به انجمن های تخصصی دانلود رایگان خوش آمدید

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان / تالار عمومی / تالار گفتگو عمومی / تالار اخبار و تازه ها / اخبار اجتماعی v / این خانواده چندین ماه است که گوشت نخورده اند!

نام کاربری یا ایمیل:  
پسورد:     
ثبت نام | بازیابی پسورد
ثبت نام راهنما لیست اعضا مشاهده ارسال های جدید مشاهده ارسال های امروز
X اطلاعات تالار نشان میدهد که شما عضو نیستید. لطفا از این لینک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنید

ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

این خانواده چندین ماه است که گوشت نخورده اند!

نویسنده پیام
*
اعتبار: 95
سپاس کرده: 7,593
سپاس شده: 5,831 در 3,205 موضوع

امتياز: 5,410.50

ارسال: #1
این خانواده چندین ماه است که گوشت نخورده اند!
به گزارش شيعه آنلاين، خبرنگار افتخاري ما در شهر اصفهان با ارسال اين مطلب، از وضعيت دلخراش و تأسف بار يک خانواده نيازمند خبر داد.

او در اين باره گفت: در نزديکي منزل ما خانواده اي که همه اعضاي آن هم از نسل سادات اهل بيت (ع) هستند، زندگي مي کنند. پدر اين خانواده جانباز موجي است از همين رو نمي تواند کار کند و خانه نشين است.

خبرنگار ما افزود: بررسي هايي که بنده انجام داده ام نشان مي دهد که اين خانواده به دليل فقر شديد، علاوه بر داشتن مشکل در تهيه مايحتاج اوليه، حدود 5 ماه است که حتي يک تکه گوشت هم نخورده اند. وقتي خواستم اين گزارش را درباره آنان تهيه کنم، آنها که بسيار آبرومند هستند، از من خواستند که نام و يا عکسي از آنها منتشر نکنم تا به اصطلاح آبرويشان نرود.

او در پايان گفت: با انداختن نگاهي به چهره پدر اين خانواده که معلوم است شرمنده زن و بچه اش شده، مي توان فهميد که او در دلش مي گويد «اي کاش در دوران حکومت اميرالمؤمنين حضرت علي عليه السلام مي زيستم تا هيچ گرسنه اي شب سر بر بالين نمي نهاد».

از شما ملت نيکوکار که همواره به ياري هموطنانتان مي پردازيد تقاضا دارم حداقل براي تهيه کمترين مقدار گوشت، به اين خانواده کمک کنيد.

شماره عابر بانک: 6037991150464380 ندا فرزام نيا

شماره تماس: 09133293544

منبع خبر:تابناک

امضا كاربر

پنج شنبه ۱۰ بهم ۱۳۹۲ ۱۳:۴۱ عصر
یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان - تالار گفتگوی ایرانیان © 1397.