به انجمن های تخصصی دانلود رایگان خوش آمدید

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان / انجمن های صوتی و تصویری (فیلم ، سریال ، موزیک ) / انجمن های موسیقی تالار دانلود رایگان / اخبار موسیقی ایران v / علی عبدالمالکی: دغدغه اصلی این روزهای من جمع آوری آلبوم است

نام کاربری یا ایمیل:  
پسورد:     
ثبت نام | بازیابی پسورد
ثبت نام راهنما لیست اعضا مشاهده ارسال های جدید مشاهده ارسال های امروز
X اطلاعات تالار نشان میدهد که شما عضو نیستید. لطفا از این لینک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنیدارسال موضوع  ارسال پاسخ 
 
امتیاز موضوع:
 • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

علی عبدالمالکی: دغدغه اصلی این روزهای من جمع آوری آلبوم است

نویسنده پیام
*
ارسال ها: 1,503
اعتبار: 53
سپاس کرده: 942
سپاس شده: 1,501 در 701 موضوع

امتياز: 139,449.00

ارسال: #1
علی عبدالمالکی: دغدغه اصلی این روزهای من جمع آوری آلبوم است
در گفتگو با سایت «موسیقی ما» عنوان شد؛

علی عبدالمالکی: دغدغه اصلی این روزهای من جمع آوری آلبوم است

موسیقی ما – ورود «علی عبدالمالکی» به عرصه رسمی موسیقی با کنسرت همراه بود و او در اسفند سال 90 قول انتشار آلبوم را هم داد. او پس از کنسرت مهرماه سالن میلاد نمایشگاه در گفتگو با سایت «موسیقی ما» رسما اعلام کرد که تا زمان انتشار آلبوم جدید در تهران روی صحنه نمی روم. در این ایام نام علی عبدالمالکی در رسانه ها بسیار کمرنگ بود و به همین دلیل چند دقیقه ای را با وی گپ زدیم و از جزئیات آلبوم جدید وی هم مطلع شدیم.
 • *در این مدت که تقریبا همه از «علی عبدالمالکی» بی خبر بودند او مشغول انجام چه کارهایی بود؟
دغدغه اصلی این روزهای من جمع آوری آلبوم است و به شدت پیگیر هستم. انشالله یک آلبوم خیلی خوب در مرحله تولید قرار دارد که کارهای پایانی را طی می کند. امیدوارم هرچه زودتر کارها به اتمام برسد و روانه بازار شود و بعد این همه انتظار بتوانیم جوابگوی طرفداران عزیزم باشیم.
 • *می توانید زمانی را هر چند غیرقطعی برای انتشار اثر بیان کنید؟
یک سری مشکلاتی پیش می آید که اصلا به من هم مربوط می شود ولی متاسفانه برخی از مخاطبان من گلایه می کنند. واقعا مشکلات از طرف بنده نیست و آن کارهایی که به خودم مربوط بوده است را در آلبوم انجام داده ام. یک سری مشکلاتی هست که نمی توان عنوان کرد ولی گریبانگیر من شده است. بعد از این همه مدت هنوز هم آن سختی ها و سنگ اندازی ها هست. همه مخاطبان عزیز مطمئن باشند که آلبوم منتشر می شود و دیر یا زود دارد ولی سوخت و سوز ندارد! البته آنقدر هم دیر نیست!
 • *یک مساله ای که دیگر در بین طرفداران شما کم کم دارد تبدیل به شایعه می شود این است که آیا از لحاظ مجوز فعالیت با مشکلی مواجه شده اید؟
خیر. در مقوله مجوز هیچ مشکلی ندارم. مشکلاتی دیگر است که به سنگ اندازی برخی از دوستان مربوط می شود ولی حل شدنی است و همه مشکلات حل می شود.
 • *تیم تولید آلبوم جدید چه کسانی هستند؟
در بخش ترانه سرایی از حضور «علیرضا مرتضی قلی» ، «مریم اسدی» ، «امیر پیرنهان» ، «زهرا عاملی» و «مهرزاد امیرخانی» بهره بردیم و خودم هم چند ترانه دارم. در قسمت آهنگسازی تمامی ملودی ها به جز یک مورد برای خودم است و ملودی آن اثر هم توسط «مرتضی پاشایی» ساخته شده است. «امیر فتحی» ، «مهران عباسی» ، «کوشان حداد» ، «امیربهادر دهقان» و «معین راهبر» در بخش تنظیم حضور دارند و بنده نیز چند تنظیم را انجام داده ام.
 • *از زمستان سال گذشته تا تقریبا بهار امسال ، شما در فواصل زمانی کوتاه تک قطعاتی را منتشر می کردید و الان دیگر خیلی وقت است که از آن قطعات خبری نیست. دلیل این مساله چیست؟
بیشتر بر روی آلبوم تمرکز دارم. ولی بعضی از عزیزانی که اسم آنها طرفدار نیست بلافاصله پس از انتشار این تک قطعات کامنت های عجیب و غریب می گذاشتند. واقعا برای خودم خسته کننده شده بود و صحبت های این دوستان آزارم می داد. فکر کنم اگر روی آلبوم بیشتر تمرکز کنم فکر می کنم که بیشتر جواب بگیرم و برای انتشار آن قطعات وقت هست! آلبوم بسیار مهم است زیرا حق طرفداران است.
 • *قطعات آلبوم جدید با فضای تک قطعاتی که از شما شنیدیم تفاوت دارد؟
تفاوت های زیادی وجود دارد ولی آنگونه نیست که بگویم ناگهان شوک شوند. سبک و سیاق کارها خیلی نسبت به قبل فرق کرده است زیرا ما باید سبک خودمان را به موزیک روز دنیا هم نزدیک کنیم. سعی کردم با دوستانی همکاری داشته باشم که در حیطه کار خود بهترین هستند. مطمئن هستم که آلبوم خیلی بیشتر از آنکه انتظار دارند روی مخاطبان تاثیر می گذارد.
 • *از کنسرت ها چه خبر؟
قرار است که به بیشتر شهرستانها سفر کنیم و اجرای برنامه داشته باشیم ولی با امیر فتحی عزیز و اعضای گروه مشغول تمرین برای اجرا در جشنواره موسیقی فجر هستیم. مطمئن هستم که طرفداران ما را تنها نمی گذارند و در آنجا هم ما را حمایت می کنند تا بتوانیم یک اجرای خیلی خوب داشته باشیم که این اتفاق بسیار مهم است.
 • *اجرای برنامه در جشنواره موسیقی با سایر اجراها تفاوتی هم دارد؟
از لحاظ کار ما که تفاوتی ندارد و مثل همیشه سعی می کنیم بهترین ها را روی استیج ارائه کنیم ولی یک رقابتی هست که خیلی خوب است. این اولین بار است که وارد جشنواره شده ام و برای خودم یک اتفاق خیلی خوب است.
 • *و کلام آخر؟
فقط از طرفداران عزیز می خواهم که مثل همیشه صبر و حوصله داشته باشند. می خواهم بدانم که واقعا مشکل از طرف من نبوده است و هیچ کم کاری نکردم. هیچ خواننده ای دوست ندارد که کارش دستخوش تاخیر شود و طرفدارانش دلگیر شوند اما یک مشکلاتی ایجاد شد که واقعا از توان من خارج بود. من هیچ کاری نمی توانستم انجام بدهم. دوست دارم باز هم حمایت و صبر کنند و هیچ توهینی به هیچ شخصی نداشته باشند.


