به انجمن های تخصصی دانلود رایگان خوش آمدید

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان / تالار عمومی / تالار گفتگو عمومی / تالار اخبار و تازه ها / اخبار ورزشی v / مسی بعد از انتخاب رونالدو چه گفت؟

نام کاربری یا ایمیل:  
پسورد:     
ثبت نام | بازیابی پسورد
ثبت نام راهنما لیست اعضا مشاهده ارسال های جدید مشاهده ارسال های امروز
X اطلاعات تالار نشان میدهد که شما عضو نیستید. لطفا از این لینک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنید

ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مسی بعد از انتخاب رونالدو چه گفت؟

نویسنده پیام
*
اعتبار: 87
سپاس کرده: 40
سپاس شده: 541 در 310 موضوع

امتياز: 56,194.60

ارسال: #1
mushroom مسی بعد از انتخاب رونالدو چه گفت؟
مسی بعد از انتخاب رونالدو چه گفت؟
لیونل مسی در واکنش به انتخاب کریستیانو رونالدو به عنوان بازیکن سال جهان عنوان کرد:رونالدو بازیکن بزرگی است.بنابراین حرف دیگری برای گفتن وجود ندارد.سال خوبی برای هر سه ما بود و این دلیل حضور ما در مراسم بود.هر فردی هم که این جایزه را برد،شایستگی آن را داشت.

وی ادامه داد:نمی دانم آیا مصدومیتم در عدم انتخابم تاثیر داشت یا نه اما من دوره نسبتا طولانی خارج از میدان بودم.این بدان معناست که در پایان لیگ قهرمانان در شرایط ایده آل نبودم و همچنین فصل را با آسیب دیدگی شروع کردم.با این وجود معتقدم رونالدو با شایستگی که داشت این جایزه را از آن خود کرد.

مسی افزود:می خواستم امسال هم جایزه بهترین بازیکن سال را بگیرم.من همیشه چنین انگیزه ای دارم.با این وجود اعتراضی ندارم و معتقدم رونالدو شایسته این جایزه بود.

امضا كاربر
Abuوقتی با خدا گل یا پوچ بازی میکنی نترس تو برنده ای چون خدا همیشه دو دستش پره AbuAbu
جمعه ۴ بهم ۱۳۹۲ ۱۱:۰۵ صبح
یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان - تالار گفتگوی ایرانیان © 1397.