به انجمن های تخصصی دانلود رایگان خوش آمدید

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان / تالار عمومی / تالار گفتگو عمومی / تالار اخبار و تازه ها / اخبار ورزشی v / حمله تیموریان به فردوسی پور و پرسپولیسی‌ها

نام کاربری یا ایمیل:  
پسورد:     
ثبت نام | بازیابی پسورد
ثبت نام راهنما لیست اعضا مشاهده ارسال های جدید مشاهده ارسال های امروز
X اطلاعات تالار نشان میدهد که شما عضو نیستید. لطفا از این لینک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنید

ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

حمله تیموریان به فردوسی پور و پرسپولیسی‌ها

نویسنده پیام
*
اعتبار: 72
سپاس کرده: 6,187
سپاس شده: 3,031 در 1,426 موضوع

امتياز: 38,147.15

ارسال: #1
Icon13 حمله تیموریان به فردوسی پور و پرسپولیسی‌ها
[color=#fff]خود جناب مظفری زاده ، به خوبی نزدیک صحنه ها بود اگر اتفاقی می افتاد مرا جریمه می کرد . چون یک تنه مقابل پرسپولیس ایستادم مرا جریمه کردند[/color]
به گزارش پارس به نقل از جام، آندرانیک تیموریان ، نام بازیکن ملی پوشی است که این روزها خیلی سر زبان ها افتاده است . از رسانه های مکتوب گرفته تا دوربین های این برنامه و آن برنامه تلویزیونی ، این روزها ستاره ارمنی تیم ملی را شکار سوژه خود کرده و برای اتفاقات حول و حوش این بازیکن ساعت ها وقت می گذارند و تیترهای درشت برایش خرج می کنند !

بعد از جدال استقلال مقابل هم نام اهوازی بود که بازی آندو با چاشنی خشونت دستمایه شانتاژ رسانه ای شد که اتفاقات رخ داده در دربی هفتاد و هشتم پایتخت به آن دامن زد و در نهایت ۸۰ ملیون ریال جریمه نقدی و یک جلسه محرومیت از بازی برای ایم پای ثابت تیم کروش به همراه داشت .

در ادامه سریال اتفاقات آندو ، این بار با اتفاقی که در میکسدزون ورزشگاه آزادی بعد از بازی استقلال مقابل ذوب آهن رخ داده و البته شاهدی هم نداشت ! ، موج خبری دیگری درباره درگیری تیموریان با خانزاده و حدادی فر از تیم اصفهانی به رسانه های رراه پیدا کرد و علاوه بر آن دوربین های تلویزیونی در حال مدعی داشتن تصویر از این اتفاق شدند که درهای بسته شاهدی را به پای ماجرا راه نداده بود !
با این همه تیموریان امروز در جمعی خصوصی نسبت به این اتففاق واکنش نشان داده و گفته است که هیچ کس چنین صحنه ای را ندیده و من تعجب می کنم که رسانه ها چطور به رغم ندیدن آن خبری را منتشر کرده اند .

وی ادامه داده : صدای من همیشه بالا است و اگر فریاد هم نزنم بلند به نظر می رسد ، در آن اتفاق هم من هیچ درگیری با بازیکنان ذوب آهن نداشتم و حتی خانزاده هم که بازیکن محجوب و مودبی است از این خبر اعلام بی خبری کرده .

تیموریان با اشاره به انتشار خبر آن اتفاق هم گفته : یکی از خبرنگاران اصفهانی این خبر را با عنوان درگیری منتشر کرده که من به شخصه پیگیر این مسئله خواهم بود .

وی با گلایه از خبر محرومیتش افزوده : مگر من در بازی با پرسپولیس چه کار کردم که بخواهند محرومم کنند ، خود جناب مظفری زاده که از داورانم خوب فوتبال است ، به خوبی نزدیک صحنه ها بود اگر اتفاقی می افتاد ، مرا جریمه می کرد . چون یک تنه مقابل پرسپولیس ایستادم مرا جریمه کردند .

تیموریان با اشاره به اینکه چرا باید یک برنامه تلویزیونی مرجع داوری باشد ادامه داده : مگر می شود که یک برنامه تلویزیونی بخواهد برای داوری مرجع باشد ؟ یکباره خود عادل بیاید بازی ها را داوری کند .
آندو در آخر نیز اضافه کرده : به هر حال امیرخان به خوبی در این ماجرا از من حمایت کردند و من از حمایت شان تشکر می کنم .

با همه این اشارات و تفاسیر باید به نظاره نشست و دید که برنامه نود که مدعی داشتن تصاویری از این اتفاق بوده ، آیا آن را امشب روی آنتن سومین شبکه سیما خواهد برد ؟
parsnews.com

امضا كاربر

مرا دوست بدار اندکی ، ولی طولانی...

لطفا در استفاده از دکمه سپاس خساست به خرج ندهید!!!

CaiCaiCaiCaiCaiCaiCai
سه شنبه ۸ بهم ۱۳۹۲ ۱۱:۵۹ صبح
یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حمدی‌نژاد: با غیرت قطری‌ها را می‌بریم پاندانه 0 174 دو شنبه ۱۹ بهم ۱۳۹۴ ۱۷:۳۷ عصر
آخرین ارسال: پاندانه
  فان‌خال:چلسی‌راببریم،شانس‌قهرمانی‌پیدامی‌کنیم پاندانه 0 238 جمعه ۱۶ بهم ۱۳۹۴ ۲۳:۰۷ عصر
  هیدینک:ماجرای‌جدایی،تاثیری‌روی‌جان‌تری‌نداشت پاندانه 0 211 جمعه ۱۶ بهم ۱۳۹۴ ۲۲:۱۴ عصر
  میهایلوویچ:‌بهترین‌شب‌مربی‌گری‌ام‌راسپری‌کردم پاندانه 0 222 دو شنبه ۱۲ بهم ۱۳۹۴ ۱۳:۴۵ عصر
  اینفانتینو:تعداد‌تیم‌های‌جام‌جهانی‌را افزایش‌می‌دهم پاندانه 0 236 سه شنبه ۲۹ دي ۱۳۹۴ ۲۳:۰۴ عصر
  کلوپ:برای‌قهرمانی‌درجام‌حذفی‌واتحادیه‌می‌جنگیم پاندانه 0 239 پنج شنبه ۱۷ دي ۱۳۹۴ ۱۸:۲۹ عصر
  سپاهان در انتظار آی‌تی‌سی برزیلی‌ها پاندانه 0 230 چهار شنبه ۲ دي ۱۳۹۴ ۱۷:۰۰ عصر

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان - تالار گفتگوی ایرانیان © 1397.