امضا كاربر
ﺳﮑﻮﺕ ﮐﻦ !..
ﻫﻨﮕﺎﻣﯿﮑﻪ ﻧﻤﯿﺪﺍﻧﯽ ﭼﻪ ﺑﮕﻮﯾﯽ، ﭼﻪ ﭘﺎﺳﺦ ﺩﻫﯽ ﻭ ﯾﺎ ﭼﻄﻮﺭ ﺑﮕﻮﯾﯽ, ﻓﻘﻂ
ﺳﮑﻮﺕ ﮐﻦ!
ﮔﺎﻫﯽ ﻧﮕﻔﺘﻦ ﺷﯿﺮﯾﻦ ﺗﺮ ﺍﺯ ﮔﻔﺘﻦِ ﺳﺨﻨﺎﻥِ ﺁﺷﻔﺘﻪ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﺩﺭ ﻟﺤﻈﻪ ﺗﻮ ﺭﺍ
ﺳﺒﮏ ﻣﯿﮑﻨﺪ ... ﺩﺭ ﺁﻥ ﻟﺤﻈﻪ ﺳﮑﻮﺕ ﮐﻦ .
ﯾﮏ ﻭﻗﺘﻬﺎﯾﯽ ﺳﻌﯽ ﮐﻦ ﭼﺸﻤﺎﻧﺖ ﺭﺍ ﺑﺒﻨﺪﯼ ﺑﺮ ﺣﺮﻓﻬﺎﯼ ﻧﯿﺶ ﺩﺍﺭ، ﺳﮑﻮﺕ ﮐﻨﯽ
ﻭ ﺑﻪ ﺯﺑﺎﻧﺖ ﺍﺟﺎﺯﻩ ﺩﻫﯽ ﺳﮑﻮﺕ ﺭﺍ ﺗﻤﺮﯾﻦ ﮐﻨﺪ ...
ﺁﻥ ﺭﻭﺯﻫﺎ ﮐﻪ ﻧﻔﻬﻤﯿﺪﯼ ﭼﻪ ﺷﺪ ﻭ ﺍﺯ ﮐﺠﺎ ﺑﺮ ﺳﺮﺕ ﺁﻭﺍﺭِ ﻣﺼﯿﺒﺖ ﺁﻣﺪ، ﮐﺴﯽ ﺭﺍ
ﻣﻘﺼﺮ ﻧﮑﻦ, ﺳﮑﻮﺕ ﮐﻦ ﺗﺎ ﺩﻟﯿﻞِ ﺍﺻﻠﯽ ﺭﺍ، ﺩﺭ ﺁﺭﺍﻣﺶ ﺑﯿﺎﺑﯽ !
ﺩﻗﯿﻘﻪ ﻫﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺣﺲِ ﺍﻧﻔﺠﺎﺭ ﺩﺭ ﺳﻠﻮﻟﻬﺎﯾﺖ ﺗﻮ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺩﺭﻭﻥ ﻣﯿﺨﻮﺭﺩ, ﺳﮑﻮﺕ
ﺭﺍ ﺗﺠﺮﺑﻪ ﮐﻦ
سه شنبه ۸ بهم ۱۳۹۲ ۰۱:۲۲ صبح
یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 


تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان - تالار گفتگوی ایرانیان © 1397.