امروز روی دیگری از خود نشان می دهد. به همین دلیل این فرصت را می یابید تا در مورد رابطه کنونی خود بهتر فکر کنید. لازم نیست بی احترامی یا گستاخی کنید اما بهتر است فاصله خود را با او حفظ کنید و در آینده به مرور از او جدا شوید.


فال روزانه متولدین بهمن

در چند روز اخیر انرژی زیادی داشته اید اما امروز همه آنها از بین می روند. همه روزها که قرار نیست با هیجان و خوشحالی سپری شوند. گاهی پیش می آید که انسان از مسایل ساده زندگی نیز ناامید و خسته می شود. اما این را همیشه در ذهن خود داشته باشید با یک برنامه ریزی درست و دقیق می توانید به آینده امید داشته باشید و همه روزها را با انجام کارهای مفید پشت سر بگذارید. امروز احساسات مخفی و پنهان فرد دلخواه خود را کشف خواهید کرد. اما نگران این هستید که این کشف روی تصمیم گیری جدی شما تاثیر منفی نگذارد زیرا نمی دانید این مساله تا چه اندازه واقعی است. بهتر است همه جوانب رابطه خود را بسنجید و فعلا هیچ اقدامی نکنید.

فال روزانه متولدین اسفند


هدفی که برای آن تلاش می کنید، به طور موقت متوقف خواهد شد. اما این مانع موقتی است و پس از مدتی از بین خواهد رفت. پس ناامید نشوید و با برطرف کردن آنها دوباره به سمت تحقق آرزوهای خود پیش بروید. در هر راهی مشکلات وجود دارند. فقط باید چشمان خود را باز کنید و هرگز امیدتان را از دست ندهید. در رابطه عاشقانه خود کمی دچار اشتباه می شوید و خیلی هم اصرار دارید که حق با شما است. اما بیهوده اصرار نکنید تا در انتها موجب شرمساری شما نشود. بهتر است امروز بیرون بروید و از وجود کنونی خود لذت ببرید.

امضا كاربر
تو ازمن میگذری
من از نفس هابم
این میان چیزی
شبیه زندگی..
گم میشود
چهار شنبه ۱۱ دي ۱۳۹۲ ۱۱:۳۳ صبح
یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
1 کاربر به دلیل این ارسال از !fand0q! سپاسگزاری کرده است. هانـا
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 


موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  فال روز پنجشنبه 29 اسفند 1392 پسربد 0 215 چهار شنبه ۲۸ اسف ۱۳۹۲ ۱۷:۵۳ عصر
آخرین ارسال: پسربد
  فال روز چهارشنبه 28 اسفند 1392 پسربد 0 216 سه شنبه ۲۷ اسف ۱۳۹۲ ۲۰:۵۴ عصر
آخرین ارسال: پسربد
  فال روز سه شنبه 27 اسفند 1392 پسربد 0 184 دو شنبه ۲۶ اسف ۱۳۹۲ ۱۷:۲۱ عصر
آخرین ارسال: پسربد
  فال روز دوشنبه 26 اسفند 1392 پسربد 0 247 يك شنبه ۲۵ اسف ۱۳۹۲ ۱۲:۴۱ عصر
آخرین ارسال: پسربد
  فال روز یکشنبه 25 اسفند 1392 پسربد 0 215 شنبه ۲۴ اسف ۱۳۹۲ ۱۳:۴۳ عصر
آخرین ارسال: پسربد
  فال روز شنبه 24 اسفند 1392 پسربد 0 223 شنبه ۲۴ اسف ۱۳۹۲ ۱۳:۲۵ عصر
آخرین ارسال: پسربد
  فال روزانه 23 / 12 / 1392 !fand0q! 0 360 جمعه ۲۳ اسف ۱۳۹۲ ۱۲:۰۴ عصر
آخرین ارسال: !fand0q!

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان - تالار گفتگوی ایرانیان © 1397.