به انجمن های تخصصی دانلود رایگان خوش آمدید

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان / تالار عمومی / انجمن ورزش / تالار فوتبال / بخش هواداران تيم سپاهان v / خلعتبري: خط حمله سپاهان مثلت برمودا شده است

نام کاربری یا ایمیل:  
پسورد:     
ثبت نام | بازیابی پسورد
ثبت نام راهنما لیست اعضا مشاهده ارسال های جدید مشاهده ارسال های امروز
X اطلاعات تالار نشان میدهد که شما عضو نیستید. لطفا از این لینک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنید

ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

خلعتبري: خط حمله سپاهان مثلت برمودا شده است

نویسنده پیام
*
اعتبار: 229
سپاس کرده: 3,621
سپاس شده: 4,533 در 2,255 موضوع

امتياز: 1,154,086.33

ارسال: #1
arrow_go خلعتبري: خط حمله سپاهان مثلت برمودا شده است
محمد رضا خلعتبری در فصل جدید خیلی زود پایش به گل باز شد و در دومین هفته برای سپاهان گلزنی کرد. او در تلاش است تا به این روند ادامه بدهد و با پیراهن سپاهان مجدداً ملی پوش شود.

خلعتبري خط حمله سپاهان را خط حمله ای قوی و ترسناک و آن را چیزی شبیه به مثلث برمودا عنوان می‌کند. او در مورد وضعيت سپاهان، گلي كه به ثمر رساند و مسائل ديگر به سوالات خبرنگاران پاسخ مي‌دهد.

خیلی زود در سپاهان پایت به گلزنی باز شد.
از این بابت خیلی خوشحالم. سعی ام این است تا این روند را ادامه بدهم و دوست ندارم مقطعی باشد. می خواهم با پیراهن سپاهان دوباره به تیم ملی برسم. شرایطم خیلي خوب است و می توانم در سپاهان به اهدافی که می خواهم برسم و با پیراهن این تیم دوباره ملی پوش شوم.
در مورد بازي با گسترش چه صحبتي داري؟
خیلی خوب بازی کردیم. می توانستیم به گسترش گل های بیشتری هم بزنيم. سپاهان در این دو بازی ثابت کرده که عزم خود را برای قهرمانی در هر دو جام جزم کرده است. این توانایی را در تیم مان می بینم که بتواند با قدرت برای کسب هر دو جام بجنگد.
در تیمی بازی می کنی که خط حمله اش زهردارترین خط حمله لیگ است. نظر خودت چیست؟

سپاهان نه تنها در خط حمله بلکه در تمامی خطوط بهترین ها را در اختیار دارد. در خط حمله سپاهان یک مثلث تشکیل شده است. مثلثی که نام آنرا برمودا گذاشته ام. خط حمله ای که داریم باعث ترس تمامی مدافعان لیگ می شود. خوشحالم که این فصل در سپاهان حضور دارم. بازی قبل سوکای گل زد. این بار من زدم و پریرا. بازی آینده دیگر نوبت شریفی است و اکثر توپ ها را به او می دهیم تا گل بزند. نوبتی هم که باشد نوبت شریفی است.

یعنی تو برای استقلالی ها گل کنار نگذاشتی؟
خیلی دوست دارم در این بازی گلزنی کنم. یک گل برای استقلال کنار گذاشته ام و تمام تلاشم را می کنم تا دروازه این تیم را باز کنم و به هدفم برسم.
پیش بینی ات از این بازی چیست؟
دنبال این هستیم تا به روند پیروزی هایمان ادامه بدهیم. اجازه نخواهیم داد که نوار پیروزی هایمان پاره شود. استقلالی ها باید خودشان را برای پشت سرگذاشتن سخت ترین بازی فصل شان آماده کنند.

lمنبع :http://fooladsepahansport.com
يك شنبه ۱۹ مرد ۱۳۹۳ ۱۳:۲۹ عصر
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان - تالار گفتگوی ایرانیان © 1396.