به انجمن های تخصصی دانلود رایگان خوش آمدید
نام کاربری یا ایمیل:  
پسورد:     
ثبت نام | بازیابی پسورد
ثبت نام راهنما لیست اعضا مشاهده ارسال های جدید مشاهده ارسال های امروز
X اطلاعات تالار نشان میدهد که شما عضو نیستید. لطفا از این لینک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنید

ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

یک شب پرهیجان با «حس قشنگ»

نویسنده پیام
*
اعتبار: 53
سپاس کرده: 942
سپاس شده: 1,501 در 701 موضوع

امتياز: 139,449.00

ارسال: #1

نخستین کنسرت «امیر یگانه» در سالن اریکه ایرانیان برگزار شد؛

موسیقی ما – بالاخره انتظارات هواداران امیر یگانه پایان یافت و او توانست نخستین کنسرتش را در تهران برگزار کند. این کنسرت 29 دی ماه 1392، به همت موسسه نوای نی لبک شرقی به مدیریت علی و ایمان آقایی نسب در سالن اریکه ایرانیان برگزار شد.

کنسرت با پخش کلیپی از قطعه تازه منتشر شده «یکی دیگه» که امیر یگانه در آن در حال خواندن این قطعه بود آغاز شد. از میانه های کلیپ، یگانه با همان لباسی که در کلیپ بر تن داشت، ناگهان وارد سالن شد و حضار را غافلگیر کرد! او ادامه این قطعه را به صورت زنده خواند.

پس از پایان این قطعه، اعضای گروه روی استیج آمدند و پشت سازهای خود مستقر شدند. تنظیم قطعات و رهبری ارکستر امیر یگانه در این کنسرت را «میلاد فاضلی»، موزیسین با استعدادی که این روزها بسیار فعال است، بر عهده داشت.

«با تو هستم» قطعه بعدی این کنسرت بود که باعث شد شور و هیجان سالن بالا رود. سپس امیر یگانه قطعات «چقد خوبه»، «عاشقم» و «گفتم نرو» را اجرا کرد.

بعد از اجرای این قطعات، نوبت به قطعه ی مشهور و پرطرفدار «حس» رسید که از ابتدای برنامه بارها توسط حضار درخواست شده بود. یگانه در پایان این قطعه که با همخوانی مردم همراه بود، از «زانیار خسروی» بابت تنظیم آن تشکر کرد. کلیپ اجرای قطعه «حس» را می توانید از موسیقی ما ببینید و دانلود کنید.

در ادامه، اعضای ارکستر به جلوی سن رفته و پس از استقرار روی صندلی ها، با گیتار یگانه را همراهی کردند. «تو بدون اینو»، «بارون»، «نرو»، «رویا» و «گاهی گداری» قطعاتی بودند که در بخش آنپلاگد به اجرا در آمدند.

بعد از این بخش، یگانه «بی تابی» و «این روزا» از آلبوم جدیدش را خواند و سپس به اجرای «من بودم و تو» از آلبوم اول پرداخت. او از «سیروان خسروی» برای تنظیم این قطعه و سایر قطعات آلبوم «بی تو تنهام» سپاسگزاری کرد.

«منو آروم کن» قطعه ای بود که برای پایان برنامه در نظر گرفته شده بود. اما پس از آن بنا به درخواست حضار، قطعات «با تو هستم» و «حس» بار دیگر اجرا شدند تا یگانه کنسرتش را در اوج هیجان به پایان برساند.

میلاد فاضلی (تنظیم کننده، رهبر ارکستر، نوازنده پیانو و کیبورد)، میلاد مجذوب (گیتار الکتریک)، حامد محمودیان (گیتار نایلون)، امین آرمان (ساکسفون)، آرمین شریفپور (درامز)، مجتبی کشاورز (گیتار بیس)، علیرضا کریمی (پرکاشن و کوبه ای)، اعضای گروه ارکستر امیر یگانه بودند.

