به انجمن های تخصصی دانلود رایگان خوش آمدید

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان / انجمن تفریح و سرگرمی / تالار تفریح و سرگرمی / مطالب جالب و خواندنی v / باربری و اتوبار رو دوست نداری ؟ خوب یه تاکسی ون بخر

نام کاربری یا ایمیل:  
پسورد:     
ثبت نام | بازیابی پسورد
ثبت نام راهنما لیست اعضا مشاهده ارسال های جدید مشاهده ارسال های امروز
X اطلاعات تالار نشان میدهد که شما عضو نیستید. لطفا از این لینک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنید

ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

باربری و اتوبار رو دوست نداری ؟ خوب یه تاکسی ون بخر

نویسنده پیام
*
اعتبار: 0
سپاس کرده: 0
سپاس شده: 0 در 0 موضوع

امتياز: 105.50

ارسال: #1
icon1 باربری و اتوبار رو دوست نداری ؟ خوب یه تاکسی ون بخر
باربری رو دوست نداری اتوبار هم دوست نداری ؟ خوب یه تاکسی ون بخر

چند وقت پیش با مادرم رفته بودم بازار و مرکز شهر . همینطوری که داشتیم ویترین مغازه ها رو نگاه میکردیم سر و صدای زیادی از پشت سرمون به ما نزدیک میشد و تمام مردم توی پیاده رو ترسیده بودن . سر و صدایی که 

شنیده میشد از چیزی حدود 50 نفر مرد در حال آواز خواند بودن تولید میشد . سر و صدا از چندین آقا تولید میشد که در حال آواز خواندن بودن . 
من و مادرم و بقیه مردم از توی پیاده رو و مغازه ها داشتیم دنبال صدا میگشتیم که دیدیم یک وانت از سر چهارراه داره به ما نزدیک میشه و پشت وانت نزدیک به 30 نفر به صورت فشرده ایستاده بودن و درحال آواز خواندن 

بودن . 
صحنه خیلی جالبی بود ولی سوالی که برای من پیش اومده بود این بود که چطور این وانت داره وسط شهر میچرخه و راهنمایی و رانندگی این جور راننده ها رو جریمه نمیکنه .
پیش خودم گفتم اگر افسر راهنمایی و رانندگی بودم و جلوی این وانت رو میگرفتم ازش میپرسیدم " عزیزم تو باربری یا اتوبار یا مسافرکش ... 

پنج شنبه ۴ تير ۱۳۹۴ ۱۸:۵۲ عصر
یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
*
اعتبار: 2
سپاس کرده: 0
سپاس شده: 6 در 6 موضوع

امتياز: 876.00

ارسال: #2
RE: باربری و اتوبار رو دوست نداری ؟ خوب یه تاکسی ون بخر
مطلب جالبی بود . مرسی
باربری - اتوبار - هدایا تبلیغاتی - تور ارمنستان - تقویم رومیزی - پرستار سالمند

امضا كاربر
شنبه ۱۶ دي ۱۳۹۶ ۱۶:۲۴ عصر
یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان - تالار گفتگوی ایرانیان © 1397.