به انجمن های تخصصی دانلود رایگان خوش آمدید

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان / تالار عمومی / انجمن ورزش / تالار فوتبال / بخش هواداران تيم استقلال v / کسانی که به قلعه نویی تهمت می زنند باید در آن دنیا جوابگو باشند

نام کاربری یا ایمیل:  
پسورد:     
ثبت نام | بازیابی پسورد
ثبت نام راهنما لیست اعضا مشاهده ارسال های جدید مشاهده ارسال های امروز
X اطلاعات تالار نشان میدهد که شما عضو نیستید. لطفا از این لینک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنید

ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

کسانی که به قلعه نویی تهمت می زنند باید در آن دنیا جوابگو باشند

نویسنده پیام
*
اعتبار: 56
سپاس کرده: 1,597
سپاس شده: 1,730 در 789 موضوع

امتياز: 200,627.46

ارسال: #1
کسانی که به قلعه نویی تهمت می زنند باید در آن دنیا جوابگو باشند
خانواده بزرگ ورزش: هجمه انتقادها علیه امیر قلعه نویی و مطرح کردن شائبه تماس او با یکی از دلالها ، این روزها به سوژه اصلی رسانه های ورزشی تبدیل شده و مصاحبه های گاه و بی گاه شاگردان او به چنینی حرف و حدیثهایی دامن می زند. تجمع شاگردان سابق و مخالفان امروزی از گفت و گوی تند و تیز جواد نکونام با یکی از نشریات ورزشی
آغاز شد و پس از او بازیکنانی مثل ایمان موسوی، سیاوش اکبرپور، احمد جمشیدیان و حسین کعبی به صف طولانی شاکیان قلعه نویی پیوستند.

علی انصاریان که یک دوره کوتاه را در استقلال گذراند و در دوره قلعه نویی پیراهن تیم ملی را هم بر تن کرد حمله به او را غیرمنصفانه می داند و می گوید:« فراموش کردن خوبیهای آدمها خیلی سخت است. من در اوج دوران فوتبالم همیشه نام مربیان ورزش دوران راهنمایی و دبیرستان می اوردم و می گفتم که آنها باعث پیشرفتم شدند. حتی پس از ماجراهای استیل اذین هم علیه علی پروین مصاحبه نکردم چرا که معتقدم پروین در حقم پدری کرد.»

بازیکن سابق استقلال و پرسپولیس که رفاقت دیرینه ای هم با قلعه نویی دارد، موفقیتهای قلعه نویی را دلیل اصلی هجمه انتقادها علیه او می داند: به نظرم امیر قلعه نویی موفقی ترین مربی یک دهه اخیر فوتبال ایران است و پیشرفت امیر در مربیگری باعث شده تا خیلی ها به او حسادت کنند. من طی دورانی که در استقلال بازی کردم چیز بدی از قلعه نویی ندیدیم و کسانی که به او تهمت می زنند در آن دنیا باید جوابگو باشند. من در دوره قلعه نویی 10 دقیقه در تیم ملی بازی کردم. شاید قلعه نویی طی دوران مربیگری اش در تیم ملی می توانست خیلی ها کارها برای من انجام بدهد اما بعدها به خودم اجازه ندادم علیه او مصاحبه کنم.

علی انصاریان در مقام وکیل مدافع قلعه نویی و خطاب به شاکیان او می گوید:« چرا یک عده ای قبلا این صحبتها را مطرح نمی کردند و حالا یادشان افتاده که قلعه نویی ناپاک است؟ قلعه نویی چه فوتبال دیمی بازی کند چه فوتبال علی اصغری، فعلا پرافتخارترین مربی ایران است و هنوز کسی رکوردش را نشکسته است. متاسفانه در دوره مربیگری علی پروین در پرسپولیس هم این اگ ها را به او می چسبانند اما واقعیت نداشت. به نظرم همه باید باید جوری حرف بزنیم که بتوانیم با وجدان خودمان کنار بیائیم.

امضا كاربر
سه شنبه ۲۸ مرد ۱۳۹۳ ۱۵:۵۰ عصر
یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان - تالار گفتگوی ایرانیان © 1396.