مجید مظفری و فرزندش، امید حاجیلی، محمد زارع، سیاوش صدری، رامین رعیت، مانی جهانتاب، محسن افشانی، علی نیکونیا، پرند زاهدی، ناصر زینعلی، حمیدرضا حسینخانی، حامد محقق و احسان حق شناس از جمله چهره های عرصه سینما و موسیقی بودند که به تماشای نخستین کنسرت «امیر یگانه» نشستند.

علی رغم اینکه این کنسرت اولین تجربه اجرای زنده امیر یگانه بود، وی توانست به خوبی صحنه را مدیریت کند و اجرای قابل قبولی از خود ارائه دهد. یگانه به زودی کنسرتهای بعدی اش را در تهران و شهرستانها برگزار خواهد کرد و با توجه به کنسرت موفقش در اریکه ایرانیان، پیش بینی می شود از برنامه های بعدی او نیز استقبال به عمل آید.

امضا كاربر
ﺳﮑﻮﺕ ﮐﻦ !..
ﻫﻨﮕﺎﻣﯿﮑﻪ ﻧﻤﯿﺪﺍﻧﯽ ﭼﻪ ﺑﮕﻮﯾﯽ، ﭼﻪ ﭘﺎﺳﺦ ﺩﻫﯽ ﻭ ﯾﺎ ﭼﻄﻮﺭ ﺑﮕﻮﯾﯽ, ﻓﻘﻂ
ﺳﮑﻮﺕ ﮐﻦ!
ﮔﺎﻫﯽ ﻧﮕﻔﺘﻦ ﺷﯿﺮﯾﻦ ﺗﺮ ﺍﺯ ﮔﻔﺘﻦِ ﺳﺨﻨﺎﻥِ ﺁﺷﻔﺘﻪ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﺩﺭ ﻟﺤﻈﻪ ﺗﻮ ﺭﺍ
ﺳﺒﮏ ﻣﯿﮑﻨﺪ ... ﺩﺭ ﺁﻥ ﻟﺤﻈﻪ ﺳﮑﻮﺕ ﮐﻦ .
ﯾﮏ ﻭﻗﺘﻬﺎﯾﯽ ﺳﻌﯽ ﮐﻦ ﭼﺸﻤﺎﻧﺖ ﺭﺍ ﺑﺒﻨﺪﯼ ﺑﺮ ﺣﺮﻓﻬﺎﯼ ﻧﯿﺶ ﺩﺍﺭ، ﺳﮑﻮﺕ ﮐﻨﯽ
ﻭ ﺑﻪ ﺯﺑﺎﻧﺖ ﺍﺟﺎﺯﻩ ﺩﻫﯽ ﺳﮑﻮﺕ ﺭﺍ ﺗﻤﺮﯾﻦ ﮐﻨﺪ ...
ﺁﻥ ﺭﻭﺯﻫﺎ ﮐﻪ ﻧﻔﻬﻤﯿﺪﯼ ﭼﻪ ﺷﺪ ﻭ ﺍﺯ ﮐﺠﺎ ﺑﺮ ﺳﺮﺕ ﺁﻭﺍﺭِ ﻣﺼﯿﺒﺖ ﺁﻣﺪ، ﮐﺴﯽ ﺭﺍ
ﻣﻘﺼﺮ ﻧﮑﻦ, ﺳﮑﻮﺕ ﮐﻦ ﺗﺎ ﺩﻟﯿﻞِ ﺍﺻﻠﯽ ﺭﺍ، ﺩﺭ ﺁﺭﺍﻣﺶ ﺑﯿﺎﺑﯽ !
ﺩﻗﯿﻘﻪ ﻫﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺣﺲِ ﺍﻧﻔﺠﺎﺭ ﺩﺭ ﺳﻠﻮﻟﻬﺎﯾﺖ ﺗﻮ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺩﺭﻭﻥ ﻣﯿﺨﻮﺭﺩ, ﺳﮑﻮﺕ
ﺭﺍ ﺗﺠﺮﺑﻪ ﮐﻦ
جمعه ۴ بهم ۱۳۹۲ ۱۷:۰۹ عصر
یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان - تالار گفتگوی ایرانیان © 1397.