به انجمن های تخصصی دانلود رایگان خوش آمدید

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان / تالار عمومی / انجمن ورزش / تالار فوتبال / بخش هواداران تيم استقلال v / صحبتهای امروز امیر شاطر عباس لیدر قدیمی باشگاه

نام کاربری یا ایمیل:  
پسورد:     
ثبت نام | بازیابی پسورد
ثبت نام راهنما لیست اعضا مشاهده ارسال های جدید مشاهده ارسال های امروز
X اطلاعات تالار نشان میدهد که شما عضو نیستید. لطفا از این لینک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنید

ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

صحبتهای امروز امیر شاطر عباس لیدر قدیمی باشگاه

نویسنده پیام
*
اعتبار: 56
سپاس کرده: 1,597
سپاس شده: 1,730 در 789 موضوع

امتياز: 200,627.46

ارسال: #1
صحبتهای امروز امیر شاطر عباس لیدر قدیمی باشگاه
دیروز به همراه چند تا از لیدر های باشگاه برای شرکت در مراسم ختم مرحوم مهدی نفر به مسجد بلال رفته بودم که به طور اتفاقی امیر خان را دیدم که حال احوال پرسی با آقای منصوریان مجری ورزشی صدا و سیما بود در این لحظه مارکار آقاجانیان برای عرض ادب خدمت امیر خان رسید در این حین امیر خان ار مارکار سوالی پرسید گفت : مگر شما به همراه مربی تیم ملی به دفتر من نیامدید و گفتید نکونام و اندو را یک بازی در میان بازی دهید که این کار به صلاح تیم ملی
است ؟؟؟؟؟
مارکار این سوال را تایید کرد و گفت بله من بودم که ترجمه کردم . بعد امیر خان به حالت گلایه به مارکار گفت پس چرا من در جراید شمارا شاهد گرفتم شما تکذیب کردید ؟؟
بعد امیر خان رو به آقای منصوریان و علی خسروی (پیشکسوت داوری ) که تازه رسیده بود کرد و گفت شما شاهد این ماجرا باشید که آقای مارکار تایید کرد .
سپس مارکار آقاجانیان با صورتی سرخ شد و دماغی آویزان خداحافظی کرد .

امضا كاربر
سه شنبه ۲۸ مرد ۱۳۹۳ ۱۵:۴۹ عصر
یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان - تالار گفتگوی ایرانیان © 1